Pożyczki bez BIK Wejherowo

Pożyczki bez BIK Wejherowo

author
Aleksandra Gościnna
19 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Wejherowa i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Wejherowie.

 

Pożyczki bez BIK Wejherowo - ranking

Pożyczki bez BIK w Wejherowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Wejherowo - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wejherowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Wejherowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wejherowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wejherowie?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Wejherowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie potrzebujemy wyłącznie danych z dowodu osobistego, czyli numery, seria, nazwa organu, który wydał dokument oraz daty wydania i ważności. Wiele firm oferuje pożyczki bez wychodzenia i nie oczekuje dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy również oświadczenie o dochodach albo następuje weryfikacja za pomocą aplikacji sprawdzającej rachunek bankowy (najpopularniejsza to Kontomatik). Niekiedy bywa, że pożyczkodawca poprosi o dodatkowe dosłanie wyciągów z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Wejherowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Wejherowo – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Wejherowo – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Wejherowo – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Wejherowo  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Wejherowo – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wejherowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Wejherowo często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Wejherowie

Aż 3 miliony Polek i Polaków ma kłopot w spłacie swoich zobowiązań finansowych – tak donoszą dane zebrane przez Biuro Informacji Kredytowej. Wśród nich są osoby zamieszkałe w Wejherowie okolicach. Osoby zadłużone najczęściej szukają pożyczek dla zadłużonych – bez weryfikacji w rejestrach dłużników. Niektórzy pożyczkodawcy rezygnują bowiem ze sprawdzania Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF czy innych bazach.

To sprawdzone oferty, gdy na szybko potrzebujemy pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możemy spokojnie załatwić przez Internet. Część firm pożyczkowych nie wymaga nawet dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach. Firmy honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Wejherowo – jakie alternatywy?

Osoby z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej mogą jeszcze liczyć na uzyskanie pożyczki. Drugim istotnym elementem jest także zdolność kredytowa. Oceniana będzie wówczas możliwość do spłaty przy otrzymywanych miesięcznie dochodach.

Pożyczki prywatne to alternatywna oferta dla tych osób, które nie mają stałych dochodów – dostępne także dla mieszkańców Wejherowa i okolic. Pożyczki te to zwykle oferty bez wymaganych zaświadczeń o dochodach, lecz z możliwą koniecznością zastawu ruchomości czy nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Wejherowo – od ręki

Wielu pożyczkodawców udziela obecnie finansowań wyłącznie drogą internetową. Jest to najprostsza opcja, która przyspiesza czas otrzymania kosztów. Część Klientów preferuje wizytę pracownika danej firmy pożyczkowej oraz przeprowadzenie wszelkich formalności w  domu/mieszkaniu Pożyczkobiorcy. Taka opcja jest dostępna dla mieszkańców Wejherowa oraz okolic. Ilość firm, które praktykują ten sposób jest ograniczona i warto o tym pamiętać. W Wejherowie tego typu pożyczki oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Podjęcie decyzji o wzięciu pożyczki, jednak nie sprawdzenie dokładnie danej oferty, może być dla Klienta dużym ryzykiem. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy wzięli pod uwagę kilka istotnych kwestii, które ograniczą możliwe zagrożenie. Na co zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu usługi w Wejherowie? Przede wszystkim Klient powinien wybrać jedynie sprawdzoną firmę pożyczkową. W tym celu warto odszukać daną placówkę w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następną ważną kwestią jest weryfikacja oraz zestawienie ze sobą RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Informacji o wysokości RRSO możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które od nich otrzymujemy. Nie zapominajmy też o fakcie, że na kwotę pożyczki nie składają się jedynie odsetki, ale też wszelkie opłaty pozaodsetkowe typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

200 zł rekompensaty dla sybiraków
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
10 listopada 2018

200 zł rekompensaty dla sybiraków

PKO BP w Lęborku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 września 2019

PKO BP w Lęborku

KredytOK w Pruszkowie
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
10 lutego 2017

KredytOK w Pruszkowie

ING dołączył do City By Bike
Wpisy
author
Patryk Byczek
25 czerwca 2018

ING dołączył do City By Bike

EnveloBank dopiero po wakacjach
Wpisy
author
Aneta Jankowska
17 czerwca 2017

EnveloBank dopiero po wakacjach

Niemcy zajmują 1. miejsce w polskim eksporcie
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 października 2019

Niemcy zajmują 1. miejsce w polskim eksporcie

Porównaj