Pożyczki bez BIK Świętochłowice

Pożyczki bez BIK Świętochłowice

author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Pilnie potrzebujesz dużej sumy, a bank odrzucił Twój wniosek kredytowy? W tej sytuacji jedną z możliwości może okazać się pożyczka bez BIK. To produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie oznacza to jednak, że pożyczkodawcy w ogóle nie weryfikują swoich Klientów. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z BIGów, tj. biur informacji gospodarczej. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Świętochłowicach.

Pożyczki bez BIK Świętochłowice - ranking

Pożyczki bez BIK w Świętochłowicach – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Świętochłowice - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Świętochłowicach?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Świetochłowicach?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Świętochłowicach?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Świętochłowicach?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Świetochłowicach?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania finansowania wystarczą dane, które znajdują się na dowodzie osobistym, czyli seria, numer, organ wydający, data. Wiele firm udzielających pożyczek online nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Wnioskując składamy oświadczenie pożyczkowe lub przechodzimy weryfikację za pomocą aplikacji (często jest nią Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą jednak poprosić dodatkowo o wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Świętochłowicach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Świętochłowice – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Świętochłowice – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Świętochłowice – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Świętochłowice  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Świętochłowice – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Świętochłowicach?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Świętochłowice często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Świętochłowicach

Nawet 3 miliony Polek i Polaków może mieć trudności ze spłatą swoich zobowiązań. Spora część osób zadłużonych jest także w Świętochłowicach oraz okolicach. To oni zwykle poszukują kredytu dla zadłużonych. Jest to oferta, przy której pożyczkodawcy nie weryfikują Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD lub innych rejestrach dłużników.

Jest to finansowanie doskonałe dla osób, które szybko potrzebują gotówki przez Internet. Wszystkie formalności załatwimy bowiem bez konieczności wychodzenia z domu. U większości pożyczkodawców nie ma także konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uwzględniają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, a nawet własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Świętochłowice – jakie alternatywy?

Klienci z negatywnym wpisem do Biura Informacji Kredytowej nie są skreślone w kolejce do otrzymania pożyczki. Równie ważna jest przecież odpowiednia zdolność kredytową. Oznacza to, że wysokość otrzymywanych w każdym miesiącu dochodów musi pozwolić na spłatę zobowiązania.

Gdy osoby nie posiadają stałych miesięcznych dochodów, muszą korzystać innej oferty, jaką jest pożyczka prywatna – także dla mieszkańców Świętochłowic i okolic miasta. Klienci nie muszą wówczas dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale muszą często zastawiać nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Świętochłowice – od ręki

Firmy pożyczkowe w większości udzielają aktualnie pożyczek drogą online. Opcja ta nie wymaga wielu formalności, a dodatkowo dzięki niej czas wypłaty jest przyspieszony. Mimo to, niektórzy Klienci wolą korzystać ze stacjonarnego sposobu udzielenia pożyczki. W tym przypadku Pożyczkobiorcę odwiedza pracownik i załatwia wszelkie formalności w domu/mieszkaniu Usługobiorcy. Taka opcja dostępna dla mieszkańców Świetochłowic i okolic. Należy pamiętać, że coraz mniej firm decyduje się na tego typu udzielanie pożyczki. Aktualnie takie finansowania oferuje w Świętochłowicach Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Niebezpieczne dla wielu osób może okazać się wzięcie pożyczki, bez dokładnego sprawdzenia danej oferty. Zanim zawrzemy umowę, warto abyśmy zwrócili uwagę na kilka istotnych rzeczy, które pozwolą nam zminimalizować ryzyko. Na co położyć szczególny nacisk, kiedy decydujemy się na tego typu pożyczki w Świętochłowicach? Przede wszystkim należy wybierać jedynie sprawdzone firmy pożyczkowe – warto w tym celu sprawdzić, czy dana placówka figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną kwestią jest weryfikacja oraz zestawienie ze sobą RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniejsze koszty Klienci poniosą za daną pożyczkę. Informacji o wysokości RRSO możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które od nich otrzymujemy. Nie zapominajmy też o fakcie, że na kwotę pożyczki nie składają się jedynie odsetki, ale też wszelkie opłaty pozaodsetkowe typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polska zbuduje bezemisyjne auto dostawcze
Aktualności
author
Patryk Byczek
27 czerwca 2018

Polska zbuduje bezemisyjne auto dostawcze

Kupujemy coraz mniej pieczywa
Blog
author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2017

Kupujemy coraz mniej pieczywa

Leasing – czym jest?
Poradnik
autor wpisu
Dorota Cholewicka
17 października 2022

Leasing – czym jest?

Kredyt konsolidacyjny Katowice
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Katowice

Credit Agricole w Konstancinie-Jeziornej
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Konstancinie-Jeziornej

Konkurs Hapi Pożyczki – do wygrania 15 000 zł
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
05 kwietnia 2017

Konkurs Hapi Pożyczki – do wygrania 15 000 zł

Porównaj