Pożyczki bez BIK Zielona Góra

Pożyczki bez BIK Zielona Góra

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Popularność pożyczek bez BIK stale rośnie. Produkt jest tym samym, co pozabankowa pożyczka pieniężna. Jedyną różnicą jest to, że pożyczka bez BIK dostępna jest bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Nie oznacza to jednak, że firmy w ogóle nie kontrolują zdolności kredytowej swoich pożyczkobiorców. Czynią to za pomocą specjalnych programów oraz danych z tzw. BIGów, czyli Biur Informacji Gospodarczej. Sprawdzamy szczegóły dla miasta Zielona Góra.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Zielonej Górze.

Pożyczki bez BIK Zielona Góra - ranking

Pożyczki bez BIK w Zielonej Górze – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Zielona Góra - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zielonej Górze?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Zielonej Górze?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gdyni?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zielonej Górze?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Zielonej Górze?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Wymagane zwykle są dane z dowodu osobistego – jego seria, numer, data wydania/ważności, a także nazwa organu wydającego. Wiele pożyczkodawców, którzy udzielają finansowania przez Internet, nie oczekują jeszcze zaświadczeń o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku trzeba złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść proces weryfikacji za pomocą aplikacji, która sprawdza nasze rachunki bankowe (często jest to Kontomatik). Niektóre firmy mogą poprosić dodatkowo o wyciągi z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Zielonej Górze? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Zielona Góra – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Zielona Góra – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Zielona Góra – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Zielona Góra  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Zielona Góra – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gdyni?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Gdynia często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Zielonej Górze

Według danych Biura Informacji Kredytowej, aż 3 miliony Polaków ma kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań. Część tych osób mieszka w Zielonej Górze i okolicach. W tej sytuacji najczęściej poszukują pożyczek dla zadłużonych – tych, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD czy innych rejestrach dłużników.

To świetna oferta, gdy chcemy szybko uzyskać pożyczkę bez konieczności wychodzenia z domu. Bez trudu wszystkie formalności załatwimy przez Internet. Dodatkowo wielu pożyczkodawców nie będzie oczekiwać dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uwzględniają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie i własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Zielona Góra – jakie alternatywy?

Negatywny wpis w Biurze Informacji nie musi oznaczać braku możliwości otrzymania pożyczki. Pożyczkodawcy biorą pod uwagę jeszcze zdolność kredytową Klienta. Oznacza to, że nasze miesięczne przychody powinny być w takiej wysokości, abyśmy mogli spłacać zobowiązanie.

Brak stałych dochodów powoduje, że otrzymać możemy co najwyżej pożyczki prywatne – dostępne też dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic. Przeważnie nie ma wówczas wymagań, aby dostarczyć zaświadczenie o dochodach, ale konieczne może być zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Zielona Góra – od ręki

Aktualnie większość pożyczkodawców przeprowadza udzielanie kredytów drogą internetową. Jest to znaczne ułatwienie całego procesu oraz przyspiesza czas wypłaty środków. Wielu Klientów preferuje mimo wszystko stacjonarne załatwienie formalności. Wolą, jeśli pracownik danej placówki złoży im wizytę w ich domu czy mieszkaniu i przeprowadzi całą procedurę pod wskazanym adresem. Taka możliwość jest również dostępna dla mieszkańców Zielonej Góry oraz okolic. Miejmy jednak na uwadze fakt, że ilość firm pożyczkowych, które działają w ten sposób, jest coraz mniejsza. Tego typu pożyczki w Zielonej Górze oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu osób może okazać się ryzykowne branie pożyczek bez wnikliwej weryfikacji oferty. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy pamiętali o kilku sprawach, które pomogą nam uniknąć zagrożenia. O czym konkretnie musimy pamiętać, jeśli decydujemy się na tego typu oferty w Zielonej Górze? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. Wiarygodność wybranej placówki możemy sprawdzić, poprzez odnalezienie jej w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto porównać i sprawdzać wysokość RRSO. Faktem jest, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości na temat wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców, ale również w ofertach, które od nich dostaniemy. Nie zapominajmy też o tym, żeby do kosztów pożyczki dodać nie tylko odsetki, ale też opłaty dodatkowe typu prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

conchita69
conchita69
2015-08-02 21:44:14

optima finanse jak to u was byłp? czy rfzeczywiście decyzja w 5 minut? ja miałem dziwne przygody z ta firma i bynajmniej nie udzielili mi szybko tejpożyczki nie mówiąc o tym że ostatecznie zaprzeczyli i niedostałem... nie rozumiem tego, dziwna firma

szechter
szechter
2015-07-31 09:27:36

kredyty-chwilowki mają zerowe wymagania więc napewno też udzielają bez bik

Podobne artykuły

Telestrada S.A. pod lupą UOKiK – organ wszczął postępowanie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
24 października 2019

Telestrada S.A. pod lupą UOKiK – organ wszczął postępowanie

PKO BP w Sejnach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 września 2019

PKO BP w Sejnach

Finanse i ekonomia – nowy przedmiot w szkole ?
Blog
author
Aneta Jankowska
20 lutego 2017

Finanse i ekonomia – nowy przedmiot w szkole ?

Szybkie pożyczki Czechowice-Dziedzice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Czechowice-Dziedzice

Zmiany w zarządzie Getin Noble Bank
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 grudnia 2018

Zmiany w zarządzie Getin Noble Bank

Komornik Sądowy w Ursusie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 marca 2019

Komornik Sądowy w Ursusie

Porównaj