zadluzenia.com
zamknij

Kredyt bez zaświadczeń w mBank

Kredyt w mBanku to produkt dostępny w całości bez wychodzenia z domu. Wnioskując o kwotę do 3700 zł, nie potrzebujemy żadnych dokumentów potwierdzających dochód – wystarczy zwykłe oświadczenie.

 

Klienci bardzo sobie cenią „kredyt bez zaświadczeń”. To zrozumiałe – procedury ograniczone są do minimum, a dodatkowo nie musimy przedstawiać zaświadczeń od pracodawcy. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i dotychczasowych Klientów.

 

mBank - kredyt bez zaświadczeń

  • Kredyt do 3700 zł
  • Spłata do 8 lat
  • Na dowolny cel
  • Wystarczy oświadczenie o dochodach
  • Kredyt bez wychodzenia z domu
  • Dostępny kalkulator kredytowy
Złóż wniosek

Jakie dokumenty potrzebne

 

Do otrzymania kredytu będziemy potrzebowali wyłącznie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Przy składaniu wniosku przyda się także numer naszego rachunku bankowego, na który mBank przeleje pieniądze.

 

Jak uzyskać kredyt bez zaświadczeń

 

1. Składamy wniosek przez Internet. Wskazujemy kwotę do 3700 zł.

2. Rozpatrzenie wniosku i decyzja kredytowa

3. Zawarcie umowy

4. Wypłata pieniędzy na konto

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
5 / 5 z 1 oceny
~mikhail

trzeba byc klientem mbanku czy mozna miec konto gdzie kolwiek indziej?   Odpowiedź

~marakana

na mbanku jeszcze sie nie zawiodlem a mam u nich konto juz ponad 5 lat, korzystalem z roznych ofert na prawde nie moge zlego slowa powiedziec   Odpowiedź

~mermaid86

Ja tego samego nie mogę powiedzieć. Od pewnego momentu nastąpiło pasmo rozczarowań i zabrałam manatki do Alior Banku. Dość świeża historia, bo jeszcze nie półroczna, więc może za wcześnie na moje opinie nt nowego banku, ale póki co bez zastrzeżeń.   Odpowiedź