Pożyczki bez BIK Jelenia Góra

Pożyczki bez BIK Jelenia Góra

author
Aleksandra Gościnna
18 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Jeleniej Góry i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Jeleniej Górze.

Pożyczki bez BIK Jelenia Góra - ranking

Pożyczki bez BIK w Jeleniej Górze – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Jelenia Góra - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Jeleniej Górze?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Jeleniej Górze?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Jeleniej Górze?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Jeleniej Górze?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Jeleniej Górze?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania pożyczki wystarczą jedynie dane z dowodu osobistego – numer, seria, data wydania i ważności oraz nazwa organu wydającego. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie przez Internet, nie oczekują zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku należy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść weryfikacje przez aplikacje, która sprawdzi nasz rachunek bankowy ( często jest to Kontomatik). Czasami pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Jeleniej Górze? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Jelenia Góra – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Jelenia Góra – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Jelenia Góra – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Jelenia Góra  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Jelenia Góra – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Jeleniej Górze?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Jelenia Góra często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Jeleniej Górze

Dane z Biura Informacji Kredytowej donoszą, iż wielu Polaków ma kłopot ze spłatą zobowiązań finansowych. Wśród dłużników są osoby zamieszkałe w Jeleniej Górze i okolicach. Ci Klienci zwykle szukają kredytu dla zadłużonych. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIK, KRD oraz innych bazach.

Są to dobre oferty, gdy potrzebujemy szybko pożyczki bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy online. U niektórych firm pożyczkowych nie trzeba dostarczać zaświadczania o dochodach – wystarczy, że Klient złoży oświadczenie o dochodach. Pożyczkodawcy raczej uwzględniają większość źródeł dochodów: umowę o pracę, umowę o dzieło, własną działalność gospodarczą lub umowę zlecenie.

Pożyczka bez BIK Jelenia Góra – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie musi przesądzać o nieotrzymaniu pożyczki, gdyż tak samo istotna jest jeszcze odpowiednia zdolność kredytowa. Chodzi o to, aby wysokość miesięcznych dochodów była wystarczająca do spłaty zobowiązania.

Bez regularnych, miesięcznych dochodów możemy starać się co najwyżej o pożyczki prywatne, które dostępne są też dla mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Prywatni inwestorzy mało kiedy oczekują zaświadczenia o dochodach, mogą natomiast wymagać zastawu ruchomości/nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Jelenia Góra – od ręki

Udzielanie finansowanie przez Internet jest obecnie jedną z najbardziej powszechnych form. Nie dość, że upraszcza ona cały proces przyznawania pożyczki, to w dodatku przyspiesza czas otrzymania wypłaty. Wielu Klientów preferuje jednak stacjonarny system zaciągania pożyczek. Wolą kiedy wizytę złoży im pracownik danej placówki pożyczkowej i załatwi wszelkie formalności pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna też dla mieszkańców Jeleniej Góry oraz okolic. Nie zapominajmy jednak, że aktualnie ilość firm, które udzielają finansowania w ten sposób jest ograniczona. W Jeleniej Górze tego typu oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Kiedy zaciągamy pożyczkę i nie zweryfikujemy dokładnie oferty, możemy być narażeni na ryzyko. Zanim podpiszemy zobowiązanie finansowe, warto abyśmy pamiętali o kilku kwestiach, które pozwolą nam zminimalizować zagrożenie. Co musimy wziąć pod uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu pożyczki w Jeleniej Górze? Po pierwsze warto wybierać wyłącznie sprawdzone firmy pożyczkowe. W celu weryfikacji danego podmiotu, możemy odnaleźć go w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Pamiętajmy także o analizie oraz kontroli RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Strony internetowe pożyczkodawców oraz oferty, które nam przekazują, zawierają w sobie informacje na temat wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania. Nie zapominajmy także o tym, że do kosztów chwilowego kredytu musimy doliczyć nie tylko odsetki, ale także prowizje, ubezpieczenia i inne opłaty dodatkowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Wracamy do nauki” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 sierpnia 2020

Promocja: „Wracamy do nauki” w BNP Paribas

Ile średnio wydajemy na znicze?
Blog
autor wpisu
Natalia Narloch
02 listopada 2018

Ile średnio wydajemy na znicze?

Pożyczki bez BIK Wolsztyn
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Wolsztyn

Cross Finance opinie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
05 lipca 2020

Cross Finance opinie

E-gwarancja w Banku Millennium
Aktualności
author
Aneta Jankowska
19 czerwca 2018

E-gwarancja w Banku Millennium

Porównaj