Pożyczki bez BIK Kielce

Pożyczki bez BIK Kielce

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

W ostatnim czasie pożyczki bez BIK bardzo szybko przybierają na popularności. To produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Kielc i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Kielcach.

Pożyczki bez BIK Kielce - ranking

Pożyczki bez BIK w Kielcach – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Kielce - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Kielcach?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Kielcach?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Kielcach?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Kielcach?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku – jedynie tego będziemy potrzebować podczas korzystania z pożyczki. We wniosku trzeba podać dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Kielcach?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Kielcach),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie wystarczą dane zamieszczone na dowodzie, aby otrzymać finansowanie. Wiele firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek przez Internet nie oczekuje zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

W procesie wnioskowania składamy oświadczenia o dochodach lub przechodzimy weryfikację rachunku bankowego poprzez aplikację (zwykle Kontomatik). Czasem pożyczkodawca prosi o dostarczenie również wyciągów z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Kielcach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Kielce – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Kielce – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Kielce – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Kielce  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Kielce – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Kielcach?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Kielce często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Kielcach

Nawet 3 miliony Polek i Polaków może mieć trudności w spłacie swoich zobowiązań finansowych – takie dane zebrało Biuro Informacji Kredytowej. Część dłużników jest również w Kielcach i okolicach. Te osoby w pierwszej kolejności sięgać będą do ofert pożyczek dla zadłużonych. To oferty, przy których firmy pożyczkowe nie weryfikują Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD i innych bazach.

To doskonałe oferty dla tych osób, które potrzebują pieniędzy na już. W dodatku nie musimy nawet odwiedzać stacjonarnej placówki pożyczkodawcy – wszystkie formalności załatwimy z domu, przez Internet. Niektórzy pożyczkodawcy rezygnują nawet z wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach, wystarczy wówczas złożyć oświadczenie o dochodach. Zwykle honorowane są takie źródła dochodu jak: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Kielce – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przekreśla możliwości na otrzymanie pożyczki. Równie ważna jest odpowiednia zdolność kredytowa. Oznacza to, że ocenianie są możliwości Klienta do terminowej spłaty zobowiązania według wysokości jego miesięcznych przychodów.

Osoby bez stałych dochodów mogą natomiast starać się o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Kielc i okolic. Prywatni inwestorzy zwykle nie wymagają zaświadczeń o dochodach – konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Kielce – od ręki

Aktualnie pożyczkodawcy coraz częściej przechodzą na internetowy sposób przyznawania finansowań. Dzięki temu, wszelkie formalności są bardzo uproszczone, a czas przyznania wypłaty jest zdecydowanie krótszy. Klienci wciąż decydują się jeszcze na stacjonarne załatwianie wszelkich procedur. Preferują wizytę pracownika w ich domu czy mieszkaniu i przeprowadzenie całej procedury pod wskazanym adresem. Taka opcja jest możliwa dla mieszkańców Kielc i okolic. Miejmy na uwadze fakt, że obecnie coraz rzadziej zdarzają się firmy, które udzielają finansowania w taki sposób. Obecnie takie pożyczki w Kielcach oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wielu Klientów może znaleźć się w ryzykownej sytuacji, kiedy podpiszą umowę pożyczkową bez uprzedniej weryfikacji oferty. Zanim zawrzemy transakcję, musimy pamiętać o kilku ważnych punktach, które pozwolą nam uniknąć zagrożenia. Co dokładnie musimy skontrolować, kiedy decydujemy się na takie oferty w Kielcach? Jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór sprawdzonej formy pożyczkowej – warto w tym celu sprawdzić, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą ważną rzeczą jest kontrola i porównanie wysokości rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Wiadomo, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości o  wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym bez problemu można znaleźć pod adresem internetowym danej firmy pożyczkowej oraz w ofertach, które od nich dostajemy. Miejmy również na uwadze fakt, że do kosztów pożyczki należy doliczyć też wszelkie kwoty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenie i opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

michał
michał
2015-07-24 14:54:10

pralka mi wylała i sąsiad niestety słusznie żądał pieniędzy a że nie mam ubezpieczenia od takich rzeczy to trzeba było te pieniądze wyczarować z pod ziemi. dostałem bardzo szybko w ekspres kasa i co najważniejsze - pierwsza pożyczka jest darmowa więc nic mnie to nie kosztowało

Podobne artykuły

System bankowy w Polsce – jak działa?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 października 2019

System bankowy w Polsce – jak działa?

Promocja: „Konto w dobrej kondycji” w BNP Paribas
Aktualności
author
Patryk Byczek
26 sierpnia 2021

Promocja: „Konto w dobrej kondycji” w BNP Paribas

Możliwa lepsza ochrona jednoosobowych działalności
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
03 czerwca 2019

Możliwa lepsza ochrona jednoosobowych działalności

Pożyczki Przemyśl
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
18 stycznia 2022

Pożyczki Przemyśl

Najdroższe europejskie stolice – raport Revolut
Blog
author
Aneta Jankowska
18 października 2018

Najdroższe europejskie stolice – raport Revolut

Ostatnie dni promocji w Profi Credit
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
30 stycznia 2017

Ostatnie dni promocji w Profi Credit

Porównaj