Pożyczki bez BIK Wałbrzych

Pożyczki bez BIK Wałbrzych

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Pożyczki bez BIK z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne. Są to produkty finansowe, który są dostępne bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Wałbrzychu.

Pożyczki bez BIK Wałbrzych - ranking

Pożyczki bez BIK w Wałbrzychu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Wałbrzych - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wałbrzychu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Wałbrzychu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wałbrzychu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wałbrzychu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Wałbrzychu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Wałbrzychu),

d) posiadających stałe dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIK-u i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Wałbrzychu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Wałbrzych – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Wałbrzych – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Wałbrzych – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Wałbrzych  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Wałbrzych – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wałbrzychu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Wałbrzych często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Wałbrzychu

Dane z Biura Informacji Kredytowej jasno wskazują, że aż 3 miliony osób w Polsce ma trudność w uregulowaniu swoich zobowiązań finansowych. Wśród nich są również osoby zamieszkałe w Wałbrzychu i okolicach. W takiej sytuacji zwykle najchętniej poszukują kredytu dla zadłużonych. Jest to oferta, przy której pożyczkodawca nie weryfikuje Klienta w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF czy innych rejestrach dłużników.

To doskonałe oferty szczególnie dla osób, które chcą szybko otrzymać pieniądze bez konieczności z domu. Bez problemu wszystkie formalności załatwimy z domu przy użyciu Internetu. Niektórzy pożyczkodawcy nie oczekują nawet dostarczania zaświadczeń o dochodach – wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Honorowanymi zwykle źródłami dochodu są: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Wałbrzych – jakie alternatywy?

Osoby, które mają negatywny wpis w bazie Biura Informacji Kredytowej, mają również szanse na uzyskanie pożyczki. Trzeba pamiętać o tym, że w procesie wnioskowania liczy się też zdolność kredytowa, czyli możliwość do spłaty zobowiązania, która głównie opiera się na wysokości przychodów.

Alternatywną ofertą jest pożyczka prywatna, nie wymaga ona zwykle bowiem zaświadczenia o dochodach. Prywatni inwestorzy wymagają często natomiast zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub ruchomości. Z oferty skorzystać mogą również mieszkańcy Wałbrzycha.

Pożyczki w domu Klienta Wałbrzych – od ręki

Wiele pożyczkodawców preferuje udzielania finansowań w całości przez Internet. Jest to z pewnością łatwa opcja, która zapewnia minimalną ilość formalności oraz szybki czas wypłaty środków. Niektórzy Klienci wolą jednak, gdy pracownik danej firmy pożyczkowej złoży im wizytę w domu lub mieszkaniu oraz przeprowadzi cały proces udzielenia pożyczki pod wskazanym adresem. Ta możliwość jest dostępna dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Klienci powinni mieć jednak na uwadze fakt, że firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu udzielania pożyczek. Aktualnie takie oferty zapewnia w Wałbrzychu Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Kiedy zaciągamy pożyczkę, bez wcześniejszego sprawdzenia szczegółowo oferty, możemy zostać oszukani. Aby uniknąć takiego ryzyka, powinniśmy pamiętać o kilku rzeczach, zanim podpiszemy umowę pożyczkową. Na co muszą zwrócić uwagę osoby, które decydują się na tego typu pożyczkę w Wałbrzychu? Przede wszystkim, powinny wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. W tym celu warto znaleźć daną placówkę w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następnie warto sprawdzić oraz kontrolować wysokość RRSO. Jest to przydatne, ponieważ im niższa wysokość rzeczywistej rocznej stopy procentowej, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości na temat wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym bez problemu możemy znaleźć pod adresami internetowymi pożyczkodawców, a także w ofertach, które od nich otrzymujemy. Nie zapominajmy również o tym, aby do kosztów pożyczki doliczyć nie tylko odsetki, ale również wszelkie opłaty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

yugopolis
yugopolis
2015-08-12 22:51:53

o profi credit mogę powiedzieć że jest wiarygondy ale nie mogę powiedzieć że jest tanio. to spore ryzyko bo dostaniesz łatwo ale weź i potem spłać w terminie...

Podobne artykuły

Miloan
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
11 stycznia 2020

Miloan

mBank zarobił w III kwartale 285 mln zł
Wpisy
author
Patryk Byczek
01 listopada 2018

mBank zarobił w III kwartale 285 mln zł

Bank Pekao w Żorach
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lipca 2019

Bank Pekao w Żorach

Promocja: “Do 555 złotych dla Ciebie” w Credit Agricole
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
08 stycznia 2022

Promocja: “Do 555 złotych dla Ciebie” w Credit Agricole

T-Mobile Usługi Bankowe w Otwocku
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Otwocku

Promocja: „Zgarnij 300 zł do Allegro” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 marca 2021

Promocja: „Zgarnij 300 zł do Allegro” w BNP Paribas

Porównaj