Pożyczki bez BIK Włocławek

Pożyczki bez BIK Włocławek

author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2022

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu, a w szybkim czasie potrzebujesz pieniędzy? Skorzystaj z coraz popularniejszej pożyczki bez BIK. Jest to pożyczka gotówkowa z tą różnicą, że dostępna jest bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie jest do końca tak, że firmy w ogóle nie sprawdzają swoich Klientów. Kontrolując ich korzystają ze specjalistycznych programów oraz danych z BIGów. Sprawdzamy szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych we Włocławku.

Pożyczki bez BIK Włocławek - ranking

Pożyczki bez BIK we Włocławku – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Włocławek - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK we Włocławku?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę we Włocławku?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK we Włocławku?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK we Włocławku?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę we Włocławku?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku we Włocławku),

d) posiadających stałe dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIK-u i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz we Włocławku? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Włocławek – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Włocławek – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Włocławek – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Włocławek  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Włocławek – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK we Włocławku?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Włocławek często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych we Włocławku

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony Polek i Polaków może mieć problem ze spłatą zobowiązań. Wielu z nich są mieszkańcy Włocławka i okolic. To właśnie oni często poszukują kredytu dla zadłużonych. U niektórych pożyczkodawców otrzymamy bowiem pożyczkę bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF i innych rejestrach.

To dobra oferta dla osób, które na szybko potrzebują pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Formalności spokojnie załatwimy przez Internet. Część firm pożyczkowych nie wymaga nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Pożyczkodawcy honorują zwykle większość źródeł dochodów: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Włocławek – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przekreśla możliwości na otrzymanie pożyczki. Równie istotnym elementem jest zdolność kredytowa. Oceniana będzie możliwość do spłaty zobowiązania w oparciu o wysokość przychodów Klienta.

Bez stałych dochodów otrzymać można już tylko pożyczki prywatne – dostępne też dla mieszkańców Włocławka i okolic. Pożyczki od osób prywatnych nie wymagają zwykle zaświadczenia o dochodach, ale może pojawić się wymóg zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Włocławek – od ręki

W dzisiejszych czasach najbardziej popularnym sposobem udzielenia pożyczki jest finansowanie drogą internetową. Zaletą tej opcji jest przede wszystkim niewielka ilość formalności oraz szybki czas wypłaty gotówki. Są jednak Klienci, którzy decydują się na wizytę pracownika w ich domu/mieszkaniu oraz przeprowadzenie całej procedury stacjonarnie. Tego typu oferty są jednak dostępne dla mieszkańców Włocławka i okolic. Musimy jednak pamiętać o tym, że obecnie większość pożyczkodawców rezygnuje z tej formy finansowania. Aktualnie we Włocławku takie oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów może się okazać ryzykowne wzięcie pożyczki bez wnikliwej analizy oferty. Zanim podpiszemy umowę pożyczkową, warto abyśmy pamiętali o paru kwestiach, które pomogą nam zminimalizować wystąpienie zagrożenia. Na co szczególnie zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na taką pożyczkę we Włocławku? Po pierwsze, warto wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. Aby zweryfikować daną placówkę, możemy odnaleźć ją w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Drugą ważną kwestią jest kontrolowanie i porównywanie kwoty RRSO. Przydatną wiadomością dla Klientów jest fakt, że im niższe wybierzemy RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Gdzie znaleźć wiadomości o wysokości rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania? Z pewnością można je odnaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, a także w ofertach, które nam dają. Warto też pamiętać, że koszt pożyczki to nie tylko odsetki, ale też wszelkie inne koszty dodatkowe, takie jak prowizja, opłata przygotowawcza oraz ubezpieczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

ejjafjokkuul
ejjafjokkuul
2015-08-04 22:09:53

ja mam takie wrażenie że jak ktoś nie ma zdolnosci kredytowej i to wyjdzie na wierzch to taki ktoś jest społecznie wykluczany

Podobne artykuły

PKO BP partnerem Biegu Powstania Warszawskiego
Aktualności
author
Patryk Byczek
20 lipca 2018

PKO BP partnerem Biegu Powstania Warszawskiego

Kredyt hipoteczny Łódź
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
28 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Łódź

KRD: branża edukacyjna zadłużona na ponad 50 mln zł
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 maja 2020

KRD: branża edukacyjna zadłużona na ponad 50 mln zł

BNP Paribas oddziały w Międzyrzeczu
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Międzyrzeczu

Santander Consumer Bank Gorlice
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
02 lipca 2021

Santander Consumer Bank Gorlice

Ile w tym roku zapłacimy za karpia?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
13 grudnia 2018

Ile w tym roku zapłacimy za karpia?

Porównaj