Pożyczki bez BIK Świdnica

Pożyczki bez BIK Świdnica

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Bank nie może udzielić Ci kredytu, ponieważ posiadasz negatywną historię kredytową? Nie jesteś jedyną osobą z takim problemem! W tym przypadku jedną z możliwości może okazać się wzięcie pożyczki pozabankowej. Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który Konsument uzyskać może bez jego wcześniejszej weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Sprawdź oferty dla miasta Świdnica.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Świdnicy.

Pożyczki bez BIK Świdnica - ranking

Pożyczki bez BIK w Świdnicy – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Świdnica - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę w Świdnicy?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Świdnicy?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Świdnicy?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę w Świdnicy?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

 

Kto może otrzymać pożyczkę w Świdnicy?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do otrzymanie pożyczki potrzeba właściwie tylko dowodu osobistego, gdyż to dane z tego dokumentu są konieczne do prawidłowego wypełnienia wniosków. Część firm, u których można otrzymać pożyczkę przez Internet, nie wymaga dodatkowo zaświadczenia o dochodach. Są to tak zwane pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy oświadczenie o dochodach lub przechodzimy przez proces weryfikacji za pomocą aplikacji, która sprawdza nasze konta w banku (zwykle używana do tego jest Kontomatik). Niektóre firmy oczekują także wyciągów z rachunku bankowego, na których widnieją dowody dochodów z ostatnich kilku miesięcy.

 

Mieszkasz w Świdnicy? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Świdnica – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Świdnica – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Świdnica – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Świdnica  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Świdnica – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Świdnicy?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Świdnica często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Świdnicy

Dane Biura Informacji Kredytowej wskazują, że aż 3 miliony Polaków ma problem z regulowaniem swoich zobowiązań. Wielu dłużników to też mieszkańcy Świdnicy i okolic, to właśnie oni poszukują kredytu dla zadłużonych. Jest to oferta bez sprawdzania Klienta w rejestrach dłużników. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują bowiem potencjalnych Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF i innych bazach.

To wypróbowane oferty skierowane do osób, które szybko potrzebują pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Formalności załatwić można w całości przez Internet. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy wyłącznie oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe uwzględniają zwykle większość źródeł dochodów: Umowę o pracę, zlecenie, dzieło, a nawet własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Świdnica – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądza o odrzuceniu wniosku o pożyczkę. Ważna jest także odpowiednia zdolność kredytowa Klienta – chodzi o to, aby wysokość miesięcznych dochodów była odpowiednia do terminowego spłacania zobowiązań finansowych.

Klienci, którzy nie otrzymują regularnych dochodów, mogą skorzystać natomiast z propozycji pożyczki prywatnej, która dostępna dla osób z Świdnicy i okolic. Przy tym finansowaniu nie jest konieczne dostarczanie zaświadczeń o dochodach, może być jednak konieczne zabezpieczenie w postaci nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Świdnica – od ręki

Obecnie obserwujemy, że udzielanie pożyczek przez Internet, jest jedną z najpopularniejszych opcji. Zapewnia ona minimalną ilość formalności oraz sprawia, że wypłatę środków Klienci otrzymują w mgnieniu oka. Pożyczkobiorcy, którzy preferują stacjonarny sposób udzielenia finansowania, mogą wybrać opcję, która gwarantuje wizytę pracownika danej firmy w ich mieszkaniu/domu oraz przeprowadzenie całej procedury pod danym adresem. Jest to sposób, z którego mogą skorzystać osoby ze Świdnicy oraz pobliskich miejscowości. Zwróćmy jednak uwagę na to, że obecnie jest to coraz mniej popularny sposób udzielania pożyczek. W Świdnicy tą możliwość zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów zdecydowanie się na pożyczkę bez szczegółowego sprawdzenia oferty, może okazać się ryzykowne. Zanim podpiszą umowę, muszą pamiętać o czynnościach, które zapobiegają wystąpieniu zagrożenia. O czym warto pamiętać, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Świdnicy? Przede wszystkim należy zdecydować się na sprawdzoną firmę pożyczkową – w tym celu warto odszukać dany podmiot w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następna ważna rzecz to weryfikacja i zestawienie wysokości RRSO. Przydatną wiadomością jest to, że im mniejsze RRSO, tym niższa kwota danej pożyczki. Informacji o  wartości procentowej całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym możemy sprawdzić na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które nam przekazują. Nie zapominajmy też o tym, że koszt pożyczki to nie jedynie odsetki, ale też koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

33 dobre praktyki – wyróżnienia dla Banku BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2020

33 dobre praktyki – wyróżnienia dla Banku BNP Paribas

Credit Agricole w Płocku
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 lipca 2019

Credit Agricole w Płocku

Tania sobota w Lidlu
Ekonomia
author
Patryk Byczek
06 marca 2018

Tania sobota w Lidlu

Podstawowa emerytura już wkrótce za zachodnią granicą
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
12 listopada 2019

Podstawowa emerytura już wkrótce za zachodnią granicą

Jetloans – pożyczki na reklamę i marketing
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
28 września 2019

Jetloans – pożyczki na reklamę i marketing

Finanse to tabu wśród Polaków
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
29 lutego 2020

Finanse to tabu wśród Polaków

Porównaj