Pożyczki bez BIK Konin

Pożyczki bez BIK Konin

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Z dnia na dzień pożyczki bez BIK stają się coraz bardziej popularne. Są to pożyczki gotówkowe, które może otrzymać Konsument bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Wszystko to nie oznacza jednak, że firmy udzielające pożyczki bez BIK w ogóle nie sprawdzają swoich Klientów – wręcz przeciwnie. Pożyczkodawcy stosują w tym celu specjalne, autorskie programy, dzięki którym bardzo szybko otrzymują informacje na temat zdolności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców. Obecnie na rynku wiele firm cieszy się dużym powodzeniem w związku z udzielanymi pożyczkami. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Koninie.

Pożyczki bez BIK Konin - ranking

Pożyczki bez BIK w Koninie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Konin - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Koninie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Koninie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Koninie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Koninie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Chcąc podjąc pożyczkę, będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę trzeba podać swoje dane osobowe oraz miejsce zatrudnienia i wysokość pensji.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Koninie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Koninie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania pożyczki wystarczą dane, które znajdują się na dowodzie osobistym – numer, seria, organ wydający oraz data wydania czy ważności. Wiele pożyczkodawców, którzy udzielają finansowania przez Internet, nie oczekują jeszcze zaświadczeń o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku trzeba złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść proces weryfikacji za pomocą aplikacji, która sprawdza nasze rachunki bankowe (często jest to Kontomatik). Niektóre firmy mogą prosić Klientów dodatkowo o dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Koninie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Konin – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Konin – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Konin – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Konin  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Konin – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Koninie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Konin często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Koninie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że aż 3 miliony Polek i Polaków ma problem ze spłatą swoich zobowiązań finansowych. Zaliczamy do nich osoby, które mieszkają w Koninie i okolicach. To oni najczęściej poszukują kredytu dla zadłużonych. Jest to oferta, przy której pożyczkodawca nie sprawdza Klienta w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD czy innych rejestrach dłużników.

To dobre oferty dla osób, które na szybko potrzebują gotówki przez Internet. Niezbędne formalności możemy spokojnie załatwić bez wychodzenia z domu. Część pożyczkodawców nie wymaga nawet zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Konin – jakie alternatywy?

Negatywny wpis w bazie Biura Informacji Kredytowej nie oznacza, że nie otrzymamy pożyczki. Ważna jest bowiem również zdolność kredytowa. Wysokość miesięcznych przychodów powinna być wystarczająca do terminowego spłacania zobowiązań.

Brak stałych dochodów powoduje sytuację, w której możemy dostać najwyżej pożyczki prywatne – dostępne też dla mieszkańców Konina. Pożyczki prywatne to pożyczanie zwykle bez konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale z zabezpieczeniem w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Konin – od ręki

Aktualnie większość pożyczkodawców decyduje się na udzielanie finansowań drogą internetową. Jest to łatwy proces, który nie wymaga wielu formalności, a ponadto zapewnia szybki czas wypłaty środków. Wielu Klientów nadal jednak preferuje wizytę pracownika w ich domu/mieszkaniu oraz przeprowadzenie wszelkich formalności stacjonarnie. Jest to możliwość dostępna również dla mieszkańców Konina oraz okolic. Klienci powinni mieć jednak na uwadze fakt, że obecnie coraz mniej firm pożyczkowych decyduje się na tego typu finansowania. W Koninie takie oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Kiedy bierzemy pożyczkę, ale nie sprawdzimy szczegółowo danej oferty, możemy zostać narażeni na ryzyko. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy zwrócili uwagę na kilka rzeczy, które pomogą nam uniknąć możliwego zagrożenia. O czym powinni pamiętać Klienci, którzy decydują się na taką ofertę w Koninie? Po pierwsze, ważną rzeczą jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. W tym celu warto odszukać, czy dany podmiot istnieje na liście Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, przydatnym jest analizowanie i kontrolowanie RRSO. Dla Klientów pomocną informacją jest fakt, że im niższe wybiorą RRSO, tym mniej zapłacą za daną pożyczkę. Wiadomości o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania bez problemy znajdziemy pod adresem internetowym danej firmy oraz w ofercie, którą otrzymamy. Nie zapominajmy też o tym, że do kosztów pożyczki musimy doliczyć nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe, takie jak prowizje czy ubezpieczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Katowicach
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Katowicach

Zwolnienia grupowe w Deustche Banku
Wpisy
author
Patryk Byczek
24 maja 2018

Zwolnienia grupowe w Deustche Banku

Jak otworzyć Paczkomat przez aplikację mobilną?
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
11 grudnia 2019

Jak otworzyć Paczkomat przez aplikację mobilną?

Współpraca BGK z bankami z Rwandy i Egiptu
Wpisy
author
Aneta Jankowska
31 lipca 2018

Współpraca BGK z bankami z Rwandy i Egiptu

Bank Spółdzielczy w Ropczycach sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Ropczycach sesje przychodzące i wychodzące

Instytucje na straży etyki rynku konsumenckiego
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 grudnia 2019

Instytucje na straży etyki rynku konsumenckiego

Porównaj