Pożyczki bez BIK Ostrzeszów

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów

author
Aleksandra Gościnna
22 czerwca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Ostrzeszowa i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Ostrzeszowie.

Pożyczki bez BIK Ostrzeszów - ranking

Pożyczki bez BIK w Ostrzeszowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Ostrzeszów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Ostrzeszowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Ostrzeszowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Ostrzeszowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Ostrzeszowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku – tylko tyle wystarczy, aby móc skorzystać z pożyczki bez BIK. We wniosku należy podać dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Ostrzeszowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Ostrzeszowie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują negatywną historię kredytową swoich Klientów.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do otrzymania finansowania konieczne są właściwie tylko dane z dowodu osobistego, czyli numer i seria, data wydania/ważności, a także nazwa organu wydającego. Wielu pożyczkodawców udziela też pożyczek w pełni przez Internet i nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Składając wniosek, musimy także złożyć oświadczenie dochodowe albo przejdziemy weryfikacje rachunku bankowego za pomocą aplikacji (często jest to Kontomatik). W sporadycznych przypadkach Klienci mogą być proszeni też o wyciągi z konta bankowego.

Mieszkasz w Ostrzeszowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Ostrzeszów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Ostrzeszów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Ostrzeszów – minimum formalności

 

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Ostrzeszowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Ostrzeszów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Ostrzeszowie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Ostrzeszowie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Ostrzeszów – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przekreśla w pełni możliwości otrzymania pożyczki. Ważna jest bowiem również odpowiednia zdolność kredytowa – czyli możliwość do spłaty finansowania, która oceniana jest przez wysokość miesięcznych dochodów.

Dla osób bez stałych dochodów pozostają pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Ostrzeszowa i okolic. Prywatni inwestorzy przeważnie nie oczekują zaświadczeń o dochodach – konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Ostrzeszów – od ręki

Aktualnie większość pożyczkodawców przeprowadza udzielanie finansowań drogą internetową. Jest to znaczne ułatwienie całego procesu oraz przyspiesza czas wypłaty środków. Wielu Klientów preferuje mimo wszystko stacjonarne załatwienie formalności. Wolą jeśli pracownik danej placówki złoży im wizytę w ich domu czy mieszkaniu i przeprowadzi całą procedurę pod wskazanym adresem. Taka możliwość jest również dostępna dla mieszkańców Ostrzeszowa oraz okolic. Miejmy jednak na uwadze fakt, że ilość firm pożyczkowych, które działają w ten sposób, jest coraz mniejsza. Tego typu pożyczki w Ostrzeszowie  oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu osób może okazać się ryzykowne branie pożyczek bez wnikliwej weryfikacji oferty. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy pamiętali o kilku sprawach, które pomogą nam uniknąć zagrożenia. O czym konkretnie musimy pamiętać, jeśli decydujemy się na tego typu oferty w Ostrzeszowie? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. Wiarygodność wybranej placówki możemy sprawdzić, poprzez odnalezienie jej w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto porównać i sprawdzać wysokość RRSO. Faktem jest, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości na temat wartości procentowej całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, ale również w ofertach, które od nich dostaniemy. Nie zapominajmy też o tym, żeby do kosztów pożyczki dodać nie tylko odsetki, ale też opłaty dodatkowe typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Do 50 mln EUR dofinansowania dla polskich firm z sektora MŚP
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
11 października 2019

Do 50 mln EUR dofinansowania dla polskich firm z sektora MŚP

Stowarzyszenie Aquila – darmowa pomoc prawna
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
27 stycznia 2019

Stowarzyszenie Aquila – darmowa pomoc prawna

Inspektorat ZUS w Kutnie
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Kutnie

PKO BP w Brzegu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 września 2019

PKO BP w Brzegu

Grupa PKO Leasing z rekordowymi wynikami
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 lutego 2020

Grupa PKO Leasing z rekordowymi wynikami

Strata finansowa w Idea Banku
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 maja 2019

Strata finansowa w Idea Banku

Porównaj