zadluzenia.com
zamknij

Dzień otwarty komorników sądowych

Jeśli potrzebujesz praktycznej wiedzy na temat roli komorników czy chcesz poznać jakie konsekwencje niesie za sobą egzekucja komornicza - skorzystaj z Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Komorników Sądowych. 

 


“Nie unikaj komornika” to hasło VI Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Komorników Sądowych. 22 listopada Krajowa Rada Komornicza razem z izbami komorniczymi zaprasza dłużników i wierzycieli (ale nie tylko), którzy będą mogli dowiedzieć się jakie mają prawa i uzyskać informacje, dotyczące zasad postępowania w sytuacjach, kiedy odwiedzi nas komornik. 
 

Jak uzyskać poradę ?


Po poradę będzie można się zgłosić:


- osobiście 


W wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce w godz. 9.00 – 15.00 


- telefonicznie 


Numer infolinii: (22) 299 87 77, czynna w godz. 8.00 – 20.00


W ramach VI Ogólnopolskiego Otwartego Dnia Komorników Sądowych pytania komornikom będzie można również zadawać za pośrednictwem portalu bankier.pl.

Jakie informacje możemy uzyskać ?


- jaka jest rola komornika w obrocie gospodarczym
- jakie konsekwencje niesie za sobą egzekucja komornicza
- na co uważać, kiedy otrzymamy pismo od komornika
- jakie prawa ma osoba, przeciwko której toczy się postępowanie egzekucyjne
- jak korzystać z tych praw

 

Wszyscy zainteresowani mogą również skorzystać ze specjalnego Przewodnika po Egzekucji Sądowej, przygotowanego przez Krajową Radę Komorniczą. w którym zostały zawarte zasady bezpiecznego zarządzania własnym majątkiem. 

 

 

Poradnik dostępny na stronie: lepiejtowiedziec.pl, w zakładce “Poradnik”.


Wzory pism, wniosków, które są potrzebne w trakcie egzekucji komorniczej można znaleźć na stronie wydarzenia: lepiejtowiedziec.pl, w zakładce “Wzory pism”.

 

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Krajowa Rada Komornicza, Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Dziennik Gazeta Prawna

Poniżej lista wszystkich podmiotów, biorących udział w akcji:
 

Izba Komornicza w Białymstoku

- Jacek Janusz Mrozek SR w Ełku
- Mieczysław Mioduszewski SR w Zambrowie
- Andrzej Popowicz SR w Mrągowie
- Jerzy Klimiuk SR w Wyszkowie
- Bogdan Wawrzynowicz SR w Białymstoku
- Przemysław Wesoły SR w Przasnyszu
- Agnieszka Kosacka-Bobier SR w Białymstoku
- Danuta Konieczka SR w Białymstoku
- Daniel Wach w Wyszkowie
- Elżbieta Ściślicka-Żakowicz SR w Białymstoku
- Ewa Dubaniewicz SR w Białymstoku
- Dariusz Jankowski SR w Olecku

 

Izba Komornicza w Krakowie

 

- Aksamit  Tadeusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Suchej Beskidzkiej Tadeusz Aksamit    
ul. Mickiewicza 9a    
Sucha Beskidzka   34-200  

 
- Banatkiewicz  Magdalena    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Magdalena Banatkiewicz    
ul. Warszawska 30/24    
Kielce    25-312    


- Baradziej Marian    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Marian Baradziej    
ul. Nowohucka 44/184    
Kraków 31-580    


- Barańska Dominika    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Dominika Barańska    
Polna 17a    
Ostrowiec Świętokrzyski  27-400    


- Bartosik Emilia    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Emilia Bartosik    
Warszawska 30/13    
Kielce  25-312    


- Bażan Jowita    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myślenicach Jowita Bażan    
Piłsudskiego 5    
Myślenice 32-400    


- Bedla Dagmara    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Dagmara Bedla  
Batalionów Chłopskich  77/18    
Kielce 25-671    


- Bednorz-Godyń Henryka

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie Henryka Bednorz-Godyń  
Mickiewicza 7    
Chrzanów 32-500

   
- Bidas Przemysław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bochni Przemysław Bidas    
Kazimierza Wielkiego 20    
Bochnia 32-700

   
- Blicharska Katarzyna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Katarzyna Blicharska  
Bohaterów Warszawy 5    
Busko - Zdrój 28-100  

 
- Błażowski Cezary    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Cezary Błażowski  
Legionów  12/6A    
Gorlice 38-300  

 
- Bociąga - Szot Małgorzata    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Małgorzata Bociąga - Szot    
ul. Łukasiewicza 4  
Oświęcim 32-600    


- Bryk Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Marcin Bryk    
os. Dywizjonu 303 56 c/4   
Kraków 31-875

   
- Budnik Małgorzata    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Małgorzata Budnik    
Słowackiego 3/14    
Wieliczka 32-020

   
- Buśko Rafał  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Rafał Buśko    
Wielicka 181 A    
Kraków    30-633    


- Cak Rafał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Rafał Cak    
Wesoła 51/803a    
Kielce 25-363    


- Cieślikowska Anna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Anna Cieślikowska    
Jagiellońska 12    
Nowy Sącz 33-300  

 
- Czosnyka Andrzej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Andrzej Czosnyka    
ul. Tuchowska 20    
Tarnów  33-100  

 
- Czuber-Kiełkowicz Ewa

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Ewa Czuber-Kiełkowicz    
Cystersów 14/21    
Kraków 31-553    


- Dłużniewski Krzysztof    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie Krzysztof Dłużniewski    
Kościuszki 134    
Trzebinia 32-540    


- Drzymała Andrzej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Andrzej Drzymała    
ul. Ślusarska 8/LU 1    
Kraków 30-710    

 

- Duda Patryk    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Patryk Duda    
Urzędnicza 20/3    
Kraków 30-051    


- Dumnicki Leszek    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Leszek Dumnicki    
Al. Pokoju 29b/37    
Kraków 31-564    


- Dyląg Magdalena    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Magdalena Dyląg    
Królewska 2    
Kraków  30-045    


- Dziedzic Karolina    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Karolina Dziedzic    
Mogilska 40/17    
Kraków 31-546

   
- Dzięgiel Marta    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Marta Dzięgiel  
ul. Rynek Podgórski  2/10 A    
Kraków 30-533    


- Dziopa Ryszard    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Ryszard Dziopa    
ul. Warszawska 30/23    
Kielce 25-312  

 
- Fatyga Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie Marcin Fatyga    
ul. 11 Listopada 86    
Jędrzejów 28-300  

 
- Filipecki Jacek    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Jacek Filipecki    
ul. Bandtkiego 19/20    
Kraków 30-129  

 
- Fronczek Rafał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek    
ul. Wardyńskiego 15b    
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400    


- Gajkowski Waldemar    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Waldemar Gajkowski    
Pl. Kościuszki 14    
Oświęcim 32-600

   
- Gibas Katarzyna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Katarzyna Gibas    
ul. Stadionowa  1    
Kraków 31-751  

 
- Glanc Katarzyna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie Katarzyna Glanc    
ul. Oświęcimska 9    
Chrzanów 32-500

   
- Gładysz Arkadiusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Arkadiusz Gładysz    
ul. Konarskiego 9    
Tarnów 33-100    


- Gładysz Paweł    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Paweł  Gładysz    
ul. Dąbrowskiego 14  
Tarnów 33-100

   
- Goc Rafał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Rafał Goc    
Al. Pokoju  29b/19    
Kraków 31-564  

 
- Gocał-Kłapcia Anna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach Anna Gocał-Kłapcia    
ul. Lipowa 29    
Starachowice 27-200    


- Godyń Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Marcin Godyń  
ul. Wybickiego 1/49a    
Kraków 31-261    


- Gola Grażyna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Grażyna Gola    
ul. Warszawska 14/5    
Kraków 31-155

   
- Gretschel Natalia    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Natalia Gretschel    
ul. Chopina 1/3    
Kraków  30-047

   
- Grzybek Tomasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olkuszu Tomasz Grzybek    
Żuradzka 13A/I p.    
Olkusz 32-300

   
- Grzybowski Paweł    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Paweł Grzybowski    
Osiedle Wandy 21    
Kraków 31-906  

 
- Hanausek Piotr    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Piotr Hanausek    
ul. Nowohucka 44/186    
Kraków 31-580    


- Heciak Witold    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Witold Heciak    
ul. Wschodnia 13/315    
Staszów 28-200

   
- Herda Szymon  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Szymon Herda    
ul. Grzegórzecka 105/11  
Kraków 31-559

   
- Hersztański Włodzimierz  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Włodzimierz Hersztański    
ul. Głowackiego 7/3    
Kielce  25-368  

 
- Hosiawa Sławomir    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Sławomir Hosiawa    
ul. Rynek 5     
Nowy Targ 34-400    


- Hosiawa Waldemar    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Waldemar Hosiawa  
ul. Nowotarska 26a    
Zakopane 34-500    


- Iwanicki Robert    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Robert  Iwanicki    
ul. Dąbrowskiego 8  
Tarnów 33-100  

 
- Janawa Maciej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Maciej Janawa    
ul. Limanowskiego 12/3    
Wieliczka 32-020  

 
- Jarosiński Zygmunt    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Zygmunt Jarosiński    
ul. Wardyńskiego 15b    
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400

   
- Jeż Jakub    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Jakub Jeż    
ul. Pijarska 15/2    
Nowy Sącz 33-300  

 
- Kaliś Janusz    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skarżysku - Kamiennej Janusz Kaliś    
ul. 1 Maja  49    
Skarżysko - Kamienna 26-110  

 
- Karyś Dariusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie Dariusz Karyś  
ul. Głowackiego 3    
Jędrzejów 28-300

   
- Kaźmierczyk Marcin  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Marcin Kaźmierczyk    
Kniaźnina 2/1    
Kraków 31-752    


- Klimczak Patryk    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Patryk Klimczak    
ul. Ślusarska  8/LU 4    
Kraków 30-710  

 
- Klocek Bogusław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zakopanem Bogusław Klocek    
ul. Kasprowicza 20    
Zakopane 34-500    


- Kłonica Artur  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Artur Kłonica  
ul. Romanowskiego 4 /12    
Nowy Sącz 33-300

   
- Kołaczkiewicz Jolanta    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Jolanta Kołaczkiewicz    
ul. Iwo Odrowąża 16    
Końskie 26-200

   
- Korczyk Aleksandra    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Aleksandra Korczyk    
ul. Kielecka 2/12    
Kraków 31-526    


- Korman Jacek    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Jacek Korman    
ul. Żeromskiego 25    
Sandomierz  27-600

   
- Kośmider Bartosz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Bartosz Kośmider    
Os. Strusia 1A/4    
Kraków  31-807

   
- Krupińska Bożena    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Bożena Krupińska  
ul. Ślusarska 8/LU 2    
Kraków 30-710  

 
- Krygowski Arkadiusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Arkadiusz Krygowski    
ul. 3 Maja 24    
Gorlice  38-300  

 
- Kryj Bartosz  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olkuszu Bartosz Kryj    
K.K. Baczyńskiego  2    
Olkusz 32-300

   
- Kułaga Paweł  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Paweł Kułaga  
ul. Nowy Świat 38/4    
Kielce 25-552

   
- Kuza Jarosław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Jarosław Kuza    
ul. Wapiennikowa 15/10    
Kielce 25-112    


- Legutko Piotr    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Piotr Legutko  
Madalińskiego 19/8    
Kraków 30-303

   
- Leśniak Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Marcin Leśniak    
Żabiniec 66/5  
Kraków 31-215  

 
- Lewtak Tomasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skarżysku - Kamiennej Tomasz Lewtak    
ul. 1-go Maja  49 I p.    
Skarżysko - Kamienna 26-110  

 
- Łącka Ewelina    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myślenicach Ewelina Łącka    
ul. Piłsudskiego 9    
Myślenice 32-400  

 
- Łozowski Adam    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Adam Łozowski    
Warszawska 30/19    
Kielce 25-312    


- Machejek Maria    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olkuszu Maria Machejek    
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 61    
Olkusz 32-300

   
- Majcher Sławomir    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Sławomir Majcher  
ul. Kościuszki 60    
Busko - Zdrój  28-100

   
- Malinowski Wojciech    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Wojciech Malinowski    
ul. Ożarowska  6a    
Sandomierz 27-600    


- Małek Jan  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Jan Małek    
ul. Limanowskiego 1A/13    
Wieliczka 32-020    


