Pożyczki bez BIK Oświęcim

Pożyczki bez BIK Oświęcim

author
Aleksandra Gościnna
11 sierpnia 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który będziesz mógł wziąć mimo posiadania negatywnej historii kredytowej. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Oświęcimia i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Oświęcimiu.

Pożyczki bez BIK Oświęcim - ranking

Pożyczki bez BIK w Oświęcimiu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Oświęcim - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Oświęcimiu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Oświęcimiu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Oświęcimiu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Oświęcimiu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia. Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Oświęcimiu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

W większości przypadków wystarczą dane z dowodu osobistego, czyli jego numer, seria, data wydania czy ważności oraz nazwa organu wydającego. Jest wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu i nie wymagają zaświadczenia o dochodach. Jest to przykład pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy oświadczenie o dochodach, jest możliwa również weryfikacja poprzez aplikację, która sprawdza nasz rachunek w banku (przeważnie Kontomatik). Część firm może wymagać od Klientów dostarczenia wyciągu z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Oświęcimiu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Oświęcim – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Oświęcim – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Oświęcim – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Oświęcim  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Oświęcim – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Oświęcimiu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Oświęcim często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Oświęcimiu

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Oświęcimiu i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Oświęcim – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej może wydawać się przekreśleniem szansy na pożyczkę – to nie do końca prawda. Ważna jest również odpowiednia zdolność kredytowa Klienta, czyli jego możliwość do spłaty pożyczki przy aktualnej wysokości dochodów.

Brak stałych dochodów prowadzi do sytuacji, w której dostępne są już właściwie tylko pożyczki prywatne – też dla mieszkańców Oświęcimia i okolic. Klienci zwykle nie muszą do nich dołączać zaświadczenia o dochodach, ale czasem konieczny jest zastaw ruchomości/nieruchomości.

 

Pożyczki w domu Klienta Oświęcim – od ręki

Większość pożyczkodawców decyduje się udzielanie pożyczek przez Internet. Jest to bardzo prosty sposób, który nie wymaga wielu formalności oraz zapewnia szybki czas wypłaty. Niektórzy Klienci wolą jednak tradycyjny sposób załatwienia finansowania. Preferują wizytę pracownika w swoim domu/mieszkaniu i załatwienie wszelkich formalności pod danym adresem. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Oświęcimia i okolic. Warto pamiętać, że aktualnie pożyczkodawcy ograniczają udzielania finansowania w ten sposób. Obecnie w Oświęcimiu takie pożyczki oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu osób może okazać się ryzykowne wzięcie pożyczki bez wnikliwej weryfikacji oferty. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy pamiętali o kilku kwestiach, które pomogą nam uniknąć zagrożenia. O czym konkretnie musimy pamiętać, jeśli decydujemy się na tego typu oferty w Oświęcimiu? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. Wiarygodność wybranej placówki możemy sprawdzić, poprzez odnalezienie jej w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto porównać i sprawdzać wysokość RRSO. Faktem jest, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości na temat wartości procentowej całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich dostaniemy. Nie zapominajmy też o tym, że koszty pożyczki to nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Kłobucku sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 września 2019

Bank Spółdzielczy w Kłobucku sesje przychodzące i wychodzące

Nowy wiceprezes w BGŻ BNP Paribas
Wpisy
author
Patryk Byczek
09 listopada 2018

Nowy wiceprezes w BGŻ BNP Paribas

Provident w Nysie
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 marca 2019

Provident w Nysie

Już w czwartek spotkanie Klubu Polska 2025+
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
15 października 2019

Już w czwartek spotkanie Klubu Polska 2025+

Kredyt samochodowy Wołomin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
23 listopada 2017

Kredyt samochodowy Wołomin

PKO BP obsługuje 20% polskich samorządów
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 listopada 2018

PKO BP obsługuje 20% polskich samorządów

Porównaj