Pożyczki bez BIK Wisła

Pożyczki bez BIK Wisła

author
Aleksandra Gościnna
06 lipca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Wisły i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Wiśle.

Pożyczki bez BIK Wisła - ranking

Pożyczki bez BIK w Wiśle – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Wisła - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wiśle?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Wiśle?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wiśle?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Wiśle?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do otrzymania pożyczki, potrzebujemy tylko: dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku. We wniosku będziemy musieli podać dane osobowe, miejsce pracy oraz wysokość wynagrodzenia.

Nieliczne przypadki wymagają od nas potwierdzenia naszego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Wiśle?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Wiśle),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w rankingu firmy akceptują złą historię kredytową Klienta. Negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w pozostałych rejestrach osób zadłużonych nie będą przeszkodą do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie wystarczą dane z dowodu osobistego (jego numer, seria, data ważności, nazwa organu wydającego), aby otrzymać pożyczkę. Są również oferty w 100% przez Internet, przy których nie ma konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

Wnioskują składamy również oświadczenie o dochodach lub następuje weryfikacja przez aplikację, która sprawdza nasz rachunek bankowy (najczęściej jest to Kontomatik). Sporadycznie możemy zostać poproszeni także o wyciąg z konta z ostatnich kilki miesięcy.

Mieszkasz w Wiśle? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Wisła – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Wisła – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Wisła – minimum formalności

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Wiśle?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Wisła często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Wiśle

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Wiśle i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Wisła – jakie alternatywy?

Osoby, których historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie jest pozytywna, też mogą liczyć na pożyczkę, gdyż równie istotna jest zdolność kredytowa. Oznacza to, że wysokość otrzymywanych dochodów musi być wystarczająca do spłaty zobowiązania.

Bez stałych przychodów skorzystać można już właściwie tylko z alternatywnej oferty, jaką jest pożyczka prywatna – dostępna też dla mieszkańców Wisły. Inwestorzy prywatni nie wymagają najczęściej zaświadczenia o dochodach, ale mogą prosić o zastaw w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Wisła – od ręki

Aktualnie placówki pożyczkowe udzielają kredytów w większości drogą online. Ta opcja zdecydowanie ułatwia cały przebieg przyznawania finansowań oraz skraca czas wypłaty środków. Wielu Pożyczkobiorców woli jednak, kiedy wizytę złoży im pracownik danej firmy i wszelkie procedury wypełni stacjonarnie, pod wskazanym adresem. Z tej alternatywy mogą skorzystać mieszkańcy Wisły oraz okolicznych miejscowości. Miejmy na uwadze fakt, że firmy pożyczkowe coraz częściej ograniczają jednak tego typu działalność. Aktualnie w Wiśle takie oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów branie pożyczek bez wnikliwego sprawdzenia oferty może być dużym zagrożeniem. Zanim podpiszą zobowiązanie, warto aby pamiętali o kilku sposobach, które pozwolą na ograniczenie takiego ryzyka. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Wiśle? Pierwszą ważną kwestią jest wybór sprawdzonych firm pożyczkowych. Możemy je zweryfikować poprzez odnalezienie danej placówki w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Przydatnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, którą Klient zapłaci za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców, w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale też koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Provident Polska mecenasem wystawy niepodległościowej
Wpisy
author
Aneta Jankowska
26 października 2018

Provident Polska mecenasem wystawy niepodległościowej

eCommerce neXt – KIR zaprasza na konferencję
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
30 września 2019

eCommerce neXt – KIR zaprasza na konferencję

Sebastian Kawa wspiera kampanię Banku Pekao
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
06 maja 2020

Sebastian Kawa wspiera kampanię Banku Pekao

Biuro paszportowe w Przemyślu
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Przemyślu

Porównaj