Pożyczki bez BIK Przemyśl

Pożyczki bez BIK Przemyśl

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Coraz większą popularnością wśród Klientów cieszą się pożyczki bez BIK. Pożyczka bez BIK to pożyczka gotówkowa, którą Klient uzyskać może bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Jednak pożyczkodawcy mimo wszystko prawdzają pożyczkobiorców. Używają oni do tego autorskich programów, które kontrolują historię kredytową, a także danych z BIGów. Przed podpisaniem umowy warto wybrać firmę bezpieczną i wiarygodną. Pożyczkę otrzymać można po wizycie w stacjonarnej placówce lub przez Internet. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Przemyśla i okolic.

 Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Przemyślu.

Pożyczki bez BIK Przemyśl - ranking

Pożyczki bez BIK w Przemyślu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Przemyśl - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Przemyślu
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Przemyślu
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Przemyślu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Przemyślu

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Przemyślu

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać finansowanie wystarczy zwykle wyłącznie dowód osobisty – konkretnie dane, które znajdują się ma tym dokumencie. Większość pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki przez Internet, nie oczekują zwykle dodatkowo zaświadczeń o dochodach. Dlatego są to pożyczki bez zaświadczeń.

W składanym wniosku składamy oświadczenie o dochodach, jest możliwa również weryfikacja poprzez aplikację, która sprawdza nasz rachunek w banku (zwykle jest to Kontomatik). Część firm może wymagać od Klientów dostarczenia wyciągu z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Przemyślu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Przemyśl – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Przemyśl – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Przemyśl – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Przemyśl  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Przemyśl – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Przemyślu?

Należy wiedzieć, że pożyczki pozabankowe są najczęściej droższe, niż oferty bankowe. Wszystko dlatego, że istnieje ryzyko, iż Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Przemyśl często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Przemyślu

Dane znajdujące się w Biurze Informacji Kredytowej wskazują, że aż 3 miliony Polaków miewa problemy z regularną spłatą zobowiązań finansowych. Wielu zadłużonych to też mieszkańcy Przemyśla i okolic. Poszukują oni często pożyczek dla zadłużonych – tych bez weryfikacji w rejestrze dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy nie sprawdzają potencjalnych Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF i innych bazach.

Są to dobre oferty dla tych osób, które szybko potrzebują finansowania bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie formalności załatwimy przez Internet. Niektóre firmy pożyczkowe nie wymagają nawet zaświadczeń o dochodach – wystarczy samo oświadczenie o dochodach. Honorowane są przeważnie takie źródła dochodów jak: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Przemyśl – jakie alternatywy?

Aby otrzymać pożyczkę, Klienci nie powinni mieć negatywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Nie jest to jednak jedyne wymaganie, drugim, równie istotnym, jest dobra zdolność kredytowa, czyli wysokość miesięcznych dochodów, która pozwoli na terminowe spłacanie zobowiązań.

Osoby, które nie mają regularnych dochodów, dostać mogą najwyżej pożyczki prywatne – dostępne w Przemyślu i okolicach miasta. W takim przypadku rzadko wymagane jest zaświadczenie o dochodach, może natomiast być konieczność zastawu nieruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Przemyśl – od ręki

Udzielanie pożyczek przez Internet, jest w dzisiejszych czasach bardzo popularną opcją. Minimalizuje ona ilość wszelkich formalności, a także przyspiesza czas otrzymania środków. Niektórzy Pożyczkobiorcy wolą jednak, aby złożył im wizytę pracownik danej firmy i załatwił całą procedurę w ich domu czy mieszkaniu. Jest to opcja dostępna także dla mieszkańców Przemyśla oraz okolicznych miejscowości. Należy jednak pamiętać, że aktualnie zmniejsza się liczba firm, które udzielają finansowań w ten sposób. Takie oferty w Przemyślu zapewnia obecnie Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym warto jeszcze pamiętać?

Wzięcie pożyczki bez wnikliwego sprawdzenia oferty może się wiązać z dużym zagrożeniem. Dlatego zanim podpiszemy umowę, zwróćmy uwagę na kilka rzeczy, które pomogą ograniczyć możliwe ryzyko. Na co Klienci powinni zwracać uwagę, zanim zdecydują się na tego typu pożyczkę w Przemyślu? Przede wszystkim powinni pamiętać o wyborze rzetelnej firmy pożyczkowej. Placówkę możemy zweryfikować poprzez odszukanie jej w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, warto sprawdzać oraz analizować RRSO. Wiadomo, że niższe RRSO zapewnia mniejszą kwotę pożyczki. Gdzie szukać informacji na temat rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania? Zdecydowanie najpopularniejszym źródłem są strony internetowe firm pożyczkowych oraz oferty, które otrzymują od nich Klienci. Miejmy też na uwadze fakt, że koszt pożyczki to nie tylko odsetki, ale także prowizje, ubezpieczenia, opłaty przygotowawcze i inne koszty dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rachunek od państwa. Ile kosztuje nas Polska?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
08 maja 2019

Rachunek od państwa. Ile kosztuje nas Polska?

Pekao ostrzega przed oszustami
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 października 2019

Pekao ostrzega przed oszustami

Komornik Sądowy Ewa Zgol
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
06 lipca 2022

Komornik Sądowy Ewa Zgol

Cardina – oferta i opinie
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
10 marca 2019

Cardina – oferta i opinie

Provident w Siedlcach
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 marca 2019

Provident w Siedlcach

Kredyt hipoteczny dla singla
Kredyty
author
Dominika Sobieraj
27 listopada 2022

Kredyt hipoteczny dla singla

Porównaj