Pożyczki bez BIK Lublin

Pożyczki bez BIK Lublin

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Lublina i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Lublinie.

Pożyczki bez BIK Lublin - ranking

Pożyczki bez BIK w Lublinie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Lublin - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Lublinie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Lublinie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Lublinie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Lublinie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali tylko dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Lublinie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Lublinie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Najczęściej do otrzymania pożyczki wystarczą dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Większość firm udziela pożyczek przez Internet i nie wymaga dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Tak niewielka liczba wymaganych dokumentów sprawia, że są to pożyczki nazywane pożyczkami bez zaświadczeń.

We wniosku pożyczkowym składamy oświadczenie o dochodach lub weryfikacja odbywa się za pomocą aplikacji, która sprawdza nasz rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Lublinie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Lublin – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Lublin – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Lublin – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Lublin  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Lublin – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Lublinie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Lublin często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Lublinie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Lublinie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Lublin – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie musi stanowić przeszkody w uzyskaniu pożyczki. Drugi kluczowy element to odpowiednia zdolność kredytowa, czyli możliwość spłaty zobowiązania, która głównie opiera się na wysokości naszych dochodów.

Bez regularnych, miesięcznych dochodów możemy starać się co najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Lublina i okolic. Prywatni inwestorzy przeważnie nie oczekują zaświadczeń o dochodach – konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Lublin – od ręki

Większość firm pożyczkowych udziela finansowania w całości przez Internet. To znacznie upraszcza cały proces przyznawania pożyczki oraz przyspiesza czas wypłaty. Część Klientów nadal jednak preferuje wizytę pracownika w swoim domu/mieszkaniu i woli załatwić wszystkie formalności pod wskazanym adresem. Taka możliwość istnieje również dla mieszkańców Lublina i okolic. Pamiętajmy tylko, że liczba firm pożyczkowych, które w taki sposób jest bardzo ograniczona. Obecnie takie pożyczki w Lublinie oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu osób pożyczki oferowane bez szczegółowej weryfikacji mogą być obarczone dużym ryzykiem. Przed zawarciem umowy należy zatem pamiętać o kilku istotnych rzeczach, które pozwolą ograniczyć ryzyko do minimum. Na co dokładnie zwrócić uwagę decydując się na tego typu oferty w Lublinie? Przede wszystkim wybierajmy wyłącznie sprawdzone firmy pożyczkowe – warto sprawdzić, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejna rzecz to sprawdzanie i porównywanie RRSO. Wiadomo, ze im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Informacji o rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania szukajmy na stronach internetowych pożyczkodawców i w ofercie, którą od nich otrzymamy. Pamiętajmy również, że koszt pożyczki to nie tylko odsetki, ale również wszystkie koszty pozaodsetkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Komunikat UOKiK w sprawie wcześniejszej spłaty kredytu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 września 2019

Komunikat UOKiK w sprawie wcześniejszej spłaty kredytu

Korzystał z karty nieżyjącego od kilku lat dziadka
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 listopada 2019

Korzystał z karty nieżyjącego od kilku lat dziadka

BNP Paribas wspiera Tarczę Finansową PFR 2.0
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 grudnia 2020

BNP Paribas wspiera Tarczę Finansową PFR 2.0

Jak dogadać się z komornikiem?
Dla zadłużonych
author
Dominika Sobieraj
29 czerwca 2022

Jak dogadać się z komornikiem?

Santander Consumer Bank Bytów
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
03 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Bytów

Credit Agricole w Kędzierzynie-Koźlu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Kędzierzynie-Koźlu

Porównaj