- Z-ca Lorek Robert (komornik Markiewicz Adam - odwołany)        
Zastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu asesor Robert Lorek    
ul. Pijarska 6    
Nowy Sącz 33-300  

 
- Markow Mirosław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Mirosław Markow    
ul. Grzegórzecka 102/10    
Kraków 31-559

   
- Masalski Paweł    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Paweł Masalski    
ul. Kościuszki 18    
Busko - Zdrój 28-100

   
- Mazgaj Michał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie Michał Mazgaj    
ul. 1 Maja 8/4    
Libiąż 32-590

   
- Mazur Paweł    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Paweł Mazur    
Gramatyka 4/2    
Kraków 30-071  

 
- Michno Szymon    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Limanowej Szymon Michno    
ul. Spacerowa  7C/1    
Limanowa 34-600  

 
- Miszewski Zbigniew    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miechowie Zbigniew Miszewski    
ul. Piłsudskiego  10B    
Miechów 32-200

   
- Młodzikowski Tomasz    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Tomasz Młodzikowski    
ul. Batorego 22    
Wadowice 34-100  

 
- Munje Konrad    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Konrad Munje    
Rynek Główny 12/25    
Oświęcim 32-600  

 
- Musiał Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie Marcin Musiał    
al. Henryka 63    
Chrzanów 32-500  

 
- Niedopytalski Jakub    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Jakub Niedopytalski    
ul. Stelmachów  281A  
Kraków 31-349  

 
- Nowak Gotfryd    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach Gotfryd Nowak    
ul. Staszica 13    
Starachowice 27-200    


- Nowicki de Poraj Rafał  

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Rafał Nowicki de Poraj    
Al. Pokoju  29B/48    
Kraków 31-564  

 
- Ogrodnik Krzysztof    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Krowodrzy w Krakowie Krzysztof Ogrodnik  
Kazimierza Wielkiego 108/4    
Kraków 30-074

   
- Olbrich Krzysztof  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Krzysztof Olbrich    
Ślusarska 8/LU 3    
Kraków 30-710

   
- Olchawa Iwona    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Iwona Olchawa    
ul. Kornela Makuszyńskiego 4    
Kraków 31-752  

 
- Owczarek - Czarnota Karolina    

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olkuszu Karolina Owczarek - Czarnota    
ul.Francesco Nullo 19  
Olkusz 32-300

   
- Owsianka Marcin    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Marcin Owsianka    
ul. Krakowska 17    
Tarnów 33-100  

 
- Pakaszewska Małgorzata    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Małgorzata Pakaszewska    
ul. Żabia 14    
Ostrowiec Świętokrzyski 27-400  

 
- Papież Anna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bochni Anna Papież    
ul. Sądecka 1A    
Bochnia 32-700

   
- Paszek Tomasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Tomasz Paszek  
ul. Zaborska 2a    
Oświęcim 32-600

   
- Pawłowski Olgierd    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pińczowie Olgierd Pawłowski    
ul. 3-go Maja 17   
Pińczów  28-400  

 
- Piasecki Marian

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie Marian Piasecki    
ul. Tuchowska 20    
Tarnów 33-100

   
- Pierzak Beata    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Beata Pierzak    
ul. Źródłowa  19   
Kielce 25-335    


- Piwowarczyk Jolanta    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Jolanta Piwowarczyk    
ul. Głowackiego 5/13    
Kielce 25-368  

 
- Plaza Michał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Michał Plaza    
Warszawska 49/49    
Kielce 25-531

   
- Pycia Sławomir    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Miechowie Sławomir Pycia    
ul. Sienkiewicza 10a/1    
Miechów 32-200  

 
- Rak Przemysław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Przemysław Rak    
ul. Bandurskiego 8/2  
Kraków 31-515

   
- Rosiek Konrad    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Konrad Rosiek    
ul. Erazma Jerzmanowskiego 40/7    
Kraków 30-836

   
- Różycki Marcin  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Marcin Różycki    
Beliny-Prażmowskiego 25/3  
Kraków 31-542  

 
- Sadlik Rafał    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włoszczowie Rafał Sadlik    
os. Broniewskiego 14    
Włoszczowa 29-100    


- Sadyś Maciej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Maciej Sadyś    
ul. Rynek 18    
Nowy Targ 34-400

   
- Sobczak Bartłomiej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach Bartłomiej Sobczak    
ul. Staszica 7    
Starachowice 27-200    


- Sterkowicz Maksymilian    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzesku Maksymilian Sterkowicz    
ul. Mickiewicza 6    
Brzesko 32-800

   
- Streb Jerzy    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Tarnowskiej Jerzy Streb    
ul. Kościuszki 14    
Dąbrowa Tarnowska 33-200

   
- Szoski Maciej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Maciej Szoski  
ul. Rynek 8    
Muszyna 33-370

   
- Szostek Maksymilian    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu Maksymilian Szostek    
ul. Jana III Sobieskiego 14a/5a    
Nowy Sącz 33-300

   
- Szteleblak Andrzej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Andrzej Szteleblak  
ul. Marszałka Piłsudskiego 4    
Końskie 26-200

   
- Szydłowski Dariusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu Dariusz Szydłowski    
Wł. Jagiełły  32    
Oświęcim 32-600    


- Szynalik Sławomir    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Sławomir Szynalik    
ul. Limanowskiego 30    
Wieliczka 32-020  

 
- Szynalik-Żywicka Karolina    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myślenicach Karolina Szynalik-Żywicka  
ul. Piłsudskiego 14    
Myślenice 32-400    


- Szyszka Bartłomiej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Bartłomiej Szyszka  
ul. Żeromskiego 1    
Opatów 27-500  

 
- Tarka Paweł  
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Targu Paweł Tarka    
ul. Ludźmierska  29    
Nowy Targ 34-400

   
- Tesarski Andrzej    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzesku Andrzej Tesarski    
ul. Kościuszki 16    
Brzesko 32-800

   
- Trela - Michałkiewicz Justyna    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Podgórza w Krakowie Justyna Trela - Michałkiewicz    
ul. B. Limanowskiego 26/2    
Kraków 30-534

   
- Ulfig Dariusz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Dariusz Ulfig    
Al. Pokoju 29B/21    
Kraków 31-564  

 
- Urbanowicz Artur    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Artur Urbanowicz    
ul. Batorego 2a/400   
Wadowice 34-100

   
- Urbanowicz Olgierd    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Olgierd Urbanowicz    
ul. Żwirki i Wigury 8/3    
Wadowice 34-100  

 
- Wierzbowicz Jerzy    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Skarżysku - Kamiennej Jerzy Wierzbowicz    
Pl. Floriański 3    
Skarżysko - Kamienna 26-110    


- Wilkołazki Paweł    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Paweł Wilkołazki    
ul. Kościuszki 6a/1    
Sandomierz 27-600  

 
- Wiśniewski Łukasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Limanowej Łukasz Wiśniewski    
ul. Spacerowa 7C/3    
Limanowa 34-600    


- Wojciechowski Tomasz  

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie Tomasz Wojciechowski    
ul. 11- go Listopada 30    
Jędrzejów 28-300

   
- Wołkowski Krzysztof    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie Krzysztof Wołkowski    
ul. Szybka 27/6    
Kraków 31-831  

 
- Woźniak Leszek    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Leszek Woźniak    
ul. 1-go Maja 15    
Kazimierza Wielka 28-500

   
- Wójcicka Mirosława    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Mirosława Wójcicka  
A. Mickiewicza 27/7    
Wadowice 34-100

   
- Wróżek Tomasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Tomasz Wróżek    
Mickiewicza 32  
Gorlice 38-300

   
- Zagrajek Tomasz    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach Tomasz Zagrajek    
ul. Krzosa 27/5    
Starachowice 27-200  

 
- Zając Leszek    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Leszek Zając    
ul. Wesoła 51    
Kielce  25-363  

 
- Ziętara Jarosław    
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Jarosław Ziętara    
ul. Kordylewskiego 11/223  
Kraków 31-543

   
Izba Komornicza w Pozananiu


SĄD REJONOWY W CHODZIEŻY


- JABORSKI WŁODZIMIERZ
UL. RYNEK 19, 64-800 CHODZIEŻ
tel.  67 282 07 07, 67 282 80 83
fax  67 282 07 07, 67 282 80 83
e-mail  chodziez@komornik.pl
 
- LEŚNIEWSKI PIOTR
UL. JAGIELLOŃSKA 3, 64-800 CHODZIEŻ
tel.  (67) 349 31 41
fax  67 348 21 06
e-mail  chodziez.lesniewski@komornik.pl
 
- OSTAJEWSKI KORDIAN
UL. RYNEK 5, 64-800 CHODZIEŻ
tel.  61 250 24 07
fax  67 282 70 14
e-mail  chodziez2@komornik.pl
 
 
SĄD REJONOWY W GNIEŹNIE
 
- BŁASZKOWSKI PIOTR
UL. TUMSKA 6, 62-200 GNIEZNO
tel.  61 424 53 51
e-mail  gniezno1@komornik.pl
 
- GÓRNY PRZEMYSŁAW
ul. Pocztowa 9, 62-200 Gniezno
tel.  61 429 25 55
kom.  513 584 443
fax  61 429 25 55
e-mail  kancelaria@gnieznokomornik.pl
 
- GRZELAK MAREK
UL. ŚW. MICHAŁA 9/2, 62-200 GNIEZNO
tel.  61 426 31 74
strona  www.komornikgniezno.pl


- KRAMER ANDRZEJ
UL. Tumska 3, 62-200 GNIEZNO
tel.  061 425 98 86
e-mail  gniezno2@komornik.pl
 
- PAWEŁ BIELECKI
Dąbrówki 3/5, 62-200 Gniezno
tel.  61 426 32 29
e-mail  kancelaria@komornikwgnieznie.pl
  
SĄD REJONOWY W GOSTYNIU
 
- JAKUBCZAK ELŻBIETA
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 49, 63-800 GOSTYŃ
tel.  65 5723478
e-mail  gostyn@komornik.pl
 
- KUŚ JAKUB
Pl. K. Marcinkowskiego 7/6, 63-800 Gostyń
tel.  65 57 22 715
fax  65 57 22 715
e-mail  gostyn.kus@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM
 
- DĄBROWSKI RADOSŁAW
Szeroka 10/1, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
tel.  61-441-57-18
fax  61-441-57-18
e-mail  grodzisk.dabrowski@komornik.pl
 
- KASPROWIAK MACIEJ
Pl. Św. Anny 21 , 62-065 Grodzisk Wielkopolski
tel.  61 442 39 33
 
SĄD REJONOWY W KOLE
 
- FIGURA JAROSŁAW
UL. SIENKIEWICZA 30, 62-600 KOŁO
tel.  63 2728343, 63 2616868
e-mail  kolo2@komornik.pl
 
- MAJEWSKA-MURAKOWSKA BARBARA
UL. WŁOCŁAWSKA 3/12, 62-600 KOŁO
tel.  63 2728254, 63 2724699
e-mail  kolo1@komornik.pl
 
SĄD REJONOWY W KONINIE
 

- FIGURA SYLWIA
Spółdzielców 3/111, 62-510 Konin
tel.  63 240 87 07
kom.  63 240 87 07
e-mail  kancelaria@konin-komornik.pl
 
- MAGDALENA KRÓLIKOWSKA-WYDRZYŃSKA
Noskowskiego 1a SKRYTKA POCZTOWA 22, 62-510 Konin
tel.  63 246 59 47
fax  63 246 59 47
e-mail  kancelaria@komornik-konin.pl
 
- MATECKI JACEK
ul. Chopina 21E (I piętro), 62-510 Konin
tel.  63 248 79 28
fax  63 248 79 28
e-mail  kancelaria@komornikmatecki.pl
 
- ONYSZKIEWICZ STANISŁAW
UL. BERYLOWA 3/4, 62-500 KONIN
tel.  (0 63) 242-86-84
fax  (0 63) 244-10-73
e-mail  konin2@komornik.pl
 
- PACHCIARZ WŁODZIMIERZ
UL. SŁOWACKIEGO 10 A, 62-500 KONIN
tel.  63 2445180
fax  63 2428506
e-mail  konin4@komornik.pl
 
- STARZONEK MARIUSZ
UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH  16A/214, 62-500 KONIN
tel.  63 2467064
fax  63 2467406
e-mail  konin3@komornik.pl
 
- SZYMCZAK ROBERT
UL. ENERGETYKA 4/24, 62-510 KONIN
tel.  63 275 70 03
fax  63 275 70 03
e-mail  kancelaria@komornikslupca.pl
 
