Pożyczki bez BIK Starachowice

Pożyczki bez BIK Starachowice

author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Pożyczki bez BIK stają się coraz popularniejsze. Trudno się dziwić, gdyż Klienci z negatywną historią kredytową ubiegający się o kredyt w banku są odrzucani.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Starachowicach.

Pożyczki bez BIK Starachowice - ranking

Pożyczki bez BIK w Starachowicach – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Starachowice - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Starachowicach?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Starachowicach?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Starachowicach?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Starachowicach?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali tylko dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Starachowicach?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Starachowicach),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle wystarczą dane znajdujące się na dowodzie osobistym (seria, numer, organ wydający, data ważności/wydania). Z łatwością można znaleźć także firmy pożyczkowe, które udzielą finansowania online i nie wymagają zaświadczenia o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

Wnioskując przechodzimy weryfikację przez aplikację, która sprawdzi nasz rachunek bankowy (w tym celu często wykorzystywana jest aplikacja Kontomatik) lub składamy oświadczenie o dochodach. Zdarzają się też przypadki, w których pożyczkodawca prosi o dodatkowe dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Starachowicach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Starachowice – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Starachowice – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Starachowice – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Starachowice  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Starachowice – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Starachowicach?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Starachowice często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Starachowicach

Dane z Biura Informacji Kredytowej pokazują, że aż 3 miliony Polaków ma kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań. Wśród nich są także osoby, które mieszkają w Starachowicach okolicach. To oni w pierwszej kolejności szukają kredytu dla zadłużonych. U części firm Klienci nie są weryfikowani swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF lub innych rejestrach.

Są to doskonałe oferty dla tych osób, które szybko potrzebują finansowania przez Internet. Bez problemu załatwimy wszystkie formalności bez wychodzenia z domu. Co więcej, niektórzy pożyczkodawcy nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy oświadczenie o dochodach. Wiele firm pożyczkowych przeważnie uznaje większość źródeł dochodów: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Starachowice – jakie alternatywy?

Sama negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza, że nie można otrzymać, ważna jest też bowiem dobra zdolność kredytowa. Chodzi o odpowiednią wysokość miesięcznych dochodów, czyli taką, która umożliwi spłatę zobowiązania.

Brak regularnych dochodów zmusza do skorzystania z alternatywnej oferty, jaką jest pożyczka prywatna – dostępna także dla mieszkańców w Starachowicach. Pożyczki od osób prywatnych nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale przeważnie oczekują zabezpieczeń w postaci nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Starachowice – od ręki

Udzielanie finansowań przez Internet cieszy się dziś bardzo dużą popularnością. Powszechność tego sposobu wynika z faktu, iż nie wymaga on wielu formalności, zapewniając dodatkowo szybki czas wypłaty środków. Dla Klientów, którzy wolą stacjonarny sposób udzielenia pożyczki jest dostępna inna opcja. Pracownik danej firmy pożyczkowej może odwiedzić Pożyczkobiorcę w jego domu/mieszkaniu i całą procedurę przeprowadzić pod wskazanym adresem. Jest to możliwość dostępna dla mieszkańców Starachowic oraz okolic. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że liczba firm, które udzielają finansowania tego typu jest ograniczona. W Starachowicach takie oferty gwarantuje Klientom Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wzięcie pożyczki bez wnikliwej weryfikacji oferty stanowi dla wielu Klientów ryzyko. Zanim zobowiązujemy się na takie finansowanie, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które pozwolą nam ograniczyć zagrożenie do minimum. Co muszą sprawdzić Klienci, zanim zdecydują się na tego typu ofertę w Starachowicach? Pierwszą kwestią jest wybór sprawdzonej firmy pożyczkowej. Wiarygodność danej placówki potwierdzi jej obecność w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą ważną kwestią jest kontrolowanie i porównywanie kwoty RRSO. Przydatną wiadomością dla Klientów jest fakt, że im niższe wybiorą RRSO, tym mniej zapłacą za daną pożyczkę. Gdzie znaleźć wiadomości o wysokości rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania? Bez problemu można je odnaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które nam przekazują. Warto też pamiętać, że koszt pożyczki to nie tylko odsetki, ale też inne opłaty dodatkowe, takie jak prowizja czy ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Kętach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 czerwca 2019

Alior Bank w Kętach

Płatności zegarkiem Swatch dostępne w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
30 lipca 2021

Płatności zegarkiem Swatch dostępne w BNP Paribas

ING Lease ze specjalną ofertą na maszyny i urządzenia
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 lipca 2020

ING Lease ze specjalną ofertą na maszyny i urządzenia

Na co Polacy biorą kredyty – badanie Nest Banku
Blog
author
Alicja Uzarowicz
19 czerwca 2019

Na co Polacy biorą kredyty – badanie Nest Banku

Alior Bank w Świnoujściu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 maja 2019

Alior Bank w Świnoujściu

Zysk Alior Banku w I kwartale 2020
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
10 maja 2020

Zysk Alior Banku w I kwartale 2020

Porównaj