Pożyczki bez BIK Rzeszów

Pożyczki bez BIK Rzeszów

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczki bez BIK z dnia na dzień są coraz bardziej popularne. Banki odrzucają wnioski pożyczkowe Klientów z negatywną historią kredytową. Produkt jest pożyczką pieniężną, która dostępna jest bez weryfikacji pożyczkobiorcy w  Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie jest tak, że Konsumenci nie są w ogóle sprawdzani przez firmy pożyczkowe. Pożyczkodawcy stosują autorskie programy oraz dane z BIGów, które pozwalają kontrolować zdolność kredytową danej osoby. Sprawdzamy szczegóły.

 

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Rzeszowie.

Pożyczki bez BIK Rzeszów - ranking

Pożyczki bez BIK w Rzeszowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Rzeszów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Rzeszowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Rzeszowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Rzeszowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Rzeszowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Rzeszowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do wymaganych dokumentów zaliczamy właściwie tylko dowód osobisty – dane z tego dokumentu są niezbędne do prawidłowego wypełniania wniosków. Finansowanie możemy otrzymać także bez wychodzenia z domu, wówczas firmy pożyczkowe raczej nie oczekują zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Przy wypełnianiu wniosku składamy także oświadczenie o dochodach lub przechodzimy przez weryfikację za pomocą aplikacji, która sprawdzi nasze konto bankowe (zwykle jest nią Kontomatik). Czasem zdarza się, że wybrana firma pożyczkowa poprosi nas o wyciągi z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

 

Mieszkasz w Rzeszowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Rzeszów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Rzeszów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Rzeszów – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Rzeszów  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Rzeszów – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Rzeszowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Rzeszów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Rzeszowie

Z danych zebranych przez Biuro Informacji Kredytowej możemy dowiedzieć się, że nawet 3 miliony Polek i Polaków ma trudności w spłacaniu swoich zobowiązań finansowych. Wśród nich znajdziemy osoby zamieszkałe w Rzeszowie. Poszukują one często kredytu dla zadłużonych. Polega on na tym, że pożyczkodawca nie sprawdza Klienta w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF i innych rejestrach.

To szybkie finansowanie, które otrzymać można bez konieczności wychodzenia z domu. Formalności załatwimy bez problemu za pomocą Internetu. Część pożyczkodawców nie wymaga też zaświadczeń o dochodach. Wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Najczęściej honorowane źródła dochodu to: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie czy własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Rzeszów – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie świadczy o negatywnej decyzji pożyczkowej. Drugim ważnym elementem w procesie pożyczkowym jest odpowiednia zdolność kredytowa. Wysokość miesięcznych przychodów powinna być taka, aby umożliwiła swobodną spłatę zobowiązania.

Bez stałych przychodów możemy ubiegać się  co najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. Prywatni inwestorzy przeważnie nie oczekują zaświadczeń o dochodach – konieczne może być natomiast zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Rzeszów – od ręki

Wiele firm pożyczkowych udziela kredytów przez Internet. Jest to droga, która ułatwia cały proces wspomożenia gotówkowego oraz przyspiesza czas wypłaty środków. Niektórzy pożyczkobiorcy preferują stacjonarny sposób załatwienia formalności poprzez wizytę pracownika w ich domu/mieszkaniu. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. Nie zapominajmy, że aktualnie liczba firm pożyczkowych, które oferują tego typu załatwienie formalności jest ograniczona. W Rzeszowie takie finansowania oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Klienci mogą być obarczeni ryzykiem podpisania umowy, bez wcześniejszego sprawdzenia oferty. Zanim zawrzemy kontrakt z pożyczkodawcą, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach, które pomogą zminimalizować wystąpienie zagrożenia. Na co szczególnie zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na tego typu oferty w Rzeszowie? Z pewnością jedną z ważniejszych kwestii jest wybór zweryfikowanej firmy pożyczkowej. Wiarygodność danej placówki możemy sprawdzić poprzez odnalezienie jej w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Kolejnym faktem, o którym warto pamiętać jest przejrzenie oraz porównanie RRSO. Im niższa kwota rocznej rzeczywistej stopy procentowej, tym mniejsze koszty poniesiemy za pożyczkę. Informacje o kosztach danego zobowiązania możemy odnaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich dostajemy. Klient musi również pamiętać o tym, że na kwotę pożyczki wlicza się nie tylko odsetki, ale również pozostałe koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenie czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

jaUANQ
jaUANQ
2017-07-03 04:32:11

LICHWA-komornicy-ubóstwo-przecież z tym Miał walczyć P.I.S CO SIĘ STAŁO.... ZBUDZ SIĘ POLSKO....,,,OBUDZ SIĘ-TROCHĘ WCZEŚNIEJ JAK W- TRUMNIE. -Mając media publiczne można sobie robić rankingi popularności,jakie się chce to tylko propaganda----

miki
miki
2015-07-29 10:58:59

pozyczki bez bik to jedno wielkie oszustwo firmy zeruja na ludziach ktorzy sie nie znaja na tych bankowych zawilosciach i sie zagubili w tych wszystkich dlugach a oprocetnowanie takie ze nawet bogaty by nie dal ray splacac regularnie

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Brodnica
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
17 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Brodnica

Pożyczki bez BIK Kostrzyn nad Odrą
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
26 sierpnia 2017

Pożyczki bez BIK Kostrzyn nad Odrą

Kredyt konsolidacyjny Tarnobrzeg
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Tarnobrzeg

9 mln Polaków korzysta z aplikacji mobilnej banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
27 czerwca 2019

9 mln Polaków korzysta z aplikacji mobilnej banku

Porównaj