- WOŹNIAK MACIEJ
UL. PCK 25/1, 62-500 KONIN
tel.  63 2428837
fax  63 2428837
e-mail  kancelaria@komornikkonin.pl
  
SĄD REJONOWY W KOSCIANIE
 
- NIERADKA PRZEMYSŁAW
UL. DWORCOWA 2, 64-000 KOŚCIAN
tel.  65 5127167
fax  65 5120026
e-mail  komornik_koscian@o2.pl
 
- ROZMIAREK PIOTR
ul. Szczepanowskiego 13/15, 64-000 Kościan
tel.  65 555 50 02
e-mail  koscian.rozmiarek@komornik.pl
 
- ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SR W KOŚCIANIE TADEUSZ CZARNECKI
UL. GOSTYŃSKA 96, 64-000 KOŚCIAN
tel.  65 614 15 07
fax  65 512 44 03
e-mail  koscian.lehmann@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W KROŚNIE ODRZAŃSKIM
 
- HAŃSKI ROBERT
UL. MATEJKI 1, 66-600 KROSNO ODRZAŃSKIE
tel.  68 383 51 36, 68 383 30 36
e-mail  krosno.odrzanskie@komornik.p
 
- RATIUK MAGDALENA
UL. POZNAŃSKA 9/118, 66-600 KROSNO ODRZAŃSKIE
tel.  68 359 05 25
fax  68 359 05 25
e-mail  krosno.odrzanskie.ratiuk@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W LESZNIE
 
- BIAŁAS KRZYSZTOF
UL. MICKIEWICZA 3 I PIĘTRO, 64-100 LESZNO
tel.   65 544 61 42
fax  65 544 61 42
e-mail  krzysztof.bialas@komornik.leszno.pl
 
- CHLEBOWSKI MAREK
UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 20, 64-100 LESZNO
tel.  65 5206219
fax  65 5291274
e-mail  leszno3@komornik.pl
 
- HALASZ KRZYSZTOF
Iglasta 6, 64-100 Leszno
tel.  65 526 52 89
e-mail  kancelaria@komornikhalasz.pl
 
- MACIEJEWSKI DARIUSZ
UL. NIEPODLEGLOŚCI 10/4, 64-100 LESZNO
tel.  65 520 46 49
e-mail  darekmaciejewski.biuro@wp.pl
 
- PTAK WOJCIECH
UL. LIPOWA 34/1, 64-100 LESZNO
tel.  65 5207942/43
fax  065) 533-70-02
e-mail  leszno2@komornik.pl
 
- RAJEWSKI ŁUKASZ
Dąbrowskiego 2a, 64-100 Leszno
tel.  65 529 63 65
e-mail  leszno.rajewski@komornik.p
 
- ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SR W LESZNIE MICHAŁA STAMA - DAMIAN MUCHA
UL. NARUTOWICZA 73/1, 64-100 LESZNO
tel.  65 5295514
fax  65 5295502
e-mail  leszno1@komornik.pl, michal_st@o2.pl
 
 SĄD REJONOWY W NOWEJ SOLI
 
- CHŁOPEK DANIEL
UL. DŁUGA 4, 67-100 NOWA SÓL
tel.  68 3872074
 
- KOŁTKO LEON
UL. MONIUSZKI 3, 67-100 NOWA SÓL
tel.  68 3875282
fax  68 3569915
e-mail  nowa.sol1@komornik.pl
 
- MIKOŁAJCZYK JACEK
UL. DŁUGA 4A, 67-100 NOWA SÓL
tel.  68 37 66 112
fax  68 37 66 112
e-mail  nowa.sol.mikolajczyk@komornik.pl
 
SĄD REJONOWY W NOWYM TOMYŚLU
 
- DAUTER JACEK
UL. POZNAŃSKA 13, 64-300 NOWY TOMYŚL
tel.  61 4423744
e-mail  nowy.tomysl@komornik.pl
 
- Maciej Kozłowski
Plac Chopina 7, 64-300 Nowy Tomyśl
tel.  61 639 46 10
e-mail  kancelaria@komorniknowytomysl.pl
 
- Neryng Danuta
Pl. Chopina 6, 64-300 Nowy Tomyśl
tel.  61 6394126
e-mail  danuta.neryng@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W OBORNIKACH
 
- CHOJNACKI TOMASZ
UL. KOPERNIKA 31/5, 64-600 OBORNIKI
tel.  61 6461113
fax  61 646 10 25
 
- CIEŚLIK MIESZKO
UL. Piłsudskiego 64, 64-600 Oborniki
tel.  61 661 00 57
fax  61 661 00 57
e-mail  oborniki.cieslik@komornikid.pl,
 
- WYLEGAŁA MAGDALENA
UL. Rynek 17, 64-600 OBORNIKI
tel.  61 646 11 16
kom.  730614155
fax  61 646 11 16
e-mail  oborniki.wylegala@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W PILE
 
- KOWALEWSKI SŁAWOMIR
UL. MŁYNARSKA 15/17 B, 64-920 PIŁA
tel.  67 2148575
fax  67 3509844
e-mail  pila2@komornik.pl
 
- KOWALIK KRZYSZTOF
DZIECI POLSKICH 26 (I piętro), , 64-920 PIŁA
tel.  67 3533042
e-mail  pila.kowalik@komornik.pl
 
- KRZYSZTOF JANKOWSKI
UL. KUJAWSKA 10, 64-920 PIŁA
tel.  (067) 349 49 44
fax  (067) 349 49 44
e-mail  pila1@komornik.pl
 
- SMOLARZ EMIL
UL. SIKORSKIEGO 33, 64-920 PIŁA
tel.  67 3509666
fax  67 3509667
e-mail  pila3@komornik.pl
 
- WILKOWSKI ARTUR
UL. Młynarska 13 AB/2, 64-920 PIŁA
tel.  67 387 89 07
e-mail  komornikpila@vp.pl
  
SĄD REJONOWY POZNAŃ-GRUNWALD I JEŻYCE W POZNANIU
 
- DYKIER ŁUKASZ
UL. GŁOGOWSKA 144/3, 60-205 POZNAŃ
tel.  61 8420223
fax  61 8420280
e-mail  poznan13@komornik.pl
 
- FORYCKI WITOLD
Dąbrowskiego 138/2, 60-577 Poznań
tel.  61 840 66 02
e-mail  poznan.forycki@komornik.pl
 
- GUZIK BARTOSZ
UL. KOCHANOWSKIEGO 4/6, 60-844 POZNAŃ
tel.  61 8517546/47
kom.  509 715 191
e-mail  poznan11@komornik.pl, bartosz.guzik@komornik.pl
 
- IZYDOR ŁUKASZ
Poznańska 112 a, 62-080 Tarnowo Podgórne
tel.  61/670 73 25
fax  (61) 646 80 05
e-mail  tarnowo.podgorne.izydor@komornik.pl, lukasz.izydor@komornik.pl
 
- JACYNA-ONYSZKIEWICZ TYMOTEUSZ
UL. DĄBROWSKIEGO 307, 60-406 POZNAŃ
tel.  61 8537290/1
fax  61 8537281
e-mail  poznan3@komornik.pl
 
- JESSA MAREK
UL. Engeströma 4, 60-671 POZNAŃ
tel.  61 8537421, 61 8537429
fax  61 8537448
e-mail  poznan4@komornik.pl
 
- JUST RADOSŁAW
UL. Jackowskiego 40/6, 60-512 POZNAŃ
tel.  61 2233012
fax  61 2233014
e-mail  poznan.just@komornik.pl,
 
- KACZMAREK ARTUR
UL. JUNIKOWSKA 6, 60-163 POZNAŃ
tel.  61 866 71 31
fax  61 866 67 00
e-mail  biuro@kaczmarek-komornik.eu
 
- KRAMER BARTOSZ
Grunwaldzka 517 C/21, 62-064 Plewiska
tel.  723 113 007
e-mail  kramer@komornikplewiska.pl
 
- KURKOWSKI MARCIN
Bosa 4/6 lok. 22, 60-125 Poznań
tel.  61 6711677
e-mail  kancelaria@poznanskikomornik.com
 
- MOSAKOWSKA MONIKA
ul. A.Asnyka 5/3, 60-832 Poznań
tel.   61 1016152
fax  61 1016154
 
- PRZYWECKI MAREK
UL. GRUNWALDZKA 17/1, 60-782 POZNAŃ
tel.  61 666 00 99
fax  61 865 65 00
e-mail  przywecki@komornik.pl, przywecki@poznan-komornik.pl
 
- ROJEWSKI MICHAŁ
UL. GRUNWALDZKA 372A, 60-169 POZNAŃ
tel.  61 863 07 93
fax  61 862 23 43
e-mail  poznan.rojewski@komornik.pl
 
- TOMASZEWSKI PIOTR
UL. ŚNIADECKICH 50/2, 60-774 POZNAŃ
tel.  61 222 49 94
fax  61 222 49 95
e-mail  poznan.tomaszewski@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU
 
- BARCZYŃSKI TOMASZ
Główna 6, 61-005 Poznań
tel.  (61) 6543718
fax  (61) 6543718
e-mail  poznan.barczynski@komornik.pl
 
- EWA SZUBER -BEDNARZ
P. Tomickiego 1/5, 61-116 Poznań
tel.  698 96 11 42, 698 96 10 36
fax  61 650 75 55
e-mail  kancelaria@komornik.szuberbednarz.pl
 
- FIAŁKOWSKI MIROSŁAW
UL. SZAFIROWA 5, 62-030 LUBOŃ
tel.  61 8553645
fax  61 8517571
e-mail  poznan2@komornik.pl
 
- JADACH ŁUKASZ
Mariana Langiewicza 3/1 , 61-502 Poznań
tel.  61 307 09 51, 61 222 23 95
e-mail  lukasz.jadach@komornikid.pl
 
- JANIAK - PŁYWACZYK AGNIESZKA
ul. Warszawska 39/41 Bud. A, lok. nr 8, 61-028 Poznań
tel.  61 63 94 105
fax  61 63 94 105
e-mail  poznan.janiak-plywaczyk@komornik.pl
 
- ZASTĘPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO PRZY SĄDZIE REJONOWYM POZNAŃ-NOWE MIASTO I WILDA ROMANA LIPIŃSKIEGO JAKUB WITOSŁAWSKI
UL. DOLNA WILDA 88, 61-501 POZNAŃ
tel.  61 8517023
fax  61 8526059
e-mail  poznan7@komornik.pl
 
- MAJCHRZAK PAWEŁ
UL. STAROŁĘCKA 18, 61-361 POZNAŃ
tel.  61 878 72 97
fax  61 878 72 97
e-mail  poznan.maszner@komornik.pl, piotr.maszner@komornik.poznan.pl
 
- POŚPIECH DANIEL
Św. Michała 100, 61-005 Poznań
tel.  61- 871 59 03
fax  61-8715904
e-mail  poznan.pospiech@komornik.pl
 
- SZYCH MAREK
Czajcza 2/2, 61-546 Poznań
tel.  61 221 01 91
e-mail  marek.szych@komornikid.pl
 
- ŚLIWIŃSKI PAWEŁ
UL. WRZESIŃSKA 9A, 62-020 SWARZĘDZ
tel.  61 855 16 85
fax  61 817 22 27
e-mail  poznan.sliwinski@komornik.pl, WWW.komornik.swarzedz@gmail.com
 
- TAISNER ŁUKASZ
Rejtana 12a, 62-030 Luboń
tel.  61 8 303 413
e-mail  poznan.taisner@komornik.pl
 
- TOMCZAK PAWEŁ
UL. ZAGÓRZE 6A, 61-112 POZNAŃ
tel.  61 628 23 89
fax  61 628 23 89
e-mail  poznan.tomczak@komornik.pl
 
- ZASTEPCA KOMORNIKA SĄDOWEGO KONRADA CIESIESLKIEGO - EWA SZUBER - BEDNARZ
UL. TOMICKIEGO 1/5, 61-116 POZNAŃ
tel.  61 650 75 55, 535 965 755
kom.  698 961 036
  
SĄD REJONOWY POZNAŃ – STARE MIASTO W POZNANIU


- BOBEK PAWEŁ
UL. Wrocławska 6/40, 61-837 POZNAŃ
tel.  61 8524560
fax  61 8528288
e-mail  poznan1@komornik.pl
 
- GLABUS EWA
UL. MŁYŃSKA 3/7, 61-729 POZNAŃ
tel.  61 8554509
fax  61 8554509
e-mail  poznan6@komornik.pl
 
- GŁOWACKI ZBIGNIEW
UL. RATAJCZAKA 26/3, 61-815 POZNAŃ
tel.  61 8551630
fax  61 8528439
e-mail  poznan.glowacki@komornik.pl
 
- GOGOLA-KULASZA GABRIELA
UL. MŁYŃSKA 3/10, 61-729 POZNAŃ
tel.  61 222 69 48
fax  61 222 69 49
e-mail  poznan.gogola-kulasza@komornik.
 
