Pożyczki bez BIK Zabrze

Pożyczki bez BIK Zabrze

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Ze względu na to, że banki odrzucają wnioski kredytowe osób z negatywną historią kredytową, pożyczki bez BIK stają się coraz bardziej popularne. Jest to produkt dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) produkt finansowy w postaci pożyczki gotówkowej. Każda firma mimo wszystko dla własnego bezpieczeństwa sprawdza zdolność kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy. Pożyczkodawcy w tym celu korzystają z danych z BIGów, czyli Biur Informacji Gospodarczej oraz autorskich programów pozwalających uzyskać wyżej wymienione informacje.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Zabrzu.

Pożyczki bez BIK Zabrze - ranking

Pożyczki bez BIK w Zabrzu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Zabrze - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zabrzu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Zabrzu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zabrzu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zabrzu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Zabrzu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania finansowanie potrzebne są dane z dowodu osobistego (numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał). Wielu pożyczkodawców oferuje także pożyczki przez Internet bez dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

W procesie wnioskowania potrzebne jest nasze oświadczenie o dochodach lub weryfikacja konta w banku za pomocą aplikacji (popularna jest Kontomatik). Zdarza się jednak, że pożyczkodawca wymaga dostarczenia wyciągów z konta z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Zabrzu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Zabrze – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Zabrze – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Zabrze – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Zabrze  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Zabrze – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zabrzu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Zabrze często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Zabrzu

Dane zgromadzone w Biurze Informacji Kredytowej wskazują na to, że aż 3 miliony osób w Polsce ma kłopot ze spłatą swoich zobowiązań. Wśród nich są też osoby zamieszkałe w Zabrzu. Sięgają oni zwykle do ofert pożyczek dla zadłużonych. Polegają one na tym, że firmy pożyczkowe rezygnują z weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF i innych rejestrach.

To sprawdzone oferty dla osób potrzebujących szybkiej gotówki przez Internet. Bez problemu załatwimy wszystkie formalności z domu. Nie musimy się martwić też o zaświadczenia o dochodach, gdyż wielu pożyczkodawcom wystarczy oświadczenie o dochodach. Zwykle firmy pożyczkowe honorują większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Zabrze – jakie alternatywy?

Zła historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza, że Klient nie może otrzymać pożyczki. Warto pamiętać, że ważna jest także odpowiednia zdolność kredytowa. Oceniana będzie wówczas wysokość przychodów Klienta względem ich wystarczalności do terminowej spłaty zobowiązania.

Brak regularnych dochodów prowadzi do sytuacji, w której można skorzystać właściwie tylko z jednego typu finansowania, jakim jest pożyczka prywatna. W przypadku tej pożyczki Klienci nie są proszeni o dostarczenia zaświadczenia o dochodach, ale bywa, że muszą zastawić ruchomości lub nieruchomości. Oferta dostępna jest również dla mieszkańców Zabrza i okolic.

Pożyczki w domu Klienta Zabrze – od ręki

Aktualnie firmy pożyczkowe wolą udzielać pożyczki w całości drogą online. Jest to zdecydowanie najprostszy sposób, który zapewnia bardzo szybki czas wypłaty środków. Pomimo tego, wielu Klientów preferuje wizytę pracownika w swoim miejscu zamieszkania i załatwienie wszelkich formalności stacjonarnie. Taki wariant jest dostępny dla mieszkańców Zabrza i okolic. Miejmy na względzie fakt, że ilość firm, które oferują tego typu pożyczki jest ograniczona. Aktualnie takie oferty zapewniają w Zabrzu Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów zdecydowanie się na pożyczkę bez szczegółowego sprawdzenia oferty, może okazać się ryzykowne. Zanim podpiszemy umowę musimy pamiętać o czynnościach, które zapobiegają wystąpieniu zagrożenia. O czym warto pamiętać, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Zabrzu? Przede wszystkim należy zdecydować się na sprawdzoną firmę pożyczkową. Warto sprawdzić, czy dany podmiot istnieje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Następna ważna rzecz to weryfikacja i zestawienie wysokości RRSO. Przydatna jest informacja o tym, że im mniejsze RRSO, tym niższa kwota danej pożyczki. Wiadomości o  wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym możemy sprawdzić na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które nam przekazują. Nie zapominajmy też o tym, że koszt pożyczki to nie jedynie odsetki, ale też koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Darmowe konto firmowe w Nest Banku
Pod Lupą
autor wpisu
Marek_Rutkowski
05 grudnia 2016

Darmowe konto firmowe w Nest Banku

Bezpieczny Kredyt 2%
Kredyty
autor wpisu
Dorota Cholewicka
19 lutego 2023

Bezpieczny Kredyt 2%

BNP Paribas oddziały w Zakopanem
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Zakopanem

Ile wynosi mandat za parkowanie na trawniku?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 stycznia 2020

Ile wynosi mandat za parkowanie na trawniku?

Idea Bank w Kaliszu
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Kaliszu

Porównaj