Pożyczki bez BIK Szydłowiec

Pożyczki bez BIK Szydłowiec

author
Aleksandra Gościnna
06 lipca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Szydłowca i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Szydłowcu.

Pożyczki bez BIK Szydłowiec - ranking

Pożyczki bez BIK w Szydłowcu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Szydłowiec - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Szydłowcu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Szydłowcu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Szydłowcu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Szydłowcu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do skorzystania z oferty wymagane będą jedynie: dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku. Wypełniając deklarację będziemy poproszeni o podanie danych osobowych oraz miejsca zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia.

Mogą wyniknąć sporadyczne sytuacje, w których będziemy musieli potwierdzić swój dochód.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Szydłowcu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Szydłowcu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do otrzymania finansowania przeważnie wystarczą tylko dane z dowodu osobistego – numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Z łatwością znaleźć można tez firmy, które udzielają pożyczek przez Internet i nie wymagają zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku musimy także złożyć oświadczenie o dochodach albo przejdziemy przez weryfikację za pomocą aplikacji, która służy sprawdzeniu naszego rachunku bankowego (często jest to Kontomatik). Czasami zdarza się, że możemy zostać poproszeni o dodatkowe dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Szydłowcu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Szydłowiec – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Szydłowiec – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Szydłowiec – minimum formalności

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Szydłowcu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Szydłowiec często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Szydłowcu

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Szydłowcu i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Szydłowiec – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przesądza o odrzuceniu wniosku o pożyczkę. Warto pamiętać, że ważna jest również zdolność Klientów, czyli ich możliwości do spłaty zobowiązania, która opiera się głównie na wysokości miesięcznych dochodów.

Bez stałych dochodów pozostają tylko pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Szydłowca i okolic. Inwestorzy prywatni nie wymagają zwykle zaświadczeń o przychodach, ale często potrzebują zastawu w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Szydłowiec – od ręki

Większość pożyczkodawców decyduje się na udzielanie finansowań przez Internet. Jest to zdecydowanie najłatwiejszy sposób przyznawania pożyczki, który zapewnia szybki czas wypłaty gotówki. Niektórzy Klienci wolą jednak tradycyjny sposób załatwienia finansowania. Preferują wizytę pracownika w swoim domu/mieszkaniu i załatwienie wszelkich formalności pod danym adresem. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Szydłowca i okolic. Warto pamiętać, że aktualnie pożyczkodawcy ograniczają udzielanie finansowania w ten sposób. Obecnie w Szydłowcu takie pożyczki oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla Klientów może być ryzykowne podpisanie oferty pożyczkowej bez szczegółowej kontroli. Zanim umowa zostanie zawarta, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które mogą zminimalizować ryzyko. Na co zwrócić uwagę decydując się na tego typu oferty w Szydłowcu? Po pierwsze, należy wybierać sprawdzone placówki pożyczkowe. W tym celu warto sprawdzić, czy dana firma figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto sprawdzać i porównywać RRSO. Wiadomo, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wysokość rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania możemy znaleźć na stronach danej formy pożyczkowej oraz w ofertach, które od nich dostajemy. Miejmy również na uwadze fakt, że koszt pożyczki to nie tylko odsetki, ale również koszty dodatkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Czechowicach-Dziedzicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
04 sierpnia 2019

PKO BP w Czechowicach-Dziedzicach

Konkurs Kongresu Regulacji Rynków Finansowych FinReg 2019
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
30 lipca 2019

Konkurs Kongresu Regulacji Rynków Finansowych FinReg 2019

Kredyt samochodowy Radom
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
31 października 2017

Kredyt samochodowy Radom

PKO BP Tarnowie Podgórnym
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 września 2019

PKO BP Tarnowie Podgórnym

Pożyczki od 18 lat online
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
03 grudnia 2021

Pożyczki od 18 lat online

Porównaj