Pożyczki bez BIK Olsztyn

Pożyczki bez BIK Olsztyn

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Z dnia na dzień wzrasta liczba osób decydujących się na wzięcie pożyczki bez BIK. Głównym powodem jest to, że Klienci z negatywną historią kredytową mają problem z uzyskaniem kredytu w tradycyjnym banku. Oferta jest produktem finansowym, który konsument może uzyskać bez jego uprzedniej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie jest jednak tak, że firmy pożyczkowe w żaden sposób nie sprawdzają swoich Klientów. Autorskie programy oraz dane z BIGów pozwalają na sprawdzenie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Olsztynie.

Pożyczki bez BIK Olsztyn - ranking

Pożyczki bez BIK w Olsztynie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

 1. Pożyczki bez BIK Olsztyn - ranking
 2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Olsztynie?
 3. Kto może otrzymać pożyczkę w Olsztyn?
 4. Wymagane dokumenty
 5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Olsztynie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Olsztynie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Olsztyn?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Olsztynie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać pożyczkę, wystarczą dane z dowodu osobistego (seria, numer, data wydania/ważności czy organu wydającego). Wielu pożyczkodawców oferuje pożyczki przez Internet i nie oczekuje zaświadczenia o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy także oświadczenie o dochodach czy przechodzimy weryfikacje rachunku bankowego za pomocą aplikacji (przeważnie Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą poprosić dodatkowo o przesłanie wyciągów z banku z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Olsztynie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Olsztyn – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Olsztyn – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Olsztyn – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Olsztyn  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Olsztyn – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Olsztynie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Olsztyn często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Olsztynie

Nawet 3 miliony osób w Polsce ma problemy w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych – tak donoszą dane zebrane przez Biuro Informacji Kredytowej. Są to także osoby zamieszkałe w Olsztynie i okolicach. To oni w pierwszej kolejności szukają pożyczek dla zadłużonych – bez weryfikacji w rejestrach dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy rezygnują bowiem ze sprawdzania Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF czy innych bazach.

To dobra oferta dla osób, które chcą wziąć szybko pożyczkę bez konieczności odwiedzania placówki stacjonarnej pożyczkodawcy. Bez większego problemu załatwimy wszystkie formalności online. Dodatkowo wielu pożyczkodawców nie wymaga także zaświadczeń o dochodach, wystarczy wówczas złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe uwzględniają raczej większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Olsztyn – jakie alternatywy?

Negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądza o nieotrzymaniu pożyczki. Drugą ważną kwestią jest odpowiednia zdolność kredytowa Klienta, czyli jego możliwości do terminowej spłaty zobowiązania, które wynikają z wysokości miesięcznych przychodów.

Brak stałych dochodów w ciągu miesiąca doprowadza co sytuacji, w której Klient otrzymać może co najwyżej pożyczki prywatne – dostępne z łatwością dla mieszkańców w Olsztynie. Wnioskując o taką pożyczkę, nie musimy dostarczać zaświadczenia o dochodach. Może natomiast wystąpić konieczność zastawu nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Olsztyn – od ręki

Obecnie większość firm udzielających pożyczki decyduje się na finansowanie w całości drogą internetową. To znacznie ułatwia proces przyznania środków i przyspiesza ich wypłatę. Niektórzy Klienci wolą jednak stacjonarny sposób załatwienia formalności, poprzez wizytę pracownika w ich domu czy mieszkaniu oraz przeprowadzeniu procedury pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna dla mieszkańców Olsztyna i okolic. Klienci powinni jednak pamiętać, że aktualnie firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu finansowania. Obecnie takie pożyczki w Olsztynie oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wzięcie pożyczki bez szczegółowej weryfikacji oferty może stanowić zagrożenie dla Klientów. Istnieje kilka istotnych rzeczy, które pomogą nam uniknąć ryzyka. Na co konkretnie musimy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na tego typu ofertę w Olsztynie? Przede wszystkim Klienci powinni wybierać jedynie sprawdzone firmy pożyczkowe. Weryfikacji danego podmiotu możemy dokonać poprzez odszukanie go w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną rzeczą jest sprawdzenie oraz zestawienie ze sobą RRSO. Faktem jest, że im niższe RRSO, tym mniej będziemy musieli zapłacić za daną pożyczkę. Wiadomości o całkowitym koszcie kredytu ponoszonym przez konsumenta możemy poszukać na stronie internetowej wybranej firmy pożyczkowej lub w otrzymanych ofertach. Ostatnią ważną kwestią jest świadomość tego, że odsetki to nie jedyny koszt pożyczki. Zalicza się do niej również koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

tommie
tommie
2015-07-21 10:51:33

na provident wszyscy psioczą a ja się na nic jeszcze nie przejechałem, dość przejrzyste warunki tylko trzeba się minimalnie orientować w tych finansowych sprawach

  ka$ka
  ka$ka
  2018-01-20 05:13:21

  moim zdaniem profi credit jest lepszy, przede wszystkim tańszy i dłuższy okres, no i jak ktoś potrzebuje więcej, to w providencie tyle nie dostanie

Podobne artykuły

Pożyczki Sosnowiec
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
22 stycznia 2022

Pożyczki Sosnowiec

KredytOK w Koszalinie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
21 stycznia 2017

KredytOK w Koszalinie

Aż 1 230 pracowniczych programów emerytalnych w Polsce
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
12 sierpnia 2019

Aż 1 230 pracowniczych programów emerytalnych w Polsce

Kredyt konsolidacyjny Dębica
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Dębica

Umorzenie subwencji Tarczy Finansowej PFR 1.0 w BOŚ Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 kwietnia 2021

Umorzenie subwencji Tarczy Finansowej PFR 1.0 w BOŚ Banku

Ile zarabiają banki w Polsce?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 marca 2020

Ile zarabiają banki w Polsce?

Porównaj