Pożyczki bez BIK Legnica

Pożyczki bez BIK Legnica

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Legnicy i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Legnicy.

Pożyczki bez BIK Legnica - ranking

Pożyczki bez BIK w Legnicy – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Legnica - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Legnicy?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Legnicy?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Legnicy?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Legnicy?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Legnicy?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Legnicy),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie do otrzymania finansowania wystarczą dane z dowodu osobistego, czyli numer, seria, data wydania/ważności czy organ wydający dokument. Istnieje wiele firm z pożyczkami online, przy których nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy także oświadczenie o dochodach lub przechodzimy weryfikacje przy użyciu aplikacji sprawdzającej rachunek bankowy (do najpopularniejszych należy Kontomatik). Sporadycznie zdarza się, że możemy zostać poproszeni dodatkowo o wyciągi z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Legnicy? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Legnica – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Legnica – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Legnica – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Legnica  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Legnica – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Legnicy?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Legnica często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Legnicy

Biuro Informacji Kredytowej zebrało dane, które wskazują, że aż 3 miliony Polaków ma kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań. Część dłużników jest także w Legnicy. To oni w pierwszej kolejności szukają kredytu dla zadłużonych – bez weryfikacji w rejestrach dłużników. Niektóre firmy pożyczkowej nie sprawdzają swoich Klientów w ERIF, KRD, Biurze Informacji Kredytowej i innych bazach.

To dobre oferty dla osób, które szybko potrzebują pieniędzy bez wychodzenia z domu. Formalności bez trudu załatwimy przez Internet. Część firm pożyczkowych rezygnuje nawet z wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Pożyczkodawcy uznają większość źródeł dochodu: umowa o pracę, zlecenie, o dzieło czy własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Legnica – jakie alternatywy?

Negatywny wpis do baz w Biurze Informacji Kredytowej nie musi być jednoznaczny z nieotrzymaniem pożyczki. W procesie pożyczkowym równie ważna jest zdolność kredytowa – następuje wtedy ocena wysokości miesięcznych przychodów Klienta pod względem ich wystarczalności do spłacania zobowiązania.

Pożyczka prywatna jest ofertą skierowaną do osób, które nie mają stałych dochodów – dostępna też dla mieszkańców Legnicy. Oferty prywatne zwykle nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale może być konieczność zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Legnica – od ręki

W dzisiejszych czasach najczęściej wybieraną formą udzielania pożyczek przez firmy pożyczkowe jest finansowanie drogą online. Jest to zdecydowanie najprostsza możliwość, która zapewnia szybki czas otrzymania wypłaty. Pomimo tego, wielu Klientów nadal decyduje się na stacjonarne załatwienie formalności. Preferują wizytę pracownika w ich domu/mieszkaniu oraz przeprowadzenie całego procesu udzielenia pożyczki pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna też dla osób zamieszkałych w Legnicy oraz w okolicach. Nie zapominajmy jednak o fakcie, że obecnie coraz mniej firm decyduje się na tego typu udzielenie chwilowych kredytów. Aktualnie takie oferty w Legnicy zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Jeśli decydujemy się na wzięcie zapożyczenia, lecz nie sprawdzimy dokładnie oferty, możemy być narażeni na ryzyko. Zanim podpiszemy umowę musimy skontrolować kilka kwestii, które pomogą nam uniknąć zagrożenia. O czym pamiętać, jeśli decydujemy się na tego typu zobowiązanie w Legnicy? Pierwszą kwestią jest wybór jedynie zweryfikowanej placówki pożyczkowej. W tym celu warto abyśmy odszukali dany podmiot w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą kwestią jest analizowanie oraz kontrolowanie wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania. Pamiętajmy o tym, że tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę, im niższą wartość RRSO wybierzemy. Wiadomości o całkowitym koszcie kredytu ponoszonym przez konsumenta znajdują się na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich dostajemy. Klienci często zapominają też o tym, aby do wysokości pożyczki doliczyć nie tylko odsetki, ale inne koszty poboczne typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile wynosi mandat za brak prawa jazdy?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
29 stycznia 2020

Ile wynosi mandat za brak prawa jazdy?

T-Mobile Usługi Bankowe w Brodnicy
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Brodnicy

Nowości w aplikacji mBanku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 maja 2020

Nowości w aplikacji mBanku

Byli parlamentarzyści nie otrzymają zapomogi
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 listopada 2018

Byli parlamentarzyści nie otrzymają zapomogi

Biuro Terenowe ZUS w Miastku
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Miastku

Porównaj