- GRZELACZYK ADAM
UL. Piaskowa 3/5, 61-753 POZNAŃ
tel.  61 8518011
e-mail  poznan14@komornik.pl
 
- KOTARSKI JAROSŁAW
UL. MŁYŃSKA 5/8, 61-729 POZNAŃ
tel.  61 22 36 901
fax  61 22 36 901
e-mail  poznan.kotarski@komornik.p
 
- MIERZWICZAK BŁAŻEJ
Dworcowa 1/3, 62-095 Murowana Goślina
kom.  661-014-199
e-mail  poznan.mierzwiczak@komornik.pl
 
- MUCHA DAMIAN
UL. RATAJCZAKA 26/3, 61-815 POZNAŃ
tel.  61 8588980
fax  61 8560756
e-mail  dammuch@icpnet.pl
 
- PIASKOWSKI DOMINIK
Al. K. Marcinkowskiego 11/2, 61-827 Poznań
tel.  690-244-441
kom.  690-244-441
e-mail   poznan.piaskowski@komornik.pl
 
- TARNAWSKI ŁUKASZ
ul. Szkolna 9, 62-002 Suchy Las
tel.  61 611 52 04
e-mail  poznan.tarnawski@komornik.pl
 
- ZARZYCKI TOMASZ
UL. PSZENNA 7, 61-663 POZNAŃ
tel.  61 6576325
fax  61 6576255
e-mail  poznan12@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W RAWICZU
 

- KOBUS MIKOŁAJ
UL. WAZÓW 10, 63-920 RAWICZ
tel.  65 5454935, 65 5454590
fax  65 5454935
e-mail  rawicz.kobus@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W SŁUPCY
 
- ZIELIŃSKA - KRUKOWSKA KATARZYNA
Traugutta 16 (I piętro), 62-400 Słupca
tel.  (063)2496031
kom.  507898361
 
- GUZIŃSKI WITOLD
UL. ZAGŁOBY 1, 62-400 SŁUPCA
tel.  63 2743157
fax  63 2743158
e-mail  slupca1@komornik.pl
 
- KALISTA AGNIESZKA
UL. KILIŃSKIEGO 14, 62-400 SŁUPCA
tel.  63 2743225
e-mail  slupca2@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W SZAMOTUŁACH
 
- NOWAK RAFAŁ
UL. 17 STYCZNIA 151 A, 64-400 MIĘDZYCHÓD
tel.  95 748 48 10
fax  95 748 55 32
e-mail  miedzychod@komornik.pl
 
- SIUDA LECH
UL. RYNEK 36/2, 64-500 SZAMOTUŁY
tel.  61 442 35 19
fax  61 292 48 06
e-mail  biuro@siuda-komornik.pl, szamotuly.siuda@komornik.pl
 
- STACHURA WITOLD
UL. DWORCOWA 15, 64-500 SZAMOTUŁY
tel.  61 2920467, 61 2924224
fax  61 2932034
e-mail  szamotuly@komornik.pl
 
- SZULC RAFAŁ
UL. MŁYŃSKA 7, 64-500 SZAMOTUŁY
tel.  63 292 45 08
fax  63 292 45 08
e-mail  szamotuly.szulc@komornik.pl, komornik.szulc@wp.pl
  
SĄD REJONOWY W ŚREMIE
 
- BARTKOWIAK RYSZARD
UL. FRANCISZKAŃSKA 12, 63-100 ŚREM
tel.  61 2830794
fax  61 2841560
e-mail  srem@komornik.pl
 
- MIGAS PRZEMYSŁAW
UL. POZNAŃSKA 24/2, 63-100 ŚREM
tel.  61 283 06 91, 61 222 43 78
fax  61 623 25 57
e-mail  srem.migas@komornik.pl
 
- ŚRON ROBERT
UL. KOŚCIUSZKI 3, 63-100 ŚREM
tel.  61 890 83 25, 61 830 11 16
e-mail  kancelaria@robertsron.pl
 
- WAJNOR ARKADIUSZ
Plac 20 Października 22, 62-050 Mosina
tel.  61 281 74 99
e-mail  kancelaria@komornik-srem-mosina.pl
  
SĄD REJONOWY W SRODZIE WIELKOPOLSKIEJ
 
- BOROWSKI MICHAŁ
Harcerska 17, 63-000 Środa Wielkopolska
tel.  612819008
fax  612819008
e-mail  kancelaria@komornik-srodawlkp.pl
 
- GUST BERNARD
UL. KS. KEGLA 4/4, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
tel.  61 2850624
fax  61 2850624
e-mail  kancelaria@komorniksrodawlkp.pl
 
- HERDA AGNIESZKA
Krótka 1, 63-000 Środa Wielkopolska
tel.  61 286 49 54
fax  61 286 49 54
 
- KARASIŃSKI DARIUSZ
OSIEDLE PIASTOWSKIE 38, 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA
tel.  61 28 77 200, 61 28 S R O D A
kom.  +48 602 225 186, 61 28 7 7 6 3 2
fax  61 28 55 395
e-mail  komornik.sroda@komornik.pl, sroda.wielkopolska@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W SWIEBODZIENIE
 
- BARSKI MACIEJ
PL. WOLNOŚCI 1 B/5, 66-200 ŚWIEBODZIN
tel.  68 3822781
fax  68 3822893
e-mail  kancelaria@komornik-barski.pl
 
- DMUCH BERNARD
UL. ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 9, 66-100 SULECHÓW
tel.  68 3853481
e-mail  sulechow@komornik.pl, swiebodzin2@komornik.pl
 
- ŁUKOMSKI ARTUR
Pl. Jana Pawła II 3/1, 66-200 ŚWIEBODZIN
tel.  68 452 33 99
kom.  606 450 589
fax  68 452 33 99
e-mail  swiebodzin@e-komornik.com
 
- NOWORYTA ELIZA
Handlowa 2, 66-100 Sulechów
tel.  68 327 94 44
fax  68 327 94 44
e-mail  swiebodzin.noworyta@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W TRZCIANCE
 
- BRZYCHCY KRZYSZTOF
UL. Rzemieślnicza 7, 64-700 CZARNKÓW
tel.  67 2553074
fax  67 2558540
e-mail  czarnkow@komornik.pl, komornik@komornik-czarnkow.com.pl
 
- CZARNECKI TADEUSZ
UL. Chopina 10, 64-980 TRZCIANKA
tel.  67 255 24 51
fax  67 255 24 51
 
- PURGAL DARIUSZ
UL. SIKORSKIEGO 11, 64-980 TRZCIANKA
tel.  67 2162452
e-mail  trzcianka@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W TURKU
 
- GRABOWSKI ANDRZEJ
UL. KOLSKA SZOSA 28, 62-700 TUREK
tel.  63 2784333, 63 2784330
fax  63 2141229
e-mail  turek2@komornik.pl
 
- MALESZA TADEUSZ
UL. GORZELNIANA 1, 62-700 TUREK
tel.  63 2784364
fax  63 2141241
e-mail  turek1@komornik.pl
 
- SZYMCZAK EDYTA
BROWARNA 11A, 62-700 TUREK
tel.  63 220 57 29
e-mail  kancelaria@komornikturek.pl
 
 SĄD REJONOWY W WĄGROWCU
 
- POLIMIRSKI ŁUKASZ
UL. KOŚCIUSZKI 30/2, 62-100 WĄGROWIEC
tel.  67 2685350
fax  67 2685351
e-mail  wagrowiec1@komornik.pl, rewir1.sekretariat@wp.pl
 
- SZPOTAŃSKI PIOTR
UL.ŚREDNIA 30, 62-100 WĄGROWIEC
tel.  67 26 85 122
fax  67 26 85 122
 
- ŻUREK SEBASTIAN
UL. REJA 32 A/13, 62-100 WĄGROWIEC
tel.  67 268 58 74(5)
fax  67 2625861
e-mail  wagrowiec2@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W WOLSZTYNIE
 
- CICHY BEATA
UL. Poznańska 14, 64-200 WOLSZTYN
tel.  68 3474224
e-mail  komornik@wolsztyn.komornik.zgo.pl
 
- WĄTRUCKA KAROLINA
Doktora Kocha 39a, 64-200 Wolsztyn
kom.  604232139
fax  68 411 41 82
e-mail  wolsztyn.watrucka@komornik.pl
 
- WĄTRUCKI DAWID
Doktora Kocha 39A/4, 64-200 Wolsztyn
tel.  68 411 41 24
fax  68 414 10 76
e-mail  komornik@komornik-wolsztyn.pl
  
SĄD REJONOWY WE WRZEŚNI
 
- CELMER MARIUSZ
UL. GDAŃSKA 9, 62-300 WRZEŚNIA
tel.  61 4374930
fax  61 4374934
e-mail  wrzesnia@komornik.pl
 
- CZELUSTA ANNA
Jana Pawła II 11/6, 62-300 Września
tel.  614366054
e-mail  wrzesnia.czelusta@komornik.pl
 
- NORKIEWICZ MARCIN
Miłosławska 2, 62-300 Września
tel.  61-640 20 80
fax  61-640 20 80
e-mail  kancelaria@komornikwrzesnia.eu
 
- ONYSZKIEWICZ BARBARA
UL. STASZICA 7, 62-300 WRZEŚNIA
tel.  61 436 60 66
kom.  604 787 848
fax  61 436 60 69
e-mail  wrzesnia.onyszkiewicz@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY WE WSCHOWIE
 
- RADECKI RADOMIR
UL. POCZTOWA 16/5, 67-400 WSCHOWA
tel.  65 5401201
fax  65 5401751
e-mail  wschowa@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE
 
- GAUZA TOMASZ
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA
tel.  68 3268319
fax  68 3221905
e-mail  zielona.gora4@komornik.pl, rewir4@rewir4.zgora.pl
 
- HERDZIK ANNA
Fabryczna 23 A p.312, 65-463 Zielona Góra
tel.  (68) 422 72 62
kom.  605687443,
fax  (68) 422 70 15
e-mail  zielona.gora.herdzik@komornik.pl , anna.herdzik@komornik.pl
 
- JANKOWSKI MICHAŁ
ZIMNA 1, 65-707 ZIELONA GÓRA
tel.  535 239 936, 723 13 13 30
e-mail  zielona.gora.jankowski@komornik.pl
 
- KARPIŃSKI TOMASZ
Plac Pocztowy 15, 65-305 Zielona Góra
tel.  68 326 8062
e-mail  zielona.gora.karpinski@komornik.pl
 
- NOWACKI RADOSŁAW
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA
tel.  68 3246215
fax  68 3221902
e-mail  zielona.gora5@komornik.pl
 
- PISKORZ NORBERT
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA
tel.  68 3246195, 68 4547339
e-mail  rewir2@rewir2.zgora.pl
 
- RATYŃSKI MARCIN
Trasa Północna 14C pok.6, 65-119 Zielona Góra
kom.  +48 502 661 636
e-mail  zielona.gora.ratynski@komornik.pl
 
- STACHOWIAK KRYSTIAN
ul. Bartosza Głowackiego 1, 65-301 Zielona Góra
kom.  793 863 970
fax  68 453 66 02
e-mail   komornikz.gora@gmail.com, zielona.gora.stachowiak@komornik.pl
 
- STEFANISZYN MAGDALENA
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11/227-231, 65-034 ZIELONA GÓRA
tel.  68 322 19 35, 68 322 18 54/55
fax  68 322 19 36
e-mail  zielona.gora.stefaniszyn@komornik.pl
 
- SZYMKOWIAK ZBIGNIEW
UL. BOHATERÓW WESTERPLATTE 11, 65-034 ZIELONA GÓRA
tel.  68 3221907/08
fax  68 4547337
e-mail  zielona.gora1@komornik.pl
  
SĄD REJONOWY W ZŁOTOWEI
 
- STARZONEK DARIUSZ
UL. NORWIDA 4, 77-400 ZŁOTÓW
tel.  67 2637978
e-mail  komorniksadowyzlotow@e-zlotow.pl
 
