zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka online Provident

Jak donosi "Puls Biznesu", firma pożyczkowa Provident zamierza wejść na rynek pożyczek online.

 

Według informacji gazety, Provident powołał specjalną grupę roboczą. Jej celem jest rozpoczęcie sprzedaży pożyczek przez Internet, bez wychodzenia z domu.

 

Projekt ma zakończyć się we wrześniu i wtedy poznamy jego szczegóły.

 

Jedno jest pewne: będzie to odejście od tradycyjnej formy sprzedaży pożyczek, którą od lat promował Provident. Klient dostawał gotówkę do ręki i spłacał przedstawicielowi firmy co tydzień w czasie wizyty domowej.

 

Jak widać rosnące zainteresowanie firm pożyczkowych, które udzialają pożyczek wyłącznie przez Internet, zmusiło Providenta do zmiany strategii sprzedaży.

 

Obecna oferta Providenta wygląda następująco: Klient maksymalnie może pożyczyć 10 000 zł na okres 90 tygodni. Tygodniowa rata wynosi wówczas 238 zł. 

 

Wniosek o pożyczkę można złożyć w tym miejscu. Provident udostępnił też kalkulator pożyczkowy, który wskaże nam wysokość raty.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~patriota

Provident nie cieszy się dobrą sławą. Głównie poprzez nadgorliwą działalność swoich agentów-windykatorów. Wprowadzenie e-pożyczek pomoże klientom w nagłej potrzebie uniknąć spotykania oko w oko swoich oprawców. Kto z państwa nie wie z adużo o providencie, polecam poczytać. W internecie jest mnóstwo informacji o ich machlojach. Jak ich agenci napastliwie przychodzą do domów klientów żądając pieniędzy. Ja rozumiem, że to jest pożyczka, czyli z definicji trzeba te pieniądze zwrócić, ale na Boga, są chyba jakieś cywilizowane metody. Powinni swoim młodym wilkom agentom mówić, uporzedzać ich, że windykacja owszem, odzskać pieniąze trzeba, ale nie za wszelką cenę. Bo tą ceną może być życie zadłużonego, który będąc w ciężkiej sytuacji finanswoje już sobie nie radzi także psychicznie. Przede wszystkim trzeba być człowiekiem, żeby to zrozumieć!!!   Odpowiedź

~!

Po owocach ich poznamy, ciekawa jaka oferta powstanie. Może pierwsza darmowa pożyczka ?   Odpowiedź

~strsent

Szybki refleks mają :)   Odpowiedź