Pożyczki bez BIK Białystok

Pożyczki bez BIK Białystok

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Popularność pożyczek bez BIK stale rośnie. Nic dziwnego – wielu osobom bank nie może przyznać kredytu, ponieważ posiadają one negatywną historią kredytową. Za tym produktem nie kryje się nic innego, jak pożyczka gotówkowa, która jest dostępna bez weryfikacji Klienta w bazie Biura Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie oznacza to, że Klienci firm pożyczkowych nie są w ogóle weryfikowani. Część pożyczkodawców stosuje autorski system, który sprawdza zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy, inni sięgają po zestawienie danych z tzw. BIGów, czyli biur informacji gospodarczej. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Białymstoku.

Pożyczki bez BIK Białystok - ranking

Pożyczki bez BIK w Białymstoku – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Białystok - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Białymstoku?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Białymstoku?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Białymstoku?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Białymstoku?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Białymstoku?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Białymstoku),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle wystarczy tylko posiadanie dowodu osobistego. Nie potrzeba raczej zaświadczeń o dochodach, szczególnie w przypadku ofert pożyczek przez Internet. Do otrzymania finansowania przygotuj dane z dowodu – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Aś to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Składając wniosek trzeba złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść przez weryfikację rachunku przez aplikację (zwykle to Kontomatik.) Niekiedy możemy zostać poproszeni także o dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Białymstoku? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Białystok – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Białystok – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Białystok – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Białystok  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Białystok – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Białymstoku?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Białystok często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Białymstoku

Dane z Biura Informacji Kredytowej pokazują, że aż 3 miliony Polaków ma kłopot ze spłatą zobowiązań finansowych. Wiele zadłużonych osób mieszka w Białymstoku i okolicach. Osoby te zwykle szukają kredytu dla zadłużonych. W takim przypadku pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD i innych rejestrach dłużników.

To sprawdzona oferta, szczególnie przydatna, gdy na szybko potrzebujemy pieniędzy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Białystok – jakie alternatywy?

Klienci, którzy mają negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej mogą także otrzymać pożyczki, gdyż brana pod uwagę jest także odpowiednia zdolność kredytowa. Oznacza to, że wysokość miesięcznych dochodów powinna pozwalać na spłatę terminową zobowiązania.

Osoby bez stałych przychodów mogą starać się co najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Białegostoku i okolic. Prywatni inwestorzy przeważnie nie oczekują zaświadczeń o dochodach – konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Białystok – od ręki

Duża ilość firm pożyczkowych decyduje się na udzielanie finansowania wyłącznie drogą internetową. Jest to opcja, która znacznie ułatwia cały ten proces oraz zapewnia szybki czas wypłaty środków. Klienci jednak nadal preferują, aby złożył im wizytę pracownik danej placówki oraz załatwił wszelkie formalności w ich domu czy mieszkaniu. Taka możliwość istnieje również dla mieszkańców Białegostoku i okolic. Warto pamiętać, że zdecydowana większość pożyczkodawców rezygnuje jednak z takiej opcji udzielania pożyczki. Obecnie taki sposób finansowania w Białymstoku oferuje Bocian Pożyczki i Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów może być ryzykiem branie pożyczek bez szczegółowego sprawdzenia oferty. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy mieli na uwadze kilka istotnych kwestii, które pomogą nam ograniczyć niebezpieczne konsekwencje. Na czym powinniśmy skupić naszą uwagę decydując się na tego typu oferty w Białymstoku? Przede wszystkim należy wybierać jedynie sprawdzone placówki pożyczkowe. W tej kwestii warto sprawdzić, czy dany podmiot istnieje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną rzeczą jest skontrolowanie oraz porównanie RRSO. Warto wiedzieć, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Informacji o rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania możemy odszukać na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Miejmy też na uwadze fakt, że do kosztów pożyczki należy również wziąć pod uwagę nie tylko odsetki, ale też koszty poboczne, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Ostrzeszowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Ostrzeszowie

Aplikacja carQ – sprawdź historię pojazdu
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
31 stycznia 2019

Aplikacja carQ – sprawdź historię pojazdu

PKO BP w Suchym Lesie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 września 2019

PKO BP w Suchym Lesie

Flip mieszkania – na czym polega?
Poradnik
author
Halszka Gronek
08 marca 2023

Flip mieszkania – na czym polega?

Kredyt hipoteczny Gryfino
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 grudnia 2017

Kredyt hipoteczny Gryfino

Gwiazdy z komornikiem: Jacek Łągwa
Blog
author
Aneta Jankowska
08 października 2016

Gwiazdy z komornikiem: Jacek Łągwa

Porównaj