- WŁOCH BARTOSZ
UL. MARII KONOPNICKIEJ 15A, 77-400 ZŁOTÓW
tel.  67 349 18 02
e-mail  zlotow.wloch@komornik.pl, komorniksadowyzlotow@e-komornik.com
 
 SĄD REJONOWY W ŻAGANIU
 
- STANISŁAWA STACHURA
Pl. Słowiański 6, 68-100 Żagań
tel.  68 451 14 21
fax  68 451 14 22
e-mail  zagan.stanislawa.zarychta@komornik.pl
 
- TODOROWSKA-PATEREK IZABELA
UL. ODRODZENIA 8, 67-300 SZPROTAWA
tel.  68 3762734
fax  68 3760983
e-mail  szprotawa@komornik.pl, zagan2@komornik.pl
 
- ZARYCHTA ZBIGNIEW
UL. MICKIEWICZA 1, 68-100 ŻAGAŃ
tel.  68 4775170
fax  68 4775175
e-mail  zagan1@komornik.pl
 
 SĄD REJONOWY W ŻARACH
 
- DOBOSZ SŁAWOMIR
ul. Wrocławska 2, 68-200 Żary
tel.  (68) 475 35 54
kom.  882 163 319
 
- KLOCEK ROBERT
UL. RYNEK 8-9, 68-200 ŻARY
tel.  68 3631800
fax  68 3631801
e-mail  zary1@komornik.pl
 
- NIECIECKA DOROTA
UL. WROCŁAWSKA 14/1, 68-200 ŻARY
tel.  68 3749679
e-mail  zary2@komornik.pl
 
- ŚWITALSKI GRZEGORZ
UL. Bohaterów Getta 11, 68-200 ŻARY
tel.  68 452 14 13
e-mail  zary.switalski@komornik.pl


Izba Komornicza w Warszawie


- Adamczyk Piotr
ul. Dzika 4,
00-194 Warszawa (SR dla Warszawy-Śródmieścia)


- Adamska Śmigrodzka Elżbieta
ul. Andriollego 34 lok. 8,
05-400 Otwock (SR w Otwocku)

 

- Bojanowski Jerzy
ul. St. Augusta 73/15,
03-846 Warszawa (SR dla W-wy Pragi Północ)


- Drobiecki Witold
ul. Warszawska 60 B,
05-120 Legionowo (SR w Legionowie)


- Dulko Sebastian
ul. Orzeszkowej 55,
05-820 Piastów (SR w Pruszkowie)


- Gapik Roland
ul. Niecała 6/38,
00-098 Warszawa (SR dla Warszawy-Śródmieścia)


- Gierała Tomasz
ul. Warszawska 22 A/4,
05-500 Piaseczno (SR w Piasecznie)


- Gierszewski Maciej
ul. Jana Nałęcza 37,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki (SR w Nowym Dworze Mazowieckim)


- Grobelny Ireneusz
ul. Targowa 33,
03-728 Warszawa (SR dla Warszawy-Pragi Południe)


- Królasik Artur
ul. Piłsudskiego 63
05-200 Wołomin (SR w Wołominie)


- Leszczyński Michał
ul. Białostocka 48 lokal 93,
03-748 Warszawa (SR dla Warszawy-Pragi Północ)


- Michalak Iwona
ul. Rynek 18,
05-870 Błonie (SR w Grodzisku Mazowieckim)


- Rudzka-Natanek Aleksandra
ul. Broniewskiego 59 A,
01-865 Warszawa (SR dla Warszawy-Żoliborza)


- Stępniewski Krzysztof
Grójecka 186 lokal 201,
02-390 Warszawa (SR dla m. st. Warszawy)


Izba Komornicza w Gdańsku


- przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz    
ul. Słowackiego 12    
87-700 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI  

 
- przy Sądzue Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Beata Miazga    
ul. Narutowicza 1    
87-700 Aleksandrów Kujawski


- przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński    
ul. Morska 21B/ 1
4-500 BRANIEWO


- przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki    
ul. św. Jakuba 16     
87-300 BRODNICA


- przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Damian Stachowski    
ul. Kamionka 16    
87-300 BRODNICA


- przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Alicja Przystalska    
ul. Gen.Hallera 2-4    
87-300 BRODNICA


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna    
ul. Rejtana 3    
85-032 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Hanna Chamier - Gliszczyńska    
ul. Bernardyńska 13     
85-029 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski    
ul. Bernardyńska 13    
85-029 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maria Bury    
ul. Paderewskiego 10/5    
85-075 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Grażyna Rasch    
Plac Wolności 5/7    

85-004 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Cecylia Klonowska    
ul. Świętojańska 10    
85-077 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel    
Gdańska 47     
85-005 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Dziedzic     
ul. Chodkiewicza 14/5    
85-064 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski    
ul. Królowej Jadwigi 16/2    
85-231 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jakub Głuchowski    
ul. J.J. Śniadeckich 22/3    
85-011 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Dober    
ul. Nowy Rynek 8 Ip.    
85-131 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daria Cichocka    
ul. Swarzewska 32    
85-731 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Antoni Baszyński    
ul. Wysoka 38    
85-323 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny    
ul. Słowackiego 12    
85-008 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Przemysław Hetman    
ul. Batorego 4/9    
85-104 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Adamowski    
ul. Chopina 27    
85-092 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Hospod    
ul. Śniadeckich 9/3    
85-011 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Zawadzki    
ul. Dworcowa 110/401    
85-010  BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra    
ul. Słowackiego 1, IV p.     
85-008  BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy  Sebastian Betlejewski    
ul. Chodkiewicza 15/303    
85-065 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Paweł Grod    
ul. Kościuszki 27/601    
85-079 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Ścibich    
ul. Poznańska 19/5a    
85-129 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adam Szymański    
ul. Długa 26/5    
85-034 BYDGOSZCZ


- przy Sądzie Rejonowym w Bytowie Wojciech Daroszewski    
ul. Jana Pawła II 2/2    
77-100 BYTÓW


- przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Marcin Gajda    
ul. Poprzeczna 27A    
86-200 CHEŁMNO


- przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie  Przemysław  Lorens    
ul. Grudziądzka 25/5    
86-200 CHEŁMNO


- przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Mariusz Mądrowski    
ul. Poprzeczna 27B    
86-200 CHEŁMNO


- przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach          
ul. Strzelecka 24    
89-600 CHOJNICE


- przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach Maria Krauze    
ul. Młyńska 28    
89-600 CHOJNICE


- przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska    
Plac Wolności 3/1    
77-300 CZŁUCHÓW


- przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska    
ul. Jagiełły 34A/18    
13-200 DZIAŁDOWO


- przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Alina Jańczuk    
ul. Jagiełły 25/1    
13-200 DZIAŁDOWO


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha    
Al.. Grunwaldzka 57    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba    
ul. Hetmańska 28/3    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk    
ul. Hetmańska 31/24    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Milczarski    
ul. Hetmańska 31/22    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Jacek Bortnik    
ul. Kosynierów Gdyńskich 30/5    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Władysław Kubryń    
ul. 12 lutego 6    
82-300 ELBLĄG


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko    
ul. Świętopełka 2    
80-361 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Piotr Majdziński    
ul. Świętojanska 37/38m3    
80-840 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska    
ul. Kartuska 137/3    
80-138 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski    
ul. Heweliusza 11/717    
80-890 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Tomasz Kędziora     
ul. Strzelecka 7B 2.12    
80-803 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski    
ul. Kartuska 137/4    
80-138 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Robert Roszczyniała   
ul. Romana Dmowskiego 15/15    
80-243 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski    
Aleja Grunwaldzka 76-78/303    
80-244 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz    
ul. Jaśkowa Dolina 6/1a    
80-252 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Przemysław Kobiałka    
ul. Danusi 2A/5    
80-434 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa    
ul. Kartuska 137/2    
80-138 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Monika Peda Podwale
ul. Staromiejskie 96-97/1    
80-845 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong  

ul. Matejki 6/100    
80-232 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Tomasz Korzeniecki    
ul. Tuwima 30/2    
80-210 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Marek Trocki    
ul. Na Stoku 46    
80-874 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Kamil Michalski    
ul. Jagiellońska 13 lok. 209    
80-371 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Jaranowski    
Aleja Grunwaldzka 71/73/10    
80-241 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta    
ul. Romana Dmowskiego 5/2    
80-243 Gdańsk


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski    
ul. Korzeniowskiego 22A    
80-243 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Anna Mucha    
ul. Ciasna 7/2    
80-111 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Piotr Dobrzański     
ul. Dyrekcyjna 6    
80-852 GDAŃSK


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk    
ul. Armii Krajowej 13/06    
81-372 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska    
ul. Skwer Kościuszki 15/11    
81-370 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Tilsa    
ul. Mikołaja Kopernika 29    
81-411 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska    
ul. Janowska 18    
81-017 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz  
ul. Przemysława 4    
81-523 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk    
ul. Starowiejska 26/2    
81-356 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga    
ul. Świętojańska 71/5    
81-389 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Zalewski   

ul. 10 Lutego 25/8    
81-364 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Płoński    
ul. Abrahama 26/10    
81-366 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Alina Siemieniuk-Rassmus    
ul. Świętojańska    
81-391 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Ewa Zamiela    
ul. Świętojańska 118/7    
81-388 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik    
ul. Wielkopolska 251/11    
81-531 GDYNIA


- przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Jolanta Murawska  
ul. Rynek 17    
87-400 GOLUB DOBRZYŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska    
ul. Murowa 59/1    
86-300 GRUDZIĄDZ


- przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska    
ul. Piłsudzkiego 20    
86-300 GRUDZIĄDZ


- przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Magdalena Różnowicz    
ul. Plac Niepodległości 13/1    
86-300 GRUDZIĄDZ


- przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera    
ul. Rybny Rynek 1/4    
86-300  GRUDZIĄDZ


- przy Sądzie Rejonowym w Iławie Piotr Staruk    
ul. Wojska Polskiego 6c/6    
14-200 IŁAWA


- przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński    
ul. Kopernika 4c/1a    
14-200 IŁAWA


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Aleksandra Pankowska    
ul. Św.Ducha 8    
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński    
ul. Solankowa 7    
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic    
ul. Staszica 67, p. II     
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik    
ul. Wałowa 34    
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Izabela Podgórska-Wójtowicz    
ul. Solankowa 20/5  
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu  Bartłomiej Karski    
ul. Solankowa 19    
88-100 INOWROCŁAW


- przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś    
ul. Przy Torach 1    
83-300 KARTUZY


- przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont    
ul. Jeziorna 2    
83-300 KARTUZY

 

- przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie  Jan Zarębski    

ul. Lubomira Szopińskiego 1/4    

83-400  KOŚCIERZYNA


- przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie Szymon Sporysz    
ul. Wojska Polskiego 1A    
83-400 KOŚCIERZYNA


- przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie z/s w Sztumie Jerzy Bieliński    
ul. Mickiewicza 37    
82-400  SZTUM


- przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Przybylski    

ul. Chopina 28/5    
82-500 KWIDZYN


- przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Czop    
ul. 11-go Listopada 27/5    
82-500  KWIDZYN


- przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Małgorzata Lipska    
ul. Józefa Piłsudskiego 29    
82-500 KWIDZYN


- przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Magdalena Soboń    
ul. Józefa Piłsudskiego 22/7    
82-500  KWIDZYN


- przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Romualda Włodarczyk-Trojan    
ul. Kossaka 102    
84-300 LĘBORK


- przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch    
ul. Al. Wolności 73    
84-300  LĘBORK


- przy Sądzie Rejonowym w Lęborku  Waldemar Witka  

ul. Solidarności 22    
84-300 LĘBORK


- przy Sądzie Rejonowym w Lipnie  Robert Damski    
ul. Kościuszki 11    
87-600  LIPNO


- przy Sądzie Rejonowym w Lipnie  Anna Grzywińska    
ul. Józefa Piłsudskiego 26A/7    
87-600 LIPNO


- przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki    
Aleja Wojska Polskiego 501/3    
82-200 MALBORK


- przy Sądzie Rejonowym w Malborku z/s w Nowym Dworze Gdańskim Przemysław Biernacki    
ul. Dworcowa 14    

82-100 Nowy Dwór Gdański


- przy Sądzie Rejonowym w Miastku Ireneusz Kowalski    
ul. Kaszubska 21    
77-200  MIASTKO


- przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Artur Mac    
ul. Ogrodowa 10G    
88-300 MOGILNO


- przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią Tadeusz Matusiak    
ul. Młyńska 12 A     
89-100 NAKŁO n/Notecią


- przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią Sławomir Hubar    
ul. Gimnazjalna 2B    
89-100  NAKŁO n/Notecią


- przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim Marcin Milcarek  

ul. Daszyńskiego 5    
13-300 NOWE MIASTO LUBAWSKIE


- przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska  
ul. Jana III Sobieskiego 3C/41    
14-100 OSTRÓDA


- przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie z/s w Morągu            
ul. Pomorska 21,     
14-300 MORĄG


- przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski    
ul. Jan III Sobieskiego 3A/9    
14-100 OSTRÓDA


- przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Kamil Grabowski    
ul. Grunwaldzka 19    
14-100 OSTRÓDA


- przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Marcin Dubień    
ul. Czarnieckiego 14A    
14-100 OSTRÓDA


- przy Sądzie Rejonowym w Rypinie Dariusz Grzywiński    
ul. Warszawska 42A/12    
87-500 RYPIN


- przy Sądzie Rejonowym w Rypinie Ewa Grzybowska    
ul. Warszawska 40a/11    
87-500 RYPIN


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jolanta Dłutowska    
ul. Zamenhofa 2/1    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski    
ul. Kilińskiego 31    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska    
ul. Kowalska 1    
76-200  SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń    
ul. Sienkiewicza 5A/3    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki    
ul. Henryka Pobożnego 19    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Tadeusz Żuralski    
ul. Armii Krajowej 37/1    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku  Paweł Stankiewicz    
ul. Grunwaldzka 43    
76-270 USTKA


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Anna Stukan    
ul. Jana Pawła II 1 pok.223    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku  Błażej  Wasilewski    
Jana Pawła II 1/242    
76-200  SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku  Dariusz  Lidak    
ul. T. Kotarbińskiego 10    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Brożek    
ul. Filmowa 2    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Słupsku  Daniel Częścik    
ul. Armii Krajowej 38/7    
76-200 SŁUPSK


- przy Sądzie Rejonowym w Sopocie  Aleksandra Treder  
Al.. Niepodległości 727/3    
81-853 SOPOT


- przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Bartomiej Sokołowski    
Al.. Niepodległości 658/2    
81-854 SOPOT


- przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Marcin  Sobel    
ul. Mikołaja Reja 13/15    
81-874 SOPOT


- przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim  Jarosław Baran    
Aleja Armii Krajowej 6    
83-200 STAROGARD GDAŃSKI


- przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jakub Kraul    
ul. Pelplińska 18A    
83-200 STAROGARD GDAŃSKI


- przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński    
ul. Romana Dmowskiego 2a    
83-200 STAROGARD GDAŃSKI


- przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr

ul. 3-go Maja 27  

89-200 SZUBIN


- przy Sądzie Rejonowym w Szubinie z/s w Barcinie Anna Groblewska    
ul. Słowackiego 16    
88-190 BARCIN


- przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak    
ul. Sądowa 16A    
86-100 ŚWIECIE


- przy Sądzie Rejonowym w Świeciu  Piotr Pawelczyk    
ul. Kopernika 5/1    
86-100  ŚWIECIE


- przy Sądzie Rejonowym w Tczewie  Andrzej  Zakrzewski    
ul. Aleja Solidarności 19    
83-110  TCZEW


- przy Sądzie Rejonowym w Tczewie  Adam  Śmiałek    
ul. Jagiellońska 55    
83-110 TCZEW


- przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Jarosław Szweda    
ul. Mickiewicza 17  
83-110 TCZEW


- przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Kazimierz Zakrzewski    
ul. Wincentego Pola 1    
83-110  TCZEW


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski    
ul. Piernikarska 1/3    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Zaremba    
ul. Przedzamcze 14    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu  Adam Olszewski    
ul. Żelazna 7    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Zimny    
ul. Pigwowa 5    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu  Jarosław Grajkowski    
ul. Gałczyńskiego 42/5a    
87-100  TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda    
ul. Prosta 35    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu            
Moniuszki 3/2    
87-100  TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof  Mańkowski    
ul. Dworcowa 5    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Grzegorz Szłyk    
ul. Słowackiego 39/2    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Maciej Worotyński    
ul. Sukiennicza 10/3    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marcin  Kardas    
ul. Franciszkańska 20/6    
87-100  TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak  
ul. Ślusarska 4    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Tomasz Trusiło    
ul. Kielecka 3    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński  
ul. Bukowa 27    
87-100 TORUŃ


- przy Sądzie Rejonowym w Tucholi  Małgorzata Wolny    
ul. Sępoleńska 7    
89-500 TUCHOLA


- przy Sądzie Rejonowym w Tucholi  Marcin Dolot  
ul. Świecka 15    
89-500 TUCHOLA


- przy Sądzie Rejonowym w Wąbrzeźnie Mariusz  Brygin    
ul. Matejki 35/2    
87-200  WĄBRZEŹNO


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie  Edmund Fudalewski    
ul. Sienkiewicza 2E    
84-200 WEJHEROWO


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Rumi Jarosław Świeczkowski    
ul. Grunwaldzka 22    
84-230 RUMIA


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie z/s w Pucku Maciej Migowski    
ul. Swarzewska 64    
84-100 PUCK


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej  Nogalski    
ul.Jana III Sobieskiego 241    
84-200  WEJHEROWO


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona    
ul. Jana III Sobieskiego 221/2A    
84-200  WEJHEROWO


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Andrzej  Karkota    
ul. 12 marca 216/7-8    
84-200  WEJHEROWO


- przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Rafał Hinca    
ul. Gen. Józefa Hallera 7/1    
84-200 WEJHEROWO


- przy Sądzie Rejonowym we Włocławku  Grzegorz Perczyński    
ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
87-800  WŁOCŁAWEK


- przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski    
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
87-800 WŁOCŁAWEK


- przy Sądzie Rejonowym we Włocławku  Konrad Boszko    
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
87-800  WŁOCŁAWEK


- przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold  Włodarczyk    
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
87-800  WŁOCŁAWEK


- przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Albert Tomasiewicz    
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 21A    
87-800  WŁOCŁAWEK


- przy Sądzie Rejonowym w Żninie Mariola  Krysztofiak    
ul. 700-lecia 41    
88-400  ŻNIN
 
Izba Komornicza w Lublinie


- Michał Bigas
21-500 Biała Podl. Ul. Pocztowa 2b/23
8334
6817
Biała Podlaska
S.O Lublin   


- Grzegorz Czubiński
23-400 Biłgoraj Pl. Wolności 13 846276027
Biłgoraj
S.O Zamość


- Robert  Łogosz
22-100 Chełm ul. Siedlecka 1/2 82562 00 92   
Chełm   
S.O Lublin


- Marzenna Łogosz
22-100 Chełm
ul. Siedlecka 1/2 82562 00 92
Chełm
S.O Lublin


- Agnieszka Kuźnicka
08-400 Garwolin ul. Dobra 3/2LU 25751 69 19
Garwolin
S.O Siedlce


- Paweł Myszkowski
05-600 Grójec Ul. Mogielnicka 33 lok 1. 08 48 332 92 05
Grójec
S.O Radom


- Robert Sienkiewicz
05-600 Grójec ul. Niepodległości 52 48 664 69 96
Grójec
S.O Radom


- Beata Kamińska
22-500 Hrubieszów Pl. Wolności 4 84 696 57 85
Hrubieszów
S.O Zamość


- Agnieszka Latawiec
23-300 Janów Lubelski ul. Lubelska 1 15872 36 60
Janów Lubelski
S.O Zamość


- Sławomira Molenda-Myszkowska
26-900 Kozienice ul. Batalionów Chłopskich 32 48 679 69 49
Kozienice
S.O Radom


- Tomasz Fornalski
22-300 Krasnystaw ul Podwale 6/100 82 576 05 76
Krasnystaw
S.O Zamość


- Joanna Sawicka-Iwaniuk
22-300 Krasnystaw ul. Podwale 2A 82 576 22 40
Krasnystaw
S.O Zamość


- Krzysztof Podgórski
23-200 Kraśnik ul. Kościuszki 30 81 825 25 99
Kraśnik
S.O Lublin


- Rafał Wołoszyn
23-200 Kraśnik ul. Lubelska 115 81 825 26 27
Kraśnik
S.O Lublin


- Krzysztof Rybak
21-100 Lubartów ul. Cicha 1 81 855 55 45
Lubartów
S.O Lublin


- Marcin Ciesielczuk
20-388 Lublin ul. Krańcowa 113/2 81 751 33 33
Lublin-Wschód w Lublinie z/s  w Świdniku
S.O Lublin


- Wojciech Piłat
20-209 Lublin  ul. Mełgiewska 2 81 528 03 93
Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
S.O Lublin


- Jarosław Zuń
20-309 Lublin Ul. Łęczyńska 81-746 21 21
Lublin-Wschód w Lublinie z/s w Świdniku
S.O Lublin


- Mariusz Ćwikła
20-024 Lublin ul. Narutowicza 57/6 81 525 89 22
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Tomasz Demendecki
20-022 Lublin ul. Orla 2/5 81 503 05 09
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Katarzyna Ryń-Kowalska
20-002 Lublin ul. Krak. Przedm 29 81 744 17 46
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Jerzy Pietrusiak
20-023 Lublin ul. Chopina 25/36 81 532 60 61
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- z-ca Katarzyna Ryń-Kowalska
20-026 Lublin ul. Chopina 8/22 81 743 76 32
Lublin-zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Paweł Siejak
20-075 Lublin ul. Ogrodowa 10/4 81 532 98 03
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Tomasz Wielgus
20-071 Lublin ul. Wieniawska 6/50a 81 534 54 80
Lublin-Zachód w Lublinie
S.O Lublin


- Grzegorz Bartyś
21-400 Łuków ul. Kwiatkowskiego 3 25  798 22 11
Łuków
S.O Lublin


- Mirosław Dziedzic
05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kazikowskiego 25 25 759 28 54
Mińsk Mazowiecki
S.O Siedlce


- Agnieszka Bąk-Batowska
24-300 opole Lubelskie ul. Lubelska 7/4 81 827 23 15
Opole Lubelski
S. O Lublin


- Jacek Charytanowicz
24-100 Puławy ul. Czartoryskich 8 81 888 59 55
Puławy
S.O Lublin


- Tomasz Piłat
24-100 Puławy ul. Piaskowa 3A/10 81 888 59 70
Puławy
S.O Lublin


- Andrzej Podgórniak
24-100 Puławy  ul. Wojska Polskiego 5/1 81 887 31 07
Puławy
S.O Lublin


- Jarosław Adamowicz
26-600 Radom ul. Żeromskiego 65 48 360 14 72
Radom
S.O Radom


- Roman Gostyński
26-600 Radom ul. M.Curie-Skłodowskiej 18 lok 305 48 360 06 71
Radom
S.O Radom


- Janusz Poznański
26-600 Radom ul. Żeromskiego 93 48 360 13 63
Radom
S.O Radom


- Andrzej Sienkiewicz
21-300 Radzyń Podlaski ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 3A 83 352 26 68
Radzyń Podlaski
S.O Lublin


- Andrzej Kijak
08-500 Ryki ul. Słowackiego 5 81 865 16 13
Ryki
S.O Lublin


- Laura Pietrasiak vel Olszewska
08-300 Sokołów Podlaski ul. Ks. J. Bosko4 25 781 23 33
Sokołów Podlaski
S.O Siedlce


- Aneta Kozłowska
08-110 Siedlce ul. Czerwonego Krzyża 21 25 631 69 38
Siedlce
S.O Siedlce


- Adam Obłoza
08-110 Siedlce ul. Czerwonego Krzyża 21 lok. 86 25 632 41 69
Siedlce
S.O Siedlce


- Michał Zarzycki
08-110 Siedlce ul. Bpa I. Świrskiego 19 25 631 65 96
Siedlce
S.O Siedlce


- Anna Kacperska
26-500 Szydłowiec ul. Zamkowa 14 48 617 63 43
Szydłowiec
S.O Radom


- Michał Kasprowicz
22-600 Tomaszów Lubelski ul. Lwowska 53A 84-664 22 25
Tomaszów Lubelski
S.O Zamość


- Jacek Bałdyga
07-100 Węgrów ul. Przemysłowa 1 25 792 24 68
Węgrów
S.O Siedlce


- Dariusz Kułaj
22-400 Zamość
Ul. Hrubieszowska 34C 84 639 30 08
Zamość
S. O Zamość


- Aleksandra Puchacz
22-400 Zamość ul. Wyszyńskiego 3/49 84 639 18 47
Zamość
S.O Zamość


- Paweł Piotrowski
26-700 Zwoleń ul. Kościelna 1 48 676 22 00
Zwoleń
S.O Radom


Izba Komornicza w Rzeszowie

 

- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ropczycach Grzegorz Piotrowski,
Kancelaria Komornicza w Ropczycach,
ul. Rynek 13, 39-100 Ropczyce.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dębicy, Michał Lichaczewski,
Kancelaria Komornicza w Dębicy,
ul. Kolejowa 15 a, 39-200 Dębica.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Józef Zagrobelny
Kancelaria Komornicza w Jarosławiu,
ul. Jana Pawła II 7,
37-500 Jarosław.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jarosławiu Adrianna Zbucka,
Kancelaria Komornicza w Jarosławiu,
ul. Poniatowskiego 53,
37-500 Jarosław.   


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaczowie Marcin Saramaga,
Kancelaria Komornicza w Lubaczowie,
ul. Unii Lubelskiej 6,
37-600 Lubaczów.

  
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przeworsku Ewa Wajda,
Kancelaria Komornicza w Przeworsku,
ul. Lwowska 10,
37-200 Przeworsk.    


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaśle Paweł Sojka,
Kancelaria Komornicza w Jaśle,
ul. Wyspiańskiego 8,
38-200 Jasło.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaśle Wojciech Piątek,
Kancelaria Komornicza w Jaśle,
ul. Kościuszki 37,
38-200 Jasło.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Brzozowie Anetta Paszkowska,
Kancelaria Komornicza w Brzozowie,
ul. Armii Krajowej 2,
36-200 Brzozów.

   
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krośnie Leszek Ślaski,
Kancelaria Komornicza w Krośnie
ul. Tkacka 2 A,
38-400 Krosno.  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lesku Tomasz Klucznik,
Kancelaria Komornicza w Lesku,
pl. Konstytucji 3 Maja 16,
38-600 Lesko.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Jacek Wróbel,
Kancelaria Komornicza w Łańcucie,
ul. Piłsudskiego 68,
37-100 Łańcut.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łańcucie Marcin Lojtek,
Kancelaria Komornicza w Łańcucie,
ul. Danielewicza 2, 37-100 Łańcut.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mielcu Andrzej Janusz,
Kancelaria Komornicza w Mielcu,
ul. Kościuszki 18,
39-300 Mielec.   


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kolbuszowej Andrzej Zając,
Kancelaria Komornicza w Kolbuszowej,
ul. Jana Pawła II 19,
36-100 Kolbuszowa.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu Marcin Winiarz,
Kancelaria Komornicza w Przemyślu,
ul. Konarskiego 4,
37-700 Przemyśl.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu Agnieszka Bandosz,
Kancelaria Komornicza w Przemyślu
ul. Plac Na Bramie 12,
37-700 Przemyśl.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu dr Łukasz Kondratko,
Kancelaria Komornicza w Przemyślu,
ul. Mickiewicza 4/1,
37-700 Przemyśl.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Jarosław Piętal
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Leszczyńskiego 3,
35-061 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Stanisław Różański,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Chodkiewicza 7,
35-051 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Jakub Kwater,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie
ul. Chodkiewicza 6/3,
35-045 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Jan Forystek,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Słowackiego 24/35,
35-060 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Agata Płonka,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
Al. Tadeusza Rejtana 8/10,
35-310 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Zbigniew Gołębiowski,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Hetmańska 7/6,
35-045 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Marcin Dubis,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Monte Cassino 14/59b,
35-305 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Marek Magiełda,
Kancelaria Komornicza w Rzeszowie,
ul. Targowa 9,
35-064 Rzeszów.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sanoku Małgorzata Koczera,
Kancelaria Komornicza w Sanoku,
ul. Grzegorza 3,
38-500 Sanok.    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sanoku Marzena Radziuk,
Kancelaria Komornicza w Sanoku,
ul. Cerkiewna 7,
38-500 Sanok.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli Magdalena Ferenc,
Kancelaria Komornicza w Stalowej Woli,
Al. Jana Pawła II nr 25a/601,
37-450 Stalowa Wola.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli Marcin Rusiniak,
Kancelaria Komornicza w Stalowej Woli,
ul. 1-go sierpnia 12,
37-450 Stalowa Wola.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli Paweł Siebyła,
Kancelaria Komornicza w Stalowej Woli,
ul. 1-go sierpnia 12, p. 503,
37-450 Stalowa Wola.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nisku Jan Zybura,
Kancelaria Komornicza w Nisku,
pl. Wolności 10,
37-400 Nisko.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu Diana Ciba,
Kancelaria Komornicza w Tarnobrzegu,
ul. Sandomierska 2/1,
39-400 Tarnobrzeg.


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu Roman Żak,
Kancelaria Komornicza w Tarnobrzegu,
ul. Moniuszki 6 B,
39-400 Tarnobrzeg.


Izba Komornicza we Wrocławiu

 

- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Grzegorz Krukar    
ul. Sądowa 7    
Bolesławiec    59-700    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Anna Kuźmicka-Dudek    
ul. Grunwaldzka 13    
Bolesławiec    59-700  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie Maciej Majchrzak    
ul. Ząbkowicka 42/7    
Dzierżoniów    58-200  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Tomasz Rodacki    
ul. Grabowskiego 7    
Jelenia Góra    58-500    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Marcin Mrozek    
Pl. Ratuszowy 17/18/2    
Jelenia Góra    58-500    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Remigiusz Wierzbicki    
Al. Wojska Polskiego 36/4    
Jelenia Góra    58-500    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jaworze Sławomir Kotylak    
ul. 1 Maja 11a    
Jawor     59-400  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku Maciej Kaczmarzyk    
ul. Wolności 12    
Kluczbork    46-200  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Karol Kułakowski  
ul. Chojnowska 76    
Legnica    59-220    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Rafał Oskwarek    
ul. Św. M.Kolbe 1A    
Legnica    59-220    


- Komornik Sadowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Katarzyna Petruk-Starodub    
ul. Bracka 13  
Lubań    59-800  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Zbigniew Kowalczyk    
ul. Odrodzenia 16/2    
Lubin    59-300    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Agnieszka Walaszczyk-Buba    
ul. Odrodzenia 2/2    
Lubin    59-300  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nysie Piotr Pełka    
ul. Drzymały 1    
Nysa    48-300

   
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Arkadiusz Nitschke    
ul. Kilińskiego 2    
Oleśnica    56-400    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Tomasz Słomka    
ul. Kilińskiego 4b/1    
Oleśnica    56-400    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Joanna Neumann    
ul. Lwowska 31/406    
Oleśnica    56-400  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oławie Andrzej Paluszek    
ul. Brzeska 31/5    
Oława    55-200    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Prudniku Jerzy Dziedzic (zastępca Asesor Katarzyna Dziedzic)    
ul. Dąbrowskiego 26a    
Prudnik    48-200    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Bartosz Ciszak    
ul. Reymonta 14 lok. 73    
Opole    45-066

   
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Tomasz Kondziela    
ul. Rynek 24/25 pok.216a    
Opole    45-015  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich Bożena Szychowska - Zielińska    
ul. Powstańców Śl. 6/10    
Strzelce Opolskie    47-100  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelinie Jan Heród    
ul. Dzierżoniowska 16B    
Strzelin    57-100    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej Artur Karamon    
ul. Świdnicka 15/3    
Środa Śląska    55-300    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy Paweł Tyliszczak    
ul. Trybunalska 11-13 lok. 25    
Świdnica    58-100    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzebnicy Anna Musialska    
ul. Św. Jadwigi 7 lok. 210    
Trzebnica    55-100  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Monika  Janus    
ul. Dmowskiego 22    
Wałbrzych    58-300  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Grażyna Nowakowska    
ul. Chrobrego 3/1    
Wałbrzych    58-300    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Kinga Rasztar    
ul. Słowackiego 3/2  
Wałbrzych    58-300    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Tomasz Kinastowski    
Pl. Legionów 17/4    
Wrocław    50-047    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Radosław Bagiński    
ul. Świebodzka 6/10    
Wrocław    50-046    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Beata Podgórska     
ul. Ostrowskiego 9/205    
Wrocław    53-238    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Artur Wojnar    
ul. Komandorska 53A/6B    
Wrocław    53-342  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Michał Głowacki    
ul. Kasprowicza 46    
Wrocław    51-137    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej Paweł Kosztowniak    
ul. Ostrowskiego 7 lok. 115    
Wrocław    53-238

   
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Gabriela Morawiec    
ul. Gajowa 36/5    
Wrocław    50-519    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Iwona Szmydka    
Al. Armii Krajowej 8a/6    
Wrocław    50-541    


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Piotr Kosztowniak    
Ul. Wandy Rutkiewicz 9, 
50-571 Wrocław


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia Robert Kapica    
ul. Włodkowica 10    
Wrocław    50-072

   
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia Roman Romanowski    
ul. Zielińskiego 39   
Wrocław    53-533  

 
- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgorzelcu Mirosław Wierzbicki    
ul. Warszawska 8/2    
Zgorzelec    59-900  

 
Izba Komornicza w Katowicach

 

- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Bernadeta Brzóska


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim Piotr Szweda


- Komornik Sądowy przy SR w Bielsku-Białej Przemysław Różycki


- Komornik Sądowy przy SR w Tychach Justyna Krzemińsk-Bryk


- Komornik Sądowy przy SR Katowice-Wschód w Katowicach Radosław Duffek


- Komornik Sądowy przy SR Katowice-Wschód w Katowicach Mariola Ceralewska


- Komornik Sądowy przy SR w Rybniki Arkadiusz Chmielowski


- Komornik Sądowy przy SR w Lublińcu Adrian Niedbalski


- Komornik Sądowy przy SR w Będzinie Sebastian Służałek


- Komornik Sądowy przy SR Katowice-Wschód w Katowicach Tadeusz Lis


- Komornik Sądowy przy SR w Wodzisławiu Śląskim Mirosław Szostek


- Komornik Sądowy przy SR w Tarnowskich Górach Aleksandra Sprung


- Komornik Sądowy przy SR w Zabrzu Piotr Weiss


- Komornik Sądowy przy SR w Częstochowie Ernest Osicki


- Komornik Sadowy przy SR w Częstochowie Karolina Michno


- Komornik Sądowy przy SR w Zabrzu Adam Barański


- Komornik Sądowy przy SR w Bytomiu Jacek Wiesiołek


- Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu Zdroju Ewa Zgol


Izba Komornicza w Łodzi

 

- Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bełchatowie - Piotra Nawrotkiewicza
ul. Okrzei 45
97 - 400 Bełchatów


- Jarosław Kluczkowski
Zastępca Jakub Kowalczyk    
Łódź-Śródmieście


- Dorota Najder    
Łódź-Śródmieście


- Janusz Kruk    
Łódź-Śródmieście

 

