Mytaxi wprowadza swoje usługi do kolejnego dużego polskiego miasta - Wrocławia. W związku z tym, mieszkańcy Wrocławia i wszelkie osoby przebywające w tymże mieście, do końca października mogą liczyć na trzydziestoprocentowe zniżki.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 12.10.2018
Udostępnij:

Wrocław jest kolejnym miastem, zaraz po Katowicach i Poznaniu, w którym użytkownicy smartfonów (i nie tylko) mogą korzystać z przejazdów oferowaych przez mytaxi. Aktualnie po Wrocławiu ma się poruszać 100 pojazdów mytaxi, lecz do końca roku ma się ich pojawić około 200.

Mytaxi we Wrocławiu
 

Warto poznać cennik, jaki oferuje mytaxi we Wrocławiu:

opłata startowa wynosi 5 złotych 40 groszy
kilometr kosztuje 2 złote 40 groszy.

Jednakże, każdy odbyty w październiku kurs będzie tańszy o 30%, ponieważ do końca bieżącego miesiąca, z racji uruchomienia przejazdów mytaxi we Wrocławiu, obowiązuje zniżka.

MyTaxi w PolsceAplikacja bardzo szybko zyskała popularność na polskim rynku. W tym momencie, firma działa w pięciu aglomeracjach naszego kraju i zatrudnia ponad 5000 licencjonowanych kierowców. Wrocław stał się kolejnym miastem, w którym myTaxi postanowiło wprowadzić swoje usługi głównie dlatego, że takiego kroku oczekiwali od firmy Klienci. Korporacja w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców Wrocławia wyszła im na przeciw i uruchomiła swoją aplikację.

Kolaboracja z firmą taksówkową

Już w kolejnym mieście dochodzi do sytuacji, w której mytaxi łączy swoje siły z lokalnymi taksówkami. Firma poinformowała, że od 12 października bieżącego roku mytaxi obejmie teren taksówek pod dworcem głównym PKP. Jest to konsekwencją podpisania umowy z miejscową korporacją Mini Taxi.

mytaxi

Aplikacja mytaxi działa tak, jak Uber. Przejazd zamawia się za pomocą aplikacji mobilnej. Na podglądzie od razu widać drogę przejazdu, szacowany czas przejazdu oraz kwotę. Zakończony kurs można ocenić, a tylko Ci kierowcy, których ocena będzie wynosiła przynajmniej 4,6 gwiazdki, nie muszą martwić się o utratę pracy.
 

Komentarze