Alior Bank nawiązał współpracę z Neckermann

Alior Bank nawiązał współpracę z Neckermann

author
Alicja Uzarowicz
16 czerwca 2019

W środę 12 czerwca Alior Bank i biuro podróży Neckermann wydały wspólne oświadczenie. Jego tematem jest zawarte przez firmy porozumienie partnerskie. Współpraca spółek polegać ma między innymi na wzajemnej promocji i oferowaniu produktów. Klienci banku będą mogli liczyć na różne korzyści z tego tytułu.

Alior Bank i Neckermann wydały wspólne oświadczenie o zawarciu porozumienia partnerskiego. Komunikat opublikowano w środę 12 czerwca i zawiera on najważniejsze szczegóły współpracy banku z biurem podróży. Zgodnie z treścią dokumentu, klienci Alior Banku będą otrzymywać z tego tytułu różne korzyści.

Sama współpraca firm opierać się ma o między innymi ofertę jak i promocję produktów obu podmiotów na zasadzie wzajemności. W komunikacie zawarto również informację o zapewnieniu wsparcia podczas realizacji projektów biznesowych.

"

W ramach współpracy Alior Bank oraz biuro podróży Neckermann Polska zadeklarowały wzajemne wsparcie merytoryczne i organizacyjne przy realizacji projektów biznesowych. Ponadto, zapowiedziały stworzenie nowoczesnej oferty marketingowo-sprzedażowej z uwzględnieniem produktów łączonych oraz wymianę wiedzy i technologii pomiędzy organizacjami

– napisano w oświadczeniu Alior Banku i biura podróży Neckermann.

Trzy filary współpracy Alior – Neckermann

Tego rodzaju porozumienia w praktyce wiążą się z poszerzeniem oferty obu partnerów. Tak też będzie w tym przypadku. W komunikacie zawarto informację o trzech filarach, na których firmy zamierzają oprzeć swoje współdziałanie na rynku. Jakie będą to kategorie?

Pierwszy filar stanowić będzie nowy kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank. Obsługiwać on będzie zakup usług turystycznych w oddziałach biura podróży Neckermann. Ponadto współpraca podmiotów zakłada również wprowadzenie dwóch nowych produktów bankowych dla klientów Banku.

Będą to zatem dwie oferty – jedna skierowana do klientów indywidualnych, a druga do tych biznesowych. Produkty te mają uwzględniać różnego rodzaju benefity oferowane przez biuro turystyczne Neckermann. Nie będą to jednak jedyne pola współpracy obu firm. Założono bowiem także połączenie sił w działach PR i marketingu.

Na różnego rodzaju korzyści mogą liczyć jednak nie tylko klienci tychże partnerów. W komunikacie poinformowano również o benefitach, które od momentu nawiązania współpracy będą przysługiwać osobom zatrudnianym przez obie organizacje.

Fot. Alior Bank/ Neckermann

 

Stanowiska firm odnośnie współpracy

Porozumienie oficjalnie zawarli przedstawiciele zarządu obu spółek, czyli Marcin Jaszczuk, wiceprezes zarządu Alior Banku oraz Maciej Nykiel, który pełni funkcję Prezesa Zarządu w biurze podróży Neckermann. Jak zawarcie umowy o strategicznym partnerstwie  w środę 12 czerwca 2019 r. skomentowali obaj Panowie?

"

Ciągle poszukujemy obszarów, w których możemy stworzyć wartość dodaną dla naszych klientów. W tym celu, jeszcze przed wakacjami, łączymy siły z firmą Neckermann, jednym z liderów branży turystycznej. […] Liczymy na to, że dzięki współdzieleniu technologii wiedzy powstaną niecodzienne rozwiązania wspierające zarówno klientów banku, jak i osoby podróżujące z Neckermannem

– mówi Marcin Jaszczuk, cytowany w oświadczeniu.

"

Dynamiczny rozwój firmy Neckermann i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości. Podobne podejście do klientów w myśl „Wyższa kultura. Bank nowości” znajdujemy w Alior Banku […]

– wyjaśnia Maciej Nykiel, cytowany w oświadczeniu.


Źródła:
https://www.neckermann.pl/przydatne-informacje/o-firmie/dla-mediow/informacje-prasowe/porozumienie-alior-bank/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Fitbit Pay i Garmin Pay od Pekao S.A.
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
01 sierpnia 2019

Fitbit Pay i Garmin Pay od Pekao S.A.

Jak spłacić kredyt odnawialny?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
15 marca 2019

Jak spłacić kredyt odnawialny?

Bank Pekao w Tarczynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 lipca 2019

Bank Pekao w Tarczynie

Kredyt konsolidacyjny Zawiercie
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Zawiercie

Ile kosztuje akademik w Opolu?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 września 2019

Ile kosztuje akademik w Opolu?

Credit Agricole w Stargardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2019

Credit Agricole w Stargardzie

Porównaj