Pożyczki bez BIK Bydgoszcz

Pożyczki bez BIK Bydgoszcz

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK cieszą się coraz większą popularnością. Głównym powodem jest to, że banki odrzucają wnioski kredytowe Klientów z negatywną historią kredytową. Ta pożyczka to produkt finansowy, który dostępny jest bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie jest tak, że firmy pożyczkowe w ogóle nie weryfikuje swoich Klientów. Korzystają one z indywidualnych systemów, które sprawdzają zdolność kredytową poszczególnych pożyczkobiorców. Sprawdzamy szczegóły.

 

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Bydgoszczy.

Pożyczki bez BIK Bydgoszcz - ranking

Pożyczki bez BIK w Bydgoszczy – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Bydgoszcz - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Bydgoszczy?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Bydgoszczy?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Bydgoszczy?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Bydgoszczy?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Bydgoszczy?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Bydgoszczy),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle wystarczą dane z dowodu osobistego, a dokładnie jego numer seria, data ważności, organ wydający. Większość firm, które udzielają finansowania bez wychodzenia z domu nie oczekuje zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Wypełniając wniosek pożyczkowy należy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść przez proces weryfikacji naszego konta bankowego za pomocą aplikacji (najpopularniejsza to Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Bydgoszczy? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Bydgoszcz – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Bydgoszcz – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Bydgoszcz – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Bydgoszcz  – ranking

Kredyt hipoteczny Bydgoszcz – na dowolny cel

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Bydgoszczy?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Bydgoszcz często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Bydgoszczy

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że wielu Polaków ma problem ze spłatą zobowiązań finansowych. Wśród dłużników są osoby zamieszkałe w Bydgoszczy i okolicach. W takiej sytuacji szukają zwykle kredytu dla zadłużonych. Są bowiem firmy pożyczkowe, które nie weryfikują swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIK, KRD oraz innych bazach.

Jest to doskonała pożyczka, gdy szybko potrzebujemy pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wszystkie niezbędne formalności bez problemu załatwimy przez Internet. Część pożyczkodawców nie oczekuje nawet zaświadczenia o dochodach. Wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uwzględniają większość źródeł dochodów: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Bydgoszcz – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przekreśla szansy an otrzymanie kredytu. Do kryteriów zalicza się także zdolność kredytowa Klienta. Chodzi o możliwość spłaty zobowiązania, która w głównej mierze opiera się na wysokości naszych dochodów.

Osoby bez stałych dochodów mogą otrzymać najwyżej pożyczki prywatne – także dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic miasta. Dla prywatnych inwestorów nie jest istotne zaświadczenie o dochodach, ale może być konieczność zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Bydgoszcz – od ręki

Aktualnie firmy pożyczkowe udzielają pożyczek przeważnie tylko drogą internetową. Jest to zdecydowanie łatwiejszy sposób, który skraca czas wypłaty. Niektórzy Klienci preferują jednak wizytę pracownika w swoim domu/mieszkaniu oraz wypełnienie wszelkich formalności pod danym adresem stacjonarnym. Jest to możliwość dostępna też dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Warto pamiętać, że pożyczkodawcy rezygnują z tego typu udzielania pożyczek. Obecnie tego typu finansowania w Bydgoszczy oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Niebezpieczne dla wielu osób może okazać się wzięcie pożyczki bez szczegółowego sprawdzenia danej oferty. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy zwrócili uwagę na kilka istotnych rzeczy, które pozwolą nam zminimalizować ryzyko. Na co położyć szczególny nacisk, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Bydgoszczy? Przede wszystkim należy wybierać jedynie sprawdzone firmy pożyczkowe – warto w tym celu sprawdzić, czy dana placówka figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Należy również sprawdzić oraz zestawić ze sobą wartości RRSO. Warto pamiętać, że im niższa kwota RRSO, tym niższe będą opłaty za pożyczkę. Wiadomości o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania można znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich otrzymamy. Miejmy na uwadze również fakt, że do kosztów pożyczki należy zaliczyć nie tylko odsetki, ale też koszty dodatkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenia czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt na 70 tysięcy złotych – sprawdzone oferty
Kredyty
autor wpisu
Marta Janusz
18 stycznia 2023

Kredyt na 70 tysięcy złotych – sprawdzone oferty

Gwiazdy z komornikiem: Jacek Łągwa
Blog
author
Aneta Jankowska
08 października 2016

Gwiazdy z komornikiem: Jacek Łągwa

Wyższy rating Polski w agencji S&P
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 października 2018

Wyższy rating Polski w agencji S&P

Nagrody DCA za komunikację dla ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 września 2019

Nagrody DCA za komunikację dla ING Banku Śląskiego

Kredyt online w mBank
Pod Lupą
autor wpisu
Marek_Rutkowski
24 maja 2016

Kredyt online w mBank

Porównaj