zadluzenia.com
zamknij

Kredyt online dla firm do 200 000 zł

Ciekawą ofertę kredytową dla firm przygotował Idea Bank. Przedsiębiorcy mogą otrzymać z banku nawet 200 000 zł bez konieczności odwiedzania oddziału. Kredyt dostępny jest bowiem całkowicie online.

 

Oferta przygotowana została w ramach Platformy Kredytowej Idea Banku, dostępnej pod adresem http://www.ideabank.pl/platforma-kredytowa.

 

Platforma Kredytowa to jednocześnie pierwsza w Polsce decyzja kredytowa online dla firm. Jednym słowem bardzo innowacyjne podejście do Klienta biznesowego. Jak wygląda w praktyce takie rozwiązanie ?

 

Kredyt firmowy kojarzy się przedsiębiorcom głównie z mozolnym zbieraniem dokumentacji kredytowej i żmudną "papierologią" (zwłaszcza jeżeli posiada rachunek firmowy w innym banku). Idea Bank proponuje bardzo proste rozwiązanie. Opiera się ono na trzech głównych filarach:

 

1) weryfikacja Klienta odbywa się wyłącznie online przez specjalny algorytm, który analizuje konto bankowe przedsiębiorcy

 

2) decyzja o przyznaniu kredytu dostępna jest już w 5 minut

 

3) w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze są na koncie przedsiębiorcy tego samego dnia.

 

Idea Bank reklamuje swój kredyt dla firm jako produkt dostępny "bez wychodzenia z domu, bez odwiedzania księgowych, bez straty czasu".

 

Przedsiębiorca sam decyduje w jakiej formie otrzyma środki z Banku:

 

- kredyt obrotowy

 

- linia kredytowa

 

- karta kredytowa.

 

Idea Bank do końca roku zamierza przekonać do swojej oferty 35 000 użytkowników. Wniosk o kredyt firmowy online można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 
 
 
 
Skomentuj artykuł
captcha
~no$nik

Wpłatomat na 4 kółkach mistrzostwo świata. Ciekawe czy to od nas ktoś na to wpadł czy to już pomysł z zachodu   Odpowiedź