Weekendowy bilet Razem w Polskę

Weekendowy bilet Razem w Polskę

author
Aneta Jankowska
19 lipca 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria
"Razem w Polskę" to bilet, dzięki któremