zadluzenia.com
zamknij

Promocja kredytu gotówkowego w BPH

Banki aktywnie rywalizują o Klienta zainteresowanego kredytem gotówkowym. Wystarczy przypomnieć całkowicie darmowy kredyt w BGŻ lub Gwarancję Najniższej Raty w Alior Bank.

 

Ostatnio do rywalizacji włączył się Bank BPH z promocją dla kredytów gotówkowych „Gotówka z Nagrodą”. Specjalna oferta obowiązuje od 1 stycznie do 28 lutego 2014. Dlaczego dopiero teraz o niej piszemy ?

 

Bo promocja Banku na tle konkurencji jest po prostu słaba.

 

W zależności od kwoty zaciągniętego kredytu, Bank przyznaje tzw. Nagrody Premiowe. Nagrody to nic innego jak Bony Sodexo, którymi można płacić w różnych miejscach (stacje benzynowe, sklepy spożywcze etc.). Tu jeszcze wszystko wygląda w porządku.

 

Gorzej jeżeli przyjrzymy się wysokości poszczególnych bonów. Biorąc kredyt gotówkowy o wartości do 7500 zł, otrzymamy w prezencie bon o wartości uwaga uwaga: 20 zł…

 

Im większa kwota tym większy bon. Biorąc kredyt na 100 000 zł dostaniemy z BPH bon na 80 zł. Takie kwoty zawrócą w głowie niejednemu Klientowi. Szczegółowe zestawienie dostępne poniżej:

 

Źródło: Bank BPH

 

Kredyt gotówkowy możemy otrzymać wyłącznie w oddziale/placówce partnerskiej Banku. BPH uruchomiło wprawdzie serwis gotowkaonline.pl, na którym można zawnioskować o kredyt, ale ostatecznie i tak musimy zjawić się w oddziale Banku celem podpisania umowy. Z tzw. kredytem online nie ma to nic wspólnego.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY