Agencja Mienia Wojskowego – sklep online

Agencja Mienia Wojskowego – sklep online

author
Halszka Gronek
19 czerwca 2018
Dla wszystkich, którzy zastanawiali się nad zakupem w Agencji Mienia Wojskowego, Biuro Prezesa AMW ma dobrą wiadomość - od 15. czerwca oferowane produkty można nabyć bez wychodzenia w domu. Ruszyła bowiem internetowa sprzedaż dóbr Agencji!

Agencja Mienia Wojskowego cztery dni temu (15.06) otworzyła internetowy kanał sprzedaży konsumenckiej. Poinformowało o tym biuro prasowe Prezesa Agencji, Krzysztofa Falkowskiego.

By nabyć jeden z produktów, jakie znajdują się w ofercie AMW, wystarczy już tylko kilka kliknięć na platformie e-sklepu. 
 

Na początek do oferty sprzedażowej trafiło 48 pierwszych produktów, ale jak zapewniają przedstawiciele AMW, z czasem lista dostępnych dóbr będzie o wiele dłuższa.
 


 

Co można kupić?
W e-sklepie Agencji Mienia Wojskowego dostaniemy sporo żołnierskich „klasyków”.

Już za 1 zł zakupimy bawełnianą chustkę do nosa. Manierki dostępne są w kwocie ok. 10 złotych, menażki – do 50 złotych, turystyczne sztućce – 16 złotych, a torby polowe po 20 złotych.
 

Dostępne oczywiście będą także tak chętnie kupowane nakrycia głowy: berety (10zł), polowe kapelusze kamuflażowe (30 zł) oraz stalowe hełmy wojskowe (30 zł).

Produkty prezentowe
Nie będą zawiedzeni także ci, którzy planowali w ramach internetowej sprzedaży w AMW kupić produkt stylowy i zachwycający wyglądem.

W ofercie e-sklepu znajdziemy więc oryginalną i wyjątkową lampę naftową za ok. 20 złotych, lornetki pryzmatyczne zaprojektowane z myślą o oddziałach wojsk specjalnych (250 zł), czy mundury letnie we wzór „panterki” (170 zł za komplet).


 

Sprzęt gastronomiczno-turystyczny
W ofercie e-sklepu znajdziemy także pełen wachlarz kuchennych akcesoriów wojskowych: dwunastolitrowy termos czy na przykład stalowe talerze z Marynarki Wojennej.
 

Poza tym w ofercie internetowej sprzedaży znalazły się także kanistry, śpiwory oraz latarki kieszonkowe. Nie mogło również zabraknąć pojedynczych egzemplarzy sprzętu sportowego – np. trenerskiej łapy marki Daniken oraz małej tarczy treningowej.

Dla każdego
Jak podkreśla dyrektorka departamentu marketingu AMW, Zofia Kabas-Jamroż, oferta sklepu internetowego Agencji jest na tyle różnorodna i wszechstronna, że z pewnością zadowoli nie tylko fanów militariów, lecz każdą inną osobę.
 

„Na zakupy zapraszamy wszystkich związanych z ideą „zrób to sam”. Mam tu na myśli majsterkowiczów, ludzi zajmujących się aranżacją wnętrz czy krawiectwem. Nie zawiodą się też szukający niedrogich i użytecznych sprzętów, które można wziąć na wyjazd,  wykorzystać w domu czy ogrodzie” – dodaje Zofia Kabas-Jamroż.


 

Jak wygląda zakup?
Kupując produkty w internetowym sklepie AMW, należy pamiętać, iż wystawione w ofercie dobra są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju – dlatego właśnie wiele z nich jest dostępnych w ograniczonej ilości.

„Większość produktów oferowanych w sieci przez  Agencję jest nowa […]. Część asortymentu była już używana, ale do sprzedaży zakwalifikowano tylko egzemplarze, które wciąż są w bardzo dobrym stanie  i mogą z powodzeniem posłużyć jeszcze przez długi czas” tłumaczy dyrektor krakowskiego oddziału Regionalnego AWM, Przemysław Wierzba.
 

Formalności
W e-sklepie Agencji Mienia Wojskowego można zapłacić wszelkimi nowoczesnymi środkami przekazu: przelewem tradycyjnym, kartą, BLIK-iem oraz za pomocą platformy Shopper.

Istnieją dwie opcje dostawy towaru: z dostawą do paczkomatu (max. 25 kilo) lub za pośrednictwem kuriera (max. 30 kilo). Zamówienia są wysyłane tuż po zaksięgowaniu wpłaty, a czas oczekiwania na ich dalszą realizację to 3-4 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Świętochłowice
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Świętochłowice

Pożyczki bez BIK Ełk
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 maja 2022

Pożyczki bez BIK Ełk

Seniorzy chętnie korzystają z bankowości internetowej
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
28 listopada 2018

Seniorzy chętnie korzystają z bankowości internetowej

Branża IT się rozwija, choć równocześnie tonie w długach
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
08 listopada 2019

Branża IT się rozwija, choć równocześnie tonie w długach

Zaczytane Biblioteki Providenta i Zaczytani.org
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
09 lutego 2020

Zaczytane Biblioteki Providenta i Zaczytani.org

Porównaj