Pożyczki bez BIK Nowy Sącz

Pożyczki bez BIK Nowy Sącz

author
Aleksandra Gościnna
18 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

Na rynku finansowym dostępnych jest wiele takich finansowań. Oferty w zestawieniu możemy uzyskać na dwa sposoby: online, lub w stacjonarnej placówce w Nowym Sączu.

Pożyczki bez BIK Nowy Sącz - ranking

Pożyczki bez BIK w Nowym Sączu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Nowy Sącz - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Nowym Sączu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Nowym Sączu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Nowym Sączu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Nowym Sączu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Nowym Sączu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Nowym Sączu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do wymaganych dokumentów zaliczamy właściwie tylko dowód osobisty. Dane z tego dokumentu (jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał) są potrzebne do uzupełnienia wniosku. Tak niewielka ilość wymaganych dokumentów sprawia, że są to pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy także oświadczenie o dochodach lub następuje weryfikacja przy użyciu aplikacji, która sprawdza nasz rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Czasami pożyczkodawca prosi Klienta o dodatkowe dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Nowym Sączu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Nowy Sącz – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Nowy Sącz – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Nowy Sącz – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Nowy Sącz  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Nowy Sącz – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Nowym Sączu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Nowy Sącza często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Nowym Sączu

Z danych Biura Informacji Kredytowej można dowiedzieć się, że nawet 3 miliony Polaków ma kłopot ze spłatą swoich zobowiązań. Wielu z nich mieszka również w Nowym Sączu oraz okolicach. Osoby te często poszukują pożyczek dla zadłużonych. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują bowiem Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF oraz pozostałych rejestrach dłużników.

To dobra oferta, gdy szybko potrzebujemy pieniędzy bez wychodzenia z domu. Formalności bez problemu załatwimy przez Internet. Niektórzy pożyczkodawcy nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach. Wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uwzględniają większość źródeł dochodów: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Nowy Sącz – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie stanowi przeszkody w otrzymaniu pożyczki. Musimy pamiętać, że tak samo ważna jest też zdolność kredytowa. Należy zadbać o to, aby wysokość miesięcznych dochodów była wystarczająca do spłaty zobowiązania.

Brak regularnych przychodów pozwala wyłącznie na alternatywną ofertę, którą jest pożyczka prywatna. Z oferty korzystają też mieszkańcy Nowego Sącza i okolic. Inwestorzy prywatnie nie wymagają zaświadczeń  dochodach, ale mogą oczekiwać zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Nowy Sącz – od ręki

Obecnie zdecydowana większość pożyczek chwilowych jest udzielana przez Internet. Jest to najłatwiejsza opcja, która zapewnia minimalną ilość formalności oraz szybki czas wypłaty gotówki. Niektórzy Klienci preferują jednak wizytę pracownika w swoim mieszkaniu/domu i wypełnienie wszelkich formalności pod danym adresem. Ta opcja jest również dostępna dla mieszkańców Nowego Sącza oraz okolic. Powinniśmy mieć na uwadze fakt, że pożyczkodawcy obecnie rezygnują z tego sposobu finansowań. Udzielanie pożyczek tego typu oferuje w Nowym Sączu Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Podpisywanie oferty pożyczkowej, bez wnikliwej weryfikacji stanowi dla wielu Klientów ryzyko. Zanim zobowiązujemy się na wzięcie pożyczki, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które pozwolą nam ograniczyć zagrożenie do minimum. Co muszą sprawdzić Klienci, zanim zdecydują się na tego typu ofertę w Nowym Sączu? Pierwszą rzeczą jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. Wiarygodność danej placówki potwierdzi jej obecność w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejną ważną kwestią jest sprawdzenie oraz porównanie RRSO. Jeśli Klient wybierze niższe RRSO, tym mniej zapłaci za daną pożyczkę. Wiadomości na temat rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania bez problemu znajdziemy na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich otrzymamy. Warto pamiętać, że na kwotę pożyczki składają się nie tylko odsetki, ale również koszty dodatkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Deutsche Bank w Szczecin
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
07 grudnia 2017

Deutsche Bank w Szczecin

Pożyczki bez BIK Gorlice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
07 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Gorlice

Provident w Gorzowie Wielkopolskim
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
10 sierpnia 2016

Provident w Gorzowie Wielkopolskim

Santander Consumer Bank Grodzisk Wielkopolski
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
24 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Grodzisk Wielkopolski

Pożyczki bez BIK Kołobrzeg
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Pożyczki bez BIK Kołobrzeg

Porównaj