- Violetta Szczepańska-Łacwik    
Łódź-Śródmieście


- Andrzej Karwecki    
Łódź-Śródmieście


- Bożena Jarzębowska    
Łódź-Śródmieście


- Marcin Kurzyk    
Łódź-Śródmieście


- Henryka Jung
Zastępca Ryszard Michałek    

Łódź-Śródmieście


- Marzena Jakóbczak    
Łódź-Śródmieście


- Krystyna Głogowska    
Łódź-Śródmieście


- Tomasz Górnisiewicz  
Łódź-Śródmieście


- Jacek Bagiński    
Łódź-Śródmieście


- Marzena Smolińska    
Łódź-Śródmieście


- Mariola Woźnialis    
Łódź-Śródmieście


- Katarzyna Bomba    
Łódź-Śródmieście


- Zbigniew Łuczak  
Łódź-Śródmieście


- Mariusz Dobiesz  
Łódź-Śródmieście


- Joanna Głowacka    
Łódź – Śródmieście


- Sylwia Kacprzak    
Łódź - Śródmieście


- Mart Kula    
Łódź-Widzew


- Adam Pietrak  
Łódź-Widzew


- Kamil Pietrasik    
Łódź-Widzew


- Andrzej Ritmann    
Łódź-Widzew


- Jerzy Zahorodny    
Łódź-Widzew


- Piotr Pietrasik  
Łódź-Widzew


- Arkadiusz Klimczak    
Łódź-Widzew


- Arkadiusz Wabiński    
Łódź-Widzew


- Bartłomiej Górczyński  
Łódź-Widzew


- Marcin Głowacki    
Łódź-Widzew


- Marcin Jakubczyk    
Łódź-Widzew


- Elżbieta Sikorska  
Łódź-Widzew


- Rafał Ciach    
Łódź-Widzew


- Aleksandra Plich   
Łódź - Widzew


- Mariusz Kuźniak    
Pabianice


- Andrzej Michniewski    
Pabianice


- Marcin Janiszewski  
Pabianice


- Dawid Tatarek  
Pabianice


- Marta Kopias  
Pabianice


- Czesław Kosiada    
Zgierz


- Michał Durański    
Zgierz


- Tomasz Banach    
Zgierz


- Anna Sikora    
Zgierz


- Maciej Pakowski    
Zgierz


- Michał Gąszcz    
Zgierz


- Jakub Paś    
Zgierz


- Michał Krogulec    


- Andrzej Jóźwiak    
Brzeziny


- Marek Cichal  
Łowicz


- Marcin Anioł    
Łowicz


- Paweł Pazdyga  
-Rawa Mazowiecka


- Tamara Czerwińska    
 Skierniewice


- Paweł Pacyński    

Rawa Mazowiecka


- Piotr Świnoga    
Skierniewice


- Paweł Zubkiewicz    
Skierniewice


- Radosław Leśniak    
Skierniewice


- Aleksandra Mucha    
Kutno


- Jolanta Kozielska    
Kutno


- Dariusz Fol    
Kutno


- Aneta Ruszczyk  
Łęczyca


-Leszek Tuzimek    
Kalisz


- Monika Talarczyk    
Kalisz


- Józef Kolański    
Kalisz


- Edyta Krowiak Machanek  
Kalisz


- Dawid Bielan    
Kalisz


- Karol Szczygiecki    
Kalisz


- Daniel Twardy    
Kalisz


- Jerzy Kujawski    
Jarocin


-Tomasz Wejman    
Jarocin

 

- Piotr Tomczak    
Pleszew


- Marek Bloch    
Pleszew


- Łukasz Sójka    
Kępno


- Janusz Bańbura    
Kępno


- Andrzej Sikorski    
Krotoszyn


- Piotr Kalita    
Krotoszyn


- Marek Stolarczyk  
Ostrzeszów


- Justyna Górecka-Baraniak    
Ostrzeszów


- Urszula Kałużna    
Ostrów Wielkopolski

 

- Łukasz Konrady    
Ostrów Wielkopolski


- Tomasz Szalonka    
Ostrów Wielkopolski


- Marek Gil    
Ostrów Wielkopolski


- Sławomir Suliński    
Piotrków Trybunalski


- Agnieszka Różycka    
Piotrków Trybunalski


- Stanisław Piętos  
Piotrków Trybunalski


- Jerzy Dobrowolski  
Piotrków Trybunalski


- Marcin Dorosławski    
Piotrków Trybunalski


- Bartłomiej Reczek    
Piotrków Trybunalski


- Michał Pawlak    
Piotrków Trybunalski


- Tadeusz Hajdukiewicz    
Bełchatów


- Marcin Władarczyk-Działkowski    
Bełchatów


- Mariola Szczęsna    
Bełchatów


- Dominik Krakowiak    
Bełchatów


- Małgorzata Augustyniak - Kubala  
Bełchatów


- Wiesław Masłowski    
Opoczno


- Bożena Pietras    
Radomsko


- Rafał Trawiński    
Radomsko


- Katarzyna Matras    
Radomsko


- Aleksandra Błasiak-Dżereń    
Tomaszów Mazowiecki


- Paweł Świtkowski    
Tomaszów Mazowiecki


- Piotr Skoczylas    
Tomaszów Mazowiecki


- Patryk Turlik    
Tomaszów Mazowiecki


- Agnieszka Bilska  
Tomaszów Mazowiecki


- Michał Ratuszniak    
Tomaszów Mazowiecki


- Tomasz Rychlik    
Tomaszów Mazowiecki


- Adam Jordan    
Sieradz


- Maciej Skowroński    
Sieradz


- Bartosz Rychlik    
Sieradz


- Krzysztof Skrzypek    
Łask


- Marcin Koziara    
Łask


- Arkadiusz Dębski    
Łask


- Radomir Szczeponik  
Łask


- Zastępca Marek Stolarczyk    
Wieluń


- Hanna Pagacz    
Wieluń


- Bartosz Podyma    
Wieluń


- Antoni Nowakowski    
Zduńska Wola


- Jerzy Karniszewski    
Zduńska Wola


- Anna Skibińska    
Zduńska Wola


- Tomasz Peda    
Płock


- Maciej Czyż    
Płock


- Maria Rudnicka    
Płock


- Joanna Kołuda    
Płock


- Paweł Stopczyński    
Płock


- Arkadiusz Majchrzak    
Płock


- Tomasz Grzywiński    
Płock


- Marek Wojtczak    
Ciechanów


- Urszula Perdjan    
Ciechanów


- Marlena Skibińska    
Ciechanów


- Cezary Kowalski    
Ciechanów


- Cezary Fydrych    
Mława


- Jerzy Berdyga    
Mława


- Jacek Jędrzejczak    
Mława


- Krystyna Stołbunik-Kon    
Płońsk


- Łukasz Kowalski    
Płońsk


- Jacek Jachowicz zastępca Jakub Kiljan    
Sochaczew


- Przemysław Kosyra    
Sochaczew


- Anita Fijołek - Brudko    
Sochaczew


- Agnieszka Maciejewska-Kamińska    
Żyrardów


- Mariusz Bieżuński    
Żyrardów


- Adam Derda    
Żyrardów


- Łukasz Lipiński    
Żyrardów


- Michał Dobrzyński     
Żyrardów


- Ilona Mirowska    
Gostynin


- Tomasz Lewandowski    
Gostynin


Izba Komornicza w Szczecinie


- Małgorzata Tummel Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szczecinku,


- Małgorzata Pędziszczak Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie,


- Janusz Bernat Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie,


- Grzegorz Grzegolec Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich.


- Grzegorz Wołodkowicz Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu.


- Marcin Figas Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


- Katarzyna Karwecka Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin - Centrum w Szczecinie,


Rzecznicy

 

- Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Zwycięstwa 21    
44 – 100 Gliwice

   
- Anna Nidzińska
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Konarskiego 20    
26 – 110 Skarżysko Kamienna    


- Monika Czerwińska – Babiarz
Powiatowy Rzecznik konsumentów    
ul. Słowackiego 10    
56 – 400 Oleśnica    


- Dominika Myszkowska - Kaczała
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Konstytucji 3 Maja 6    
96 – 100 Skierniewice    


- Renata Pytlos
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Lipowa 18a    
69 – 200 Sulęcin    


- Agnieszka Bartosik - Rzyczkowska
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Bytomska 92    
41 – 940 Piekary Śląskie    


- Dorota Prus
Miejski Rzecznik Konsumentów    
Rynek Staromiejski 6-7    
75 – 007 Koszalin    


- Krystyna Piwońska
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Graniczna 21    
41 – 300 Dąbrowa Górnicza    


- Danuta Mikoda
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Moniuszki 3B    
67 – 100 Nowa Sól    


- Katarzyna Kwiatkowska
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Parkowa 2    
41 – 902 Bytom    


- Ewa Stachowicz - Radosz
Miejski Rzecznik Konsumentów    
Al. Zwycięstwa 20    
41- 200 Sosnowiec    


- Adrianna Peć
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Ks. dr. B. Domańskiego 2    
77 – 100 Bytów    


- Izabela Metel
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Sobieskiego 3    
22 – 300 Krasnystaw    


- Krystyna Izabela Starczewska
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
Ul. Bolesława Wstydliwego 14  
34 – 400 Nowy Targ    


- Ewa Barczuk - Kałat
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Boh. II AWP 8a    
59 – 900 Zgorzelec    


- Barbara Arsan
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Narutowicza 34    
22 – 500 Hrubieszów    


- Barbara Matyka
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Okrzei 1    
57 – 300 Kłodzko    


- Agnieszka Lebda
Powiatowy Rzecznik konsumentów    
ul. Ks. St. Wyszyńskiego 7    
66- 500 Strzelce Krajeńskie  

 
- Kamila Lech - Spychała
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Prądzyńska 3    
05 – 200 Wołomin    


- Iwona Truszkowska - Pielka
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Bobrecka 29    
43 – 400 Cieszyn  

  
- Klaudia Bohucka
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Barona 30 p. 410    
43 – 100 Tychy    


- Katarzyna Szostak - Zjawiony
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. A. Krajowej 1     
36 – 200 Brzozów    


- Irena Rąpała
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Pieloka 21    
46 – 300 Olesno    


- Jolanta Kołodziej
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Piłsudskiego 65 p. 101    
96 – 500 Sochaczew    


- Krystian Gołębiowski
Powiatowy Rzecznik Konsumentów  
ul. Wolności 44    
87 – 200 Wąbrzeźnie

   
- Izabela Jędrzejczyk
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Kościuszki 1a    
62 – 800 Kalisz    


- Ewa Kawalec
Powiatowy Rzecznik Konsumentów  
Pl. Św. Józefa 5    
62 – 800 Kalisz  

 
- Monika Kulawinek
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Wolności 286    
41 – 800 Zabrze    


- Agnieszka Kardasiewicz
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Armii Krajowej 9    
28 – 300 Jędrzejów  

 
- Grzegorz Kazimierski
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 16    
63- 400 Ostów Wielkopolski    


- Anna Stawicka
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. 3 Maja 68    
07 – 300 Ostrów Mazowiecki    


- Zdzisław Kaczmarczyk
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Iłżecka 37    
27 – 400 Ostrowiec Świętokrzyski    


- Marek Osmala
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Generała Sikorskiego 23    
82 – 100 Nowy Dwór Gdański    


- Tadeusz Dawidowski
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Pszowska 92a    
44 – 300 Wodzisław Śląski    


- Dariusz Kalemba
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. 28 Lutego 16    
78 – 400 Szczecinek  

 
- Tadeusz Bobryk
Miejski Rzecznik Konsumentów    
ul. Piotrowska 113    
90 – 430 Łódź    


- Zbigniew Kwaśniewski
Powiatowy rzecznik Konsumentów  
Al. Jana Pawła II 95a    
21 – 010 Świebodzin  

 
- Iwona Porębna
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Potockiego 1    
88 – 400 Żnin  

 
- Izabela Gronet
Miejski Rzecznik Konsumentów
ul. Rynek 9    
44 – 240 Żory

 
- Bożena Staneczek
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Niepodległości 13    
21 – 040 Świdnik  

 
- Miłosz Grabowski
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Bieszczadzka 1    
38 – 400 Krosno    


- Elżbieta Sługocka Krupa
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Biecka 3    
38 – 300 Gorlice    


- Krzysztof Majcher
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
Ul. 3 Maja 1    
55-200 Oława

   
- Barbara Wojtasik
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
Ul. Piłsudskiego 4 pok. 394a    
19-300 Ełk    


- Dariusz Dracewicz
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
Pl. Wolności 2    
37-400 Nisko

   
- Ferdynanda Łątkowska
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Warszawska 1    
12-200 Pisz    


- Krzysztof Marszeniuk
Miejski Rzecznik Konsumentów    
Pl. Niepodległości 1    
22-100 Chełm  

 
- Krzysztof Nadolski
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
Ul. Podleśna 12    
37-450 Stalowa Wola    


- Jerzy Kozielewicz
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Józefa Marka 9    
34-600 Limanowa.    


- Katarzyna Krzak
Powiatowy Rzecznik Konsumentów    
ul. Krasickiego 17    
42 - 500 Będzin  

 
- Marta Hudzik
Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Strzelcach Opolskich i Krapkowicach
ul. Jordanowska 2    
47-100 Strzelce Opolskie    

 

- Małgorzata Płaszczyk – Waligórska
Miejski Rzecznik Konsumentów
ul. Mickiewicza 28/30
86 – 300 Grudziądz


- Maria Gizicka
Powiatowego Rzecznika Konsumentów
ul. Konstytucji 3 Maja 6
Skierniewice


- Michał Dobrzyński
Mariusz Chojnicki SR w Ostrowii Mazowieckiej  
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
ul. 3 Maja 68
07 – 300 Ostrowia Mazowiecka

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY