Dla wszystkich, którzy zastanawiali się nad zakupem w Agencji Mienia Wojskowego, Biuro Prezesa AMW ma dobrą wiadomość - od 15. czerwca oferowane produkty można nabyć bez wychodzenia w domu. Ruszyła bowiem internetowa sprzedaż dóbr Agencji!

Autor: Halszka Gronek
Dodano: 19.06.2018
Udostępnij:

Agencja Mienia Wojskowego cztery dni temu (15.06) otworzyła internetowy kanał sprzedaży konsumenckiej. Poinformowało o tym biuro prasowe Prezesa Agencji, Krzysztofa Falkowskiego.

By nabyć jeden z produktów, jakie znajdują się w ofercie AMW, wystarczy już tylko kilka kliknięć na platformie e-sklepu. 
 

Na początek do oferty sprzedażowej trafiło 48 pierwszych produktów, ale jak zapewniają przedstawiciele AMW, z czasem lista dostępnych dóbr będzie o wiele dłuższa.
 


 

Co można kupić?
W e-sklepie Agencji Mienia Wojskowego dostaniemy sporo żołnierskich „klasyków”.

Już za 1 zł zakupimy bawełnianą chustkę do nosa. Manierki dostępne są w kwocie ok. 10 złotych, menażki – do 50 złotych, turystyczne sztućce – 16 złotych, a torby polowe po 20 złotych.
 

Dostępne oczywiście będą także tak chętnie kupowane nakrycia głowy: berety (10zł), polowe kapelusze kamuflażowe (30 zł) oraz stalowe hełmy wojskowe (30 zł).

Produkty prezentowe
Nie będą zawiedzeni także ci, którzy planowali w ramach internetowej sprzedaży w AMW kupić produkt stylowy i zachwycający wyglądem.

W ofercie e-sklepu znajdziemy więc oryginalną i wyjątkową lampę naftową za ok. 20 złotych, lornetki pryzmatyczne zaprojektowane z myślą o oddziałach wojsk specjalnych (250 zł), czy mundury letnie we wzór „panterki” (170 zł za komplet).


 

Sprzęt gastronomiczno-turystyczny
W ofercie e-sklepu znajdziemy także pełen wachlarz kuchennych akcesoriów wojskowych: dwunastolitrowy termos czy na przykład stalowe talerze z Marynarki Wojennej.
 

Poza tym w ofercie internetowej sprzedaży znalazły się także kanistry, śpiwory oraz latarki kieszonkowe. Nie mogło również zabraknąć pojedynczych egzemplarzy sprzętu sportowego – np. trenerskiej łapy marki Daniken oraz małej tarczy treningowej.

Dla każdego
Jak podkreśla dyrektorka departamentu marketingu AMW, Zofia Kabas-Jamroż, oferta sklepu internetowego Agencji jest na tyle różnorodna i wszechstronna, że z pewnością zadowoli nie tylko fanów militariów, lecz każdą inną osobę.
 

„Na zakupy zapraszamy wszystkich związanych z ideą „zrób to sam”. Mam tu na myśli majsterkowiczów, ludzi zajmujących się aranżacją wnętrz czy krawiectwem. Nie zawiodą się też szukający niedrogich i użytecznych sprzętów, które można wziąć na wyjazd,  wykorzystać w domu czy ogrodzie” – dodaje Zofia Kabas-Jamroż.


 

Jak wygląda zakup?
Kupując produkty w internetowym sklepie AMW, należy pamiętać, iż wystawione w ofercie dobra są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju – dlatego właśnie wiele z nich jest dostępnych w ograniczonej ilości.

„Większość produktów oferowanych w sieci przez  Agencję jest nowa […]. Część asortymentu była już używana, ale do sprzedaży zakwalifikowano tylko egzemplarze, które wciąż są w bardzo dobrym stanie  i mogą z powodzeniem posłużyć jeszcze przez długi czas” tłumaczy dyrektor krakowskiego oddziału Regionalnego AWM, Przemysław Wierzba.
 

Formalności
W e-sklepie Agencji Mienia Wojskowego można zapłacić wszelkimi nowoczesnymi środkami przekazu: przelewem tradycyjnym, kartą, BLIK-iem oraz za pomocą platformy Shopper.

Istnieją dwie opcje dostawy towaru: z dostawą do paczkomatu (max. 25 kilo) lub za pośrednictwem kuriera (max. 30 kilo). Zamówienia są wysyłane tuż po zaksięgowaniu wpłaty, a czas oczekiwania na ich dalszą realizację to 3-4 dni.

Komentarze