Adam Małysz twarzą kampanii Kredyt w Porządku

Adam Małysz twarzą kampanii Kredyt w Porządku

author
Alicja Uzarowicz
15 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Pocztowy poinformował o rozpoczęciu kolejnej edycji kampanii reklamującej Kredyt w Porządku. Produkt reklamowany jest przez legendarnego skoczka Adama Małysza głównie w Internecie. Co więcej, reklamę przygotowano także w gwarze kaszubskiej, śląskiej i po góralsku. Kampanię będzie można śledzić do 8 grudnia bieżącego roku.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Banku Pocztowego, spółka postanowiła zareklamować swój produkt w bardzo ciekawy i trafiający do większości Polaków sposób. Twarzą najnowszej kampanii, która reklamuje Kredyt w Porządku jest bowiem Adam Małysz, którego fanom sportu polskiego nie trzeba przedstawiać.

Legendarny skoczek narciarski wziął udział w kampanii, którą przygotowano w kilku językach w taki sposób, by była ona przystępna i zrozumiała dla jak największej publiczności. Bowiem powstały jej odpowiedniki w gwarze śląskiej, kaszubskiej, a także po góralsku. Akcja marketingowa potrwa do 8 grudnia bieżącego roku.

Zgodnie z komunikatem Banku Pocztowego celem kampanii jest przede wszystkim nauka mądrego i bezpiecznego pożyczania pieniędzy. Co więcej, w kampanii zaprezentowano zalety Banku Pocztowego oraz EnveloBanku, jako bezpiecznych i pewnych instytucji rynku finansowego.

Kampania promująca Kredyt w Porządku

Adam Małysz jako Ambasador Marki dla Banku Pocztowego osiągnął niebagatelny sukces podczas poprzednich kampanii ze swoim udziałem. Tym razem jednak nadszedł czas na kampanię bardziej zorientowaną na sprzedaż poszczególnych produktów bankowych.

"

Obok Adama Małysza, kampania wykorzystuje również element lokalności – poprzez użycie gwar – śląskiej, góralskiej oraz języka kaszubskiego. W ten sposób chcieliśmy podkreślić  zarówno polskość naszej instytucji, jak i stworzyć ciekawe, dedykowane komunikaty przeznaczone dla mieszkańców określonych regionów

– powiedział Mariusz Gorzeń z Banku Pocztowego, cytowany w komunikacie.

Sama kampania, do której rozpoczęcia doszło w piątek 11 października bieżącego roku zakończy się 8 grudnia. Powodem, dla którego Bank Pocztowy zdecydował się na rozpoczęcie tejże kampanii jest chęć podniesienia sprzedaży produktu o nazwie Kredyt w Porządku.

O kampanii Banku Pocztowego z Adamem Małyszem

Jak czytamy w komunikacie Banku Pocztowego, kampania ma przede wszystkim pokazać, że zaciągnięcie zobowiązania finansowego zarówno w tej spółce, jak i EnveloBanku jest bezpieczne. Ponadto w krótkich spotach reklamowych spółka wykazuje, że inne niektóre metody pozyskania dodatkowych pieniędzy są niepewne.

Na całą kampanię składają się takie elementy, jak spot telewizyjny, krótkie, bo trwające 6 sekund klipy, jak również 15-sekundowe filmy. Te dwa ostatnie rodzaje działań marketingowych można obejrzeć na kanale Banku Pocztowego w serwisie YouTube. Akcję marketingową uzupełnia ponadto specjalna strona internetowa poświęcona ofercie Kredyt w Porządku.

Na stronie internetowej www.ofertawporzadku.pl potencjalni klienci spółki mają szansę uzyskać najważniejsze warunki udzielenia kredytu oraz jego spłaty. Trwająca kampania marketingowa Banku Pocztowego ma zasięg ogólnopolski, w czym niewątpliwie pomogą jej wersje w niektórych gwarach i dialektach występujących w naszym kraju.


Źródła:
https://media.pocztowy.pl/pr/466570/bank-pocztowy-z-adamem-malyszem-po-slasku-kaszubsku-i-goralsku?fbclid=IwAR3n4gZ9HCAhstQueI6sd3fR80fbdbqdGROQJJ_thgbsLS3xEfSg-J6ZT-w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Bartoszycach
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
11 lipca 2022

Biuro paszportowe w Bartoszycach

Złoty Bankier 2019 dla mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 kwietnia 2019

Złoty Bankier 2019 dla mBanku

Idea Bank w Jeleniej Górze
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Jeleniej Górze

Kobiety na kartach BGŻ BNP Paribas
Wpisy
autor wpisu
Natalia Narloch
10 listopada 2018

Kobiety na kartach BGŻ BNP Paribas

Alior Bank we Włodawie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 czerwca 2019

Alior Bank we Włodawie

Deutsche Bank w Bytomiu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 grudnia 2017

Deutsche Bank w Bytomiu

Porównaj