Pożyczki bez BIK Płock

Pożyczki bez BIK Płock

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Pożyczki bez BIK stają się coraz bardziej popularne. Banki odrzucają wnioski kredytowe Klientów z negatywną zdolnością kredytową. Wspominane produkty są niczym innym, jak produktem finansowym dostępnym bez sprawdzania pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie jest do końca tak, że pożyczki są przyznawane bez jakiejkolwiek weryfikacji Klienta. Pożyczkodawcy  posługują się danymi z BIGów, a także specjalnymi programami, które w krótkim czasie podają informacje o zdolności kredytowej danej osoby. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Płocku.

Pożyczki bez BIK Płock - ranking

Pożyczki bez BIK w Płocku – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Płock - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Płocku?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Płocku?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Płocku?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Płocku?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Płocku?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Płocku),

d) posiadających stałe dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIK-u i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Płocku? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Płock – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Płock – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Płock – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Płock  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Płock – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Płocku?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Płock często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Płocku

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony Polek i Polaków ma kłopot ze spłacaniem swoich kredytów. Sytuacja ta nie omija osób zamieszkałych w Płocku i okolicach. To oni w pierwszej kolejności sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Część firm pożyczkowych nie sprawdza bowiem Klientów w rejestrach dłużników typu KRD, Biuro Informacji Kredytowej czy ERIF.

Są to dobre oferty dla osób, które szybko chcą otrzymać pieniądze bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwić można bez trudu przez Internet. Niektórzy pożyczkodawcy nie będą oczekiwać nawet zaświadczeń o dochodach, a wystarczy im samo oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uwzględniają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Płock – jakie alternatywy?

Klienci, którzy mają negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej mogą też liczyć na udzielenie pożyczki. Pamiętajmy, że drugim istotnym elementem jest zdolność kredytowa. Oznacza to, że oceniana jest możliwość do spłaty zobowiązania przy otrzymywanych w miesiącu przychodach.

Pożyczki prywatne to alternatywna oferta dla osób, które nie posiadają stałego przychodu – skorzystać z niej mogą też mieszkańcy Płocka i okolic. W procesie wnioskowania nie jest zwykle wymagane dostarczanie zaświadczeń o dochodach, konieczne może być z kolei zastawienie ruchomości czy nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Płock – od ręki

Zdecydowana większość pożyczkodawców preferuje internetowy system udzielania finansowań. Jest to prosty sposób, który przyspiesza czas wypłaty gotówki. Niektórzy Klienci mimo wszystko nadal wolą, kiedy w ich miejscu zamieszkania odwiedziny złoży im pracownik wybranej placówki i wszelkie formalności załatwi pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna też dla mieszkańców Płocka i okolic. Nie zapominajmy jednak, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu usług. Jednak w Płocku taki sposób udzielania kredytów zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Ryzykownym jest, kiedy Klienci podpisują umowę pożyczkową, bez wcześniejszego sprawdzenia danej oferty. Dlatego zanim zdecydujemy się na konkretne zobowiązanie, zwróćmy uwagę na kilka kwestii, które pomogą nam uniknąć zbędnego ryzyka. Na co Klienci powinni spojrzeć, zanim zdecydują się na takie oferty w Płocku? Najważniejsze jest, aby wybrać sprawdzoną placówkę. W tym celu warto odszukać danej firmy w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejną ważną rzeczą, którą warto mieć na uwadze, jest kontrola oraz weryfikacja RRSO. Im niższe RRSO wybierzemy, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości o wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym możemy odnaleźć na stronach firm pożyczkowych oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Klienci muszą też zwrócić uwagę na to, że do pożyczki dolicza się  wiele kosztów dodatkowych, nie tylko odsetki. Do takich wydatków zalicza się np. opłata przygotowawcza, prowizja czy ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

wisła
wisła
2015-08-27 14:49:38

uwaga na nachalnych agentów (nie bede podawać nazwisk) którzy nagabują po domach i wciskają starszym ludziom pożyczki. metoda na wnuczka ale w durgą stronę. nie wyłudzają pieniędzy tylko zmuszają do wzięcia nikomu nie potrzebnej pożyczki

Podobne artykuły

Szybkie pożyczki Grodzisk Mazowiecki
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Grodzisk Mazowiecki

Nie założymy konta w banku u kuriera
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
10 października 2020

Nie założymy konta w banku u kuriera

Kredyt hipoteczny Ropczyce
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 października 2017

Kredyt hipoteczny Ropczyce

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 lipca 2021

Poczta Polska wprowadziła do obiegu znaczek olimpijski

Promocja: „Lepiej z mOkazją – II edycja” w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 grudnia 2018

Promocja: „Lepiej z mOkazją – II edycja” w mBanku

Porównaj