Artur Sikora z Santander Bank Polska otrzymał Grand Prix

Artur Sikora z Santander Bank Polska otrzymał Grand Prix

author
Alicja Uzarowicz
03 grudnia 2019

Artur Sikora, który na co dzień pełni funkcję dyrektora działu Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Santander Bank Polska, został wyróżniony Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019. Nagrody te przyznawane są podczas Kongresu Executive Summit, czyli jednego z ważniejszych wydarzeń tejże branży.

W swoim najnowszym komunikacie Santander Bank Polska poinformował o kolejnym sukcesie jednego ze swoich dyrektorów. Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019 otrzymał Artur Sikora. Pełni on funkcję dyrektora obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu.

W tym samym konkursie wyróżnienie otrzymała również Iwona Błońska-Orzoł, która w Santander Bank Polska zajmuje stanowisko Dyrektora Departamentu Marketingu. Sam konkurs stanowi niezwykle prestiżowe wydarzenie dla przedstawicieli branży marketingu w Polsce.

Gala konkursowa, podczas której doszło do rozdania wspomnianych nagród, zwieńczyła tegoroczny Kongres Excecutive Summit, a statuetkę Grand Prix Artur Sikora odebrał z rąk Doroty Natalii Haller. Ta ekspertka branży obejmuje stanowisko Dyrektorki Marketingu, Komunikacji i Digitalu w Huawei Polska.

Artur Sikora z Grand Prix Dyrektor Marketingu 2019

"

Mam dziś zaszczyt wręczyć nagrodę osobie, która ma na swoim koncie sukces w postaci śmiałego i na pewno niełatwego procesu rebrandingu i zmiany identyfikacji wizualnej ogromnego banku. To osoba, która jest odpowiedzialna za wzmocnienie odświeżonego wizerunku marki trzeciego największego banku w Polsce

– powiedziała Dorota Natalia Haller podczas wręczania nagrody Arturowi Sikorze, cytowana w komunikacie.

Co więcej, ekspertka w swojej wypowiedzi podkreśliła, że sztuką jest wybić się na tak wysoki poziom w sferze marketingu dedykowanego klientom sektora bankowego. Ci bowiem należą do grupy bardzo wymagających konsumentów. Haller dodała ponadto, że Artur Sikora niewątpliwie udowadnia, że marketer bankowości nie oznacza osoby nieciekawej czy pozbawionej inspiracji.

"

Sukces należy do tych, którzy się przygotowują. Dla nas miniony rok był pełen wyzwań i został podyktowany przygotowaniami do realizacji rebrandingu – największego projektu wizerunkowego w historii banku. To był rok przełomowy, trudny, ale pełen radości

– powiedział Artur Sikora, cytowany w komunikacie.

Razem to już trzy nagrody

Poza Grand Prix konkursu, dyrektor działu komunikacji i marketingu Santander Bank Polska otrzymał również jeszcze jedną nagrodę w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2019. Tym razem była to kategoria launch/rebrading, którą przyznano za bezbłędnie i modelowo wręcz przeprowadzony proces zmiany nazwy jego banku.

Poza Arturem Sikorą Santander Bank Polska może pochwalić się jeszcze jedną laureatką w osobie Iwony Błońskiej-Orzoł, która otrzymała tytuł  Dyrektora Marketingu Roku 2019. W tym jednak przypadku była to nagroda w kategorii finanse/ubezpieczenia.

"

Dyrektor Marketingu jest tak dobry jak zespół, który tworzy. Jestem więc tak samo dumna z tej nagrody, jak i  z ludzi, którzy ze mną pracują

– podsumowała Iwona Błońska-Orzoł, cytowana w komunikacie.


Źródła:
https://media.santander.pl/pr/474368/grand-prix-w-konkursie-dyrektor-marketingu-roku-2019-dla-artura-sikory-z-santander-bank-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Niezależność finansowa kobiet
Bez kategorii
autor wpisu
Julia Wierciło
24 maja 2023

Niezależność finansowa kobiet

Santander Consumer Bank Działdowo
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
13 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Działdowo

Promocja „Szalona 5” w sklepach Carrefour
Aktualności
author
Patryk Byczek
11 października 2018

Promocja „Szalona 5” w sklepach Carrefour

PKO BP w Ostródzie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 września 2019

PKO BP w Ostródzie

Coraz więcej aut elektrycznych na polskich drogach
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
19 maja 2019

Coraz więcej aut elektrycznych na polskich drogach

Wzrost płacy minimalnej będzie korzystny dla gospodarki?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 września 2019

Wzrost płacy minimalnej będzie korzystny dla gospodarki?

Porównaj