zadluzenia.com
zamknij

Gotowkaonline.pl - nowa odsłona serwisu Banku BPH

Bank BPH przygotował nową odsłonę serwisu do udzielania kredytów - Gotowkaonline.pl. Wbrew nazwie nie jest to platforma do udzielania kredytów całkowicie online. Aby otrzymać pieniądze trzeba bowiem udać się do placówki Banku.

 

Jaka jest zatem rola serwisu ? Zacznijmy od początku. Kredyt online to kredyt , który otrzymamy z Banku po złożeniu wniosku w Internecie, a do jego otrzymania nie ma konieczności odwiedzania Banku.

 

Wszelkie formalności załatwiane są przez kuriera. Takie produkty mają w swojej ofercie między innymi: BNP Paribas Bank (właściciel popularnego serwisu iGotówka.pl), Alior Sync czy Alior Bank.

 

Bank BPH przyjął inną strategię. Za pomocą strony Gotowkaonline.pl składamy jedynie wniosek kredytowy, a wstępną decyzję dostajemy bezpośrednio po jego wysłaniu. Wypełniając wniosek musimy jednak wskazać konkretny oddział lub placówkę Banku, w którym podpiszemy umowę.

 

Dodatkowo powinniśmy zabrać ze sobą stosowne dokumenty: w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę będzie to zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości zarobków netto z 3 ostatnich miesięcy lub potwierdzony przez Bank wyciąg z rachunku bankowego.

 

Gotowkaonline.pl nie jest zatem kredytem online. Z perspektywy Klienta niewątpliwą zaletą jest przyspieszenie procesu udzielenia kredytu. Odwiedzając oddział użytkownik ma już bowiem wstępną decyzję kredytową. Musi jednak przedstawić komplet dokumentów.

 

 

Kwota kredytu: od 1000 zł do 150 000 zł

 

Okres kredytowania: od 6 do 96 miesięcy

 

Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.

 

Bank chwali się, że za pomocą serwisu już ponad 40 000 Klientów złożyło wniosek o "kredyt gotówkowy online".

 

Ważna informacja: wstępna decyzja kredytowa dostępna jest bezpośrednio po wysłaniu wniosku internetowego, ale tylko w godzinach pracy Biura Informacji Kredytowej: poniedziałek-sobota 7:00-22:00, niedziela 7:00-21:00.

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Awernes2

rzeczywiście beznadziejny produkt, igotówka lepsza   Odpowiedź