Pożyczki bez BIK Tychy

Pożyczki bez BIK Tychy

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Jeżeli potrzebujesz pożyczki „na teraz” a bank odmówił Ci udzielenia kredytu, jednym z wyjść z tej sytuacji może okazać się wzięcie coraz bardziej popularnej pożyczki bez BIK. Pod tym hasłem skrywa się pożyczka pieniężna, którą Konsument może otrzymać bez jego wcześniejszej weryfikacji w Biurze Informacji Klienta (BIK). Jednak nie do końca jest tak, że firmy proponując tę ofertę w ogóle nie sprawdzają zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Pożyczkodawcy kontrolując swoich Klientów używają specjalnych programów oraz danych z BIGów, tzw. Biur Informacji Gospodarczej. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Tychach.

Pożyczki bez BIK Tychy - ranking

Pożyczki bez BIK w Tychach – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Tychy - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Tychach?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Tychach?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Tychach?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Tychach?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Tychach?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania pożyczki wystarczą dane, które znajdują się na dowodzie osobistym – numer, seria, organ wydający oraz data wydania czy ważności. Wielu pożyczkodawców oferuje także pożyczki przez Internet bez dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie o dochodach lub jesteśmy weryfikowani za pomocą aplikacji sprawdzającej nasz rachunek bankowy (popularna jest Kontomatik). Część pożyczkodawców może się również zwrócić do Klientów z prośbą o dosłanie wyciągów z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Tychach? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Tychy – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Tychy – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Tychy – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Tychy  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Tychy – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Tychach?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Tychy często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Tychach

Dane z Biura Informacji Kredytowej informują o tym, że aż 3 miliony Polek i Polaków ma trudności ze spłacaniem swoich zobowiązań finansowych. Wśród nich znajdziemy również osoby zamieszkałe w Tychach i okolicach. Poszukują one wówczas pożyczek dla zadłużonych, czyli tych, przy których firma pożyczkowa nie weryfikuje swoich Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERID i innych rejestrach zadłużonych.

To doskonała oferta, jeśli poszukujemy szybko finansowania przez Internet. Wszystkie formalności załatwić można bez wychodzenia z domu. Niektórzy pożyczkodawcy nie wymagają nawet zaświadczenia o dochodach. Wystarczające będzie samo oświadczenie o dochodach. W procesie pożyczkowym uwzględniane są zwykle takie źródła dochodu jak: umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie czy własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Tychy – jakie alternatywy?

Negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej nie powinna być przeszkodą w otrzymaniu pożyczki, gdyż ważna jest także zdolność kredytowa Klienta. Ocenia się wtedy, czy wysokość miesięcznych przychodów jest odpowiednia, by móc spłacać zobowiązanie.

Bez regularnych dochodów liczyć można co najwyżej na pożyczki prywatne – są one również dostępne dla mieszkańców Tych i okolic miasta. W procesie pożyczkowym nie jest zwykle wymagane zaświadczenie o dochodach, ale może być konieczne zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Tychy – od ręki

Wiele firm pożyczkowych przechodzi na drogę udzielania finansowań w całości przez Internet. Nie dość, że jest to znacznie ułatwiona opcja, to dodatkowo przyspiesza czas wypłaty środków. Niektórzy Klienci preferują jednak załatwienie spraw stacjonarnie. Do domu/mieszkania osób, które wybierają ten sposób udzielania pożyczki, przychodzi pracownik i wszelkie formalności załatwia pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna dla mieszkańców Tychów oraz okolic. Ilość firm, które działają w taki sposób jest ograniczona i warto mieć to na uwadze. Tego typu pożyczki w Tychach oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Kiedy bierzemy pożyczkę, ale nie sprawdzimy dokładnie oferty, którą otrzymaliśmy, to możemy zostać narażeni na ryzyko. Zanim zawrzemy umowę, powinniśmy pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam zminimalizować zagrożenie. Co powinniśmy wziąć pod uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Tychach? Przede wszystkim należy wybierać tylko sprawdzonych firm. W tym celu warto sprawdzić, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, warto też analizować oraz kontrolować RRSO. Faktem jest, że im niższe RRSO, tym mniejsza kwota danej pożyczki. Wiadomości na temat wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania bez problemu znajdziemy na stronach internetowych firm pożyczkowych oraz w ofertach, które od nich otrzymamy. Klienci powinni mieć również na uwadze fakt, że koszty pożyczki to nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

TheMario
TheMario
2015-09-16 13:13:13

O, właśnie też chciałem zapytać o jakieś opinie na temat firmy Bocian. Dużo pytań, ale mało odpowiedzi mam wrażenie

KRUK
KRUK
2015-07-27 11:08:25

o Bocian pożyczki od niedawna słyszę sporo. Ktoś może coś od siebie opowiedzieć bo mało jest komentarzy w sieci tylko jakieś ich oficjalne komunikaty

Podobne artykuły

Dobre wyniki sprzedażowe banków – Newsletter kredytowy BIK
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 sierpnia 2019

Dobre wyniki sprzedażowe banków – Newsletter kredytowy BIK

Credit Agricole w Olsztynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 lipca 2019

Credit Agricole w Olsztynie

40% Polaków marzy o wakacjach po epidemii koronawirusa
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 kwietnia 2020

40% Polaków marzy o wakacjach po epidemii koronawirusa

Ile kosztuje europaleta?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
26 czerwca 2019

Ile kosztuje europaleta?

Młodzi zadłużają się na potęgę
Wpisy
author
Patryk Byczek
14 marca 2018

Młodzi zadłużają się na potęgę

Inspektorat ZUS w Oławie
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Oławie

Porównaj