zadluzenia.com
zamknij

Weekendowy bilet Razem w Polskę

"Razem w Polskę" to bilet, dzięki któremu można podróżować bez żadnego limitu od piątkowego wieczoru do poniedziałku rano. Jest to pomysł i realizacja Przewozów Regionalnych we współpracy z PKP Intercity.  

 

 

Weekendowy bilet działa identycznie jak czasowe bilety komunikacji miejskiej - wykupujemy możliwość nieograniczonego korzystania z usługi w określonym czasie. Oferta biletu “Razem w Polskę” obowiązuje od godziny 19:00 w piątek do godziny 6:00 rano w poniedziałek. Ważne, że jeżeli piątek lub poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, to oferta trwa po prostu o jeden dzień dłużej. 

 

Ile kosztuje weekendowy bilet ?

 

Bilety można nabyć w dwóch wersjach:

 

- "Razem w Polskę Standard" - koszt: 109 zł, obowiązuje w drugiej klasie pociągów TLK i IC, a także w pociągach uruchamianych przez POLREGIO


- "Razem w Polskę Komfort" - koszt: 189 zł, obowiązuje w wagonach drugiej klasy wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity (EIP, EIC, IC i TLK) i POLREGIO (R, IR)

 

Podróżujący, którzy chcą przemieszczać się Pendolino, muszą dopłacić do droższej wersji biletu 10 zł. 

 

Ważne - bilety są imienne, dlatego też nie ma możliwości wymieniania się nimi ze znajomymi czy odsprzedaży. Kupić je można tylko w stacjonarnych kasach obu przewoźników. Bilety są honorowane przez 30 dni od daty wystawienia. Od ceny biletu "Razem w Polskę" nie stosuje się ulg ustawowych.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY