Pożyczki bez BIK Góra

Pożyczki bez BIK Góra

author
Aleksandra Gościnna
08 lipca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który będziesz mógł wziąć mimo posiadania negatywnej historii kredytowej. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Góry i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Górze.

Pożyczki bez BIK Góra - ranking

Pożyczki bez BIK w Górze – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Góra - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Górze?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Górze?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Górze?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Górze?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Trzeba posiadać jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy i aktywne konto w banku oraz podać we wniosku dane osobowe, miejsce zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia, żeby skorzystać z pożyczki.

Tylko w bardzo sporadycznych sytuacjach firmy mogą wymagać od nas potwierdzenia naszego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Górze?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Górze),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania finansowanie potrzebne są dane z dowodu osobistego (numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał). Są też oferty pożyczek w pełni bez wychodzenia z domu, przy których nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Z kolei we wniosku składamy oświadczenie o dochodach lub weryfikowani jesteśmy przy użyciu aplikacji, która sprawdzi nasz rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Zdarza się czasem, że Klient może zostać poproszony o wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Górze? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Góra – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Góra – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Góra – minimum formalności

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Górze?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Góra często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Górze

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Górze i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Góra – jakie alternatywy?

Klienci z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej mogą także otrzymać finansowanie, gdyż w procesie pożyczkowym brana pod uwagę będzie odpowiednia zdolność kredytowa. Wybrany pożyczkodawca oceniał będzie to, czy wysokość przychodów Klienta jest wystarczająca, by spłacił pożyczkę.

Pożyczki prywatne to alternatywne wyjście dla osób, które nie otrzymują regularnych przychodów. Oferta ta dostępna jest również dla mieszkańców Góry i okolic. Przy takiej ofercie nie trzeba raczej dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale może być konieczny zastaw ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Góra – od ręki

Pożyczkodawcy coraz częściej decydują się dziś na udzielanie finansowań drogą online. Po pierwsze, jest to bardzo łatwy sposób, a po drugie zapewnia otrzymanie środków w mgnieniu oka. Klienci, którzy wolą jednak stacjonarny sposób wzięcia pożyczki, mogą skorzystać również z innej możliwości. Pracownik danej placówki złoży im wizytę w ich domu/mieszkaniu oraz przeprowadzi wszelkie formalności pod danym adresem. Z tej opcji mogą skorzystać mieszkańcy Góry oraz okolic. Nie należy zapominać, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu udzielania finansowań. Tę opcję w Górze zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Klienci powinni być uważni na branie pożyczek bez szczegółowej weryfikacji oferty, ponieważ może okazać się to ryzykowne. Zanim podpiszą umowę, warto aby pamiętali o paru kwestiach, które pomogą uniknąć niebezpieczeństwa. Na co powinni zwrócić uwagę Klienci, którzy biorą tego typu pożyczki w Górze? Jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. Aby zweryfikować daną placówkę możemy odszukać ją w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, warto też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Przydatnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, jaką zapłacimy za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców, w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale również koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Jordanowie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 października 2019

Bank Spółdzielczy w Jordanowie sesje przychodzące i wychodzące

Pożyczka z Mikrokosztami w Alior Bank
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 kwietnia 2019

Pożyczka z Mikrokosztami w Alior Bank

Awaria w PKO BP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 kwietnia 2020

Awaria w PKO BP

Pożyczki bez BIK Lubartów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
15 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Lubartów

T-Mobile Usługi Bankowe w Zambrowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Zambrowie

Kataster nieruchomości – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 kwietnia 2019

Kataster nieruchomości – co to jest?

Porównaj