Allgero, najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce, wprowadza dla swych Klientów nową usługę. Abonamenciarze będą mogli liczyć na darmową dostawę. Sprawdziliśmy szczegóły tej nowo ogłoszonej oferty. 

Autor: Halszka Gronek
Dodano: 27.08.2018
Udostępnij:

Dziś o godzinie 12 w południe zarząd portalu aukcyjnego Allegro ogłosił wprowadzenie nowej, niezwykle atrakcyjnej usługi Allegro Smart!.
 

Istotą tej nowości ma być możliwość obierania przez Klientów portalu Allegro darmowych dostaw zamówionych przez nich towarów. 
 

Warunkiem korzystania z darmowych dostaw będzie wykupienie rocznego abonamentu na korzystanie z usług największego i najpopularniejszego portalu zakupowo-aukcyjnego w Polsce.
 

Allegro Smart! w liczbach
W ramach nowo prowadzonej w życie usługi portalu Allegro wszyscy użytkownicy, którzy wykupią roczny abonament serwisowy, będą mogli skorzystać z wyjątkowej okazji 365 darmowych wysyłek towaru, jaki zakupiony zostanie właśnie za pośrednictwem platformy Allegro. 
 

Koszt abonamentu wynosić ma 49 złotych. Nietrudno więc obliczyć, iż możliwość darmowego skorzystania z 365 wysyłek, za które średnio płacimy blisko 20 złotych, może okazać się być niezwykle korzystna. 
 

Co istotne, darmowa wysyłka nie będzie obowiązywać wszystkich zakupionych towarów, lecz tylko te, za które Konsument zapłaci conajmniej 40 złotych.
 

Wielkie oszczędzanie
Nietrudno zauważyć, iż wykupienie abonamentu Allegro Smart! pozwoli wielu aktywnym użytkownikom portalu Allegro na zaoszczędzenie sporej gotówki. 
 

Obecnie dostawa małych przesyłek do Paczkomatów w całej Polsce kosztuje 8,99 zł lub 12,49 zł, a dostawa kurierem – od ok. 9 do 16 złotych. 
 

Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy Konsumenci Allegro zakupują spore przesyłki – np. meble. Wysłanie ciężkich i gabarytowych towarów może być w takim wypadku kosztowne i w takich właśnie wypadkach usługa Allegro Smart! pomoże zaoszczędzić Abonamenciarzom pieniądze. 
 


 

Formy darmowej dostawy
Nowo ogłoszona usługa Allegro Smart! ma umożliwiać skorzystanie z darmowej dostawy towarów poprzez niemal wszystkie jej najpopularniejsze w Polsce formy. 
 

Abonamenciarze będą więc mogli skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatów, miejsc odbioru sieci Ruch i DHL, specjalnych punktów paczkowych w sklepach Żabkao Freszmarkt, a także do placówek Poczty Polskiej i stacji Orlen. 

Punktów odbioru, jakie współpracują z dostawcami serwisu Allegro, jest wiele na terenie całej Polski. Według danych na czerwiec 2018 miejsc takich było blisko 15 tysięcy. 
 

 

Komentarze