zadluzenia.com
zamknij

PKO BP z najlepszą infolinią

Liderem obsługi w sektorze bankowym jest po raz kolejny Contact Center PKO BP. W badaniu infolinii ARC Rynek i Opinia, konsultanci PKO BP uzyskali ocenę 97,7 na 100 możliwych punktów.

 


 
Konsultanci PKO banku Polskiego zostali uznani za najlepszych już dziesiąty raz. Udało im się to w prawie wszystkich badanych kategoriach. Obsługa merytoryczna została oceniona na 67,9/70 punktów, jakość obsługi i kompetencje konsultantów PKO Banku Polskiego, czyli profesjonalizm, uprzejmość i zaangażowanie - 19,7/20 punktów. Natomiast ogólna ocena rozmowy telefonicznej sięgnęła 9,8/10 pkt. Jak podkreślili ankieterzy,  konsultanci PKO BP mogą pochwalić się najlepszą wśród badanych banków, wiedzą produktowa.
 
Najszybsi w kraju
 
Co więcej, wysokie noty Contact Center otrzymało też w badaniu kontaktu mailowego - za najszybszy czas udzielenia odpowiedzi 29,4/30 punktów. Średnia dla wszystkich banków, w której konsultanci odpowiadają na pytania swoich klientów to 13 i pół godziny. Konsultanci PKO BP odpowiadali w trakcie jednej godziny. Agnieszka Wrońska, dyrektor Centrum Obsługi Klienta Detalicznego PKO Banku Polskiego, tłumaczy:
 
- Nasi klienci coraz częściej korzystają z rozwiązań mobilnych i oczekują szybkiej oraz merytorycznej obsługi, niezależnie od kanału kontaktu, który wybiorą. Koncentrujemy się na tych potrzebach i dążymy do tego, żeby doświadczenia klienta były równie dobre, niezależnie od wybranej formy kontaktu z bankiem. Wyróżnienia przyznawane w niezależnych badaniach i audytach potwierdzają, że najwyższa na rynku finansowym jakość obsługi zdalnej jest w PKO Banku Polskim standardem.
 
Kolejne wyróżnienie
 
To nie pierwsza nagroda dla Contact Center PKO BP. Zostało już wcześniej docenione za najwyższą jakość obsługi w badaniu Instytucja Roku 2016. W ramach Infolinii PKO Banku Polskiego pracuje kilkuset konsultantów, którzy są do dyspozycji klientów przez całą dobę. Ich zadaniem jest obsługa połączenia telefonicznego oraz odpowiadanie na pytania i wnioski klientów w formie elektronicznej, czyli maile i zgłoszenia przez stronę www. Klienci mogą również zgłaszać się z problemami przez wiadomości w serwisie transakcyjnym iPKO czy Inteligo, ale i przez specjalną zakładkę na Facebooku.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY