Pożyczki bez BIK Jastrzębie-Zdrój

Pożyczki bez BIK Jastrzębie-Zdrój

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Z pożyczek bez BIK korzysta coraz więcej osób. Wszystko dzieje się za sprawą banków, które odrzucają wnioski kredytowe Klientów z negatywną historią kredytową. Wspominane produkty są pożyczkami, które Klienci mogą otrzymać bez ówczesnej ich weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak nie jest tak, że pożyczkodawcy wcale nie weryfikują swoich Klientów. Potencjalny konsument sprawdzany jest za pomocą specjalnych programów, dzięki którym pożyczkodawcy mają wgląd w informacje na temat jego zdolności kredytowej.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Jastrzębiu-Zdroju.

Pożyczki bez BIK Jastrzębie-Zdrój - ranking

Pożyczki bez BIK w Jastrzębiu-Zdroju – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Jastrzębie-Zdrój - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Jastrzębiu-Zdroju?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Jastrzębiu-Zdroju?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Jastrzębiu-Zdroju?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Jastrzębiu-Zdroju?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Jastrzębiu-Zdroju?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Jastrzębiu-Zdroju),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle potrzebujemy tylko danych z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców udziela finansowania bez wychodzenia z domu i nie oczekuje dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku pożyczkowym składamy oświadczenie o dochodach lub odbywa się proces weryfikacji  za pomocą aplikacji, która sprawdza nasz rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Czasami pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Jastrzębiu-Zdroju? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Jastrzębie-Zdrój – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Jastrzębie-Zdrój – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Jastrzębie-Zdrój – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Jastrzębie-Zdrój  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Jastrzębie-Zdrój – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Jastrzębiu-Zdroju?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Jastrzębie-Zdrój często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Jastrzębiu-Zdroju

Biuro Informacji Kredytowej zebrało dane, z których wynika, że aż 3 miliony Polaków ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Wśród nich są też osoby w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach. Poszukują one często kredytu dla zadłużonych – tych bez sprawdzania w rejestrach dłużników. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują bowiem swoich Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF i innych bazach.

To oferty, które dostępne są bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możemy spokojnie załatwić przez Internet. Część pożyczkodawców nie wymaga nawet zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują przeważnie większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Jastrzębie-Zdrój – jakie alternatywy?

Osoby ze złą historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej też mają jeszcze szanse na otrzymanie pożyczki. Pamiętajmy, że równie ważna jest odpowiednia zdolność kredytowa, czyli możliwość do terminowej spłaty, która oparta jest głównie na wysokości miesięcznych przychodów.

Bez odpowiednich dochodów pozostaje skorzystać z innej oferty, jaką jest pożyczka prywatna – dostępna również dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Prywatni pożyczkodawcy przeważnie nie wymagają zaświadczenia o dochodach, ale często potrzebują od Klientów zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Jastrzębie-Zdrój – od ręki

Firmy pożyczkowe coraz częściej decydują się na udzielenie pożyczki przez Internet. Ułatwia to cały proces przyznania finansowania oraz sprawia, że czas wypłaty środków jest przyspieszony. Wielu Klientów nadal woli jednak, aby odwiedził ich pracownik danej firmy i wszelkie kwestie związane z wzięciem pożyczki załatwił pod wskazanym adresem. Dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic też istnieje taka możliwość. Warto mieć na uwadze jednak fakt, że liczba pożyczkodawców, którzy udzielają finansowań w ten sposób, stale się zmniejsza. Aktualnie tego typu pożyczki w Jastrzębiu-Zdroju oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Niebezpieczne dla wielu osób może okazać się wzięcie pożyczki bez szczegółowego sprawdzenia danej oferty. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy zwrócili uwagę na kilka istotnych rzeczy, które pozwolą nam zminimalizować ryzyko. Na co położyć szczególny nacisk, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Jastrzębiu-Zdroju? Przede wszystkim należy wybierać jedynie sprawdzone firmy pożyczkowe – warto w tym celu sprawdzić, czy dana placówka figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą ważną rzeczą jest sprawdzenie i porównanie RRSO. Niższa kwota rocznej rzeczywistej stopy oprocentowania zapewnia równocześnie mniejszą kwotę pożyczki. Wiadomości o wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym możemy odnaleźć na stronach firm pożyczkowych oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Klienci muszą też zwrócić uwagę na to, że do pożyczki doliczamy wiele kosztów dodatkowych, nie tylko odsetki. Do takich wydatków zalicza się np. opłata przygotowawcza, prowizja czy ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

jurek
jurek
2015-06-22 21:03:39

profi credit faktycznie daje największą kwotę. Złożyłem wniosek i dokumenty na 12000 zł, mam nadzieję że dostanę

Podobne artykuły

Dłużnicy alimentacyjni są dziś winni 12,3 miliarda zł
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 grudnia 2019

Dłużnicy alimentacyjni są dziś winni 12,3 miliarda zł

Pożyczki Kędzierzyn-Koźle
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2022

Pożyczki Kędzierzyn-Koźle

Kredyt hipoteczny Ostrołęka
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
31 maja 2017

Kredyt hipoteczny Ostrołęka

PKO BP w Gołkowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Gołkowicach

Ile wynoszą składki ZUS dla przedsiębiorców w 2018?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
22 stycznia 2018

Ile wynoszą składki ZUS dla przedsiębiorców w 2018?

ING Bank Śląski w Piekarach Śląskich
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 lipca 2019

ING Bank Śląski w Piekarach Śląskich

Porównaj