Pożyczki bez BIK Gliwice

Pożyczki bez BIK Gliwice

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK są idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którym bank odmówił udzielenia pożyczki, ze względu na negatywną historię kredytową. Są to pożyczki, które Klient może uzyskać bez jego wcześniejszej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie znaczy to jednak, że firmy pożyczkowe nie weryfikują swoich Klientów. Pożyczkodawca robi to, używając do tego danych zaczerpniętych z BIGów, czyli biur informacji kredytowej, a także autorskich programów, które pomagają sprawdzić zdolność kredytową potencjalnego Klienta. Sprawdzamy szczegóły dla miasta Gliwice.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Gliwicach.

Pożyczki bez BIK Gliwice - ranking

Pożyczki bez BIK w Gliwicach – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Gliwice - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Gliwicach?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Gliwicach?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gliwicach?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Gliwicach?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Gliwicach?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Zgierzu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do otrzymania większość pożyczek wystarczą dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Przy ofertach pożyczek przez Internet nie potrzeba raczej żadnych zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Składając wniosek, musimy złożyć także oświadczenie o dochodach lub przejść przez weryfikację konta bankowego za pomocą aplikacji (najpopularniejsza to Kontomatik). Zdarzają się również sytuację, w których możemy zostać poproszeni o dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Gliwicach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Gliwice – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Gliwice – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Gliwice – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Gliwice  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Gliwice – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gliwicach?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Gliwice często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Gliwicach

Dane z Biura Informacji Kredytowej jednoznacznie wskazują, że aż 3 miliony osób w Polsce ma problem w spłacie zobowiązań finansowych. Należą do nich także osoby w Gliwicach oraz okolicach.  To głównie oni poszukują pożyczek dla zadłużonych, czyli tych, przy których nie jesteśmy sprawdzani w rejestrach dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy bowiem rezygnują z weryfikacji Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF czy innych bazach.

To ciekawe oferty dla osób, które na szybko potrzebują pieniędzy przez Internet. Wszystkie formalności możemy spokojnie załatwić bez wychodzenia z domu. Czasami pożyczkodawcy nie oczekują nawet zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe zwykle uwzględniają większość źródeł dochodów: własną działalność gospodarczą, umowę zlecenie, umowę o pracę czy umowę o dzieło.

Pożyczka bez BIK Gliwice – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądza o nieotrzymaniu pożyczki. Równie istotna jest także zdolność kredytowa Klienta. Ważne, aby miesięczny przychody były w takiej kwocie, która umożliwi swoboda spłatę zobowiązania.

Brak regularnych dochodów prowadzi do sytuacji, w której otrzymać można co najwyżej pożyczki prywatne – dostępne również dla mieszkańców Gliwic i okolic. Pożyczki od osób prywatnych to zwykle oferty, przy których nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale może być wymagany zastaw ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Gliwice – od ręki

Aktualnie najpopularniejszym sposobem udzielania finansowania wśród firm pożyczkowych jest przeprowadzenie tego procesu w całości przez Internet. Jest to najłatwiejszy sposób, który gwarantuje szybki czas wypłaty środków. Zdarza się jednak, że Klienci wolą załatwienie wszelkich formalności w ich domu/mieszkaniu w obecności pracownika danej firmy pożyczkowej. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Gliwic oraz okolic. Ważne, aby Klienci pamiętali, że obecnie pożyczkodawcy rezygnują z udzielania finansowania tego typu. W Gliwicach takie pożyczki oferują Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Klienci powinni być uważni na branie pożyczek bez szczegółowej weryfikacji oferty, ponieważ może być to ryzykowne. Zanim podpiszemy umowę, musimy pamiętać o paru kwestiach, które mogą nam pomóc w uniknięciu możliwego zagrożenia. Na co warto zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na tego typu oferty w Gliwicach? Jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. Aby zweryfikować daną placówkę możemy odszukać ją w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejną istotną kwestią jest analizowanie i kontrolowanie RRSO. Pomocna może być informacja o tym, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za wybraną pożyczkę. Informacji o rzeczywistej rocznej stopie procentowej możemy odszukać na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które otrzymamy. Ostatnią rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest fakt, że koszty pożyczki to nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe, typu prowizje, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

gliwitz
gliwitz
2015-06-21 08:16:49

wiele firm sie reklamuje jako bez bik a pozniej i tak odmawiaja i czlowiek tylko czas traci

Podobne artykuły

Dzień wolności podatkowej 2018
Wpisy
author
Patryk Byczek
18 czerwca 2018

Dzień wolności podatkowej 2018

Znaczki pocztowe przez internet
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
19 października 2020

Znaczki pocztowe przez internet

Tytuł najbardziej innowacyjnego banku w Polsce dla mBanku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 grudnia 2019

Tytuł najbardziej innowacyjnego banku w Polsce dla mBanku

Co to jest polecenie zapłaty?
Poradnik
autor wpisu
Dorota Cholewicka
14 grudnia 2022

Co to jest polecenie zapłaty?

Ubezpieczenie zdrowotne za granicą
Ekonomia
author
Aneta Jankowska
16 czerwca 2018

Ubezpieczenie zdrowotne za granicą

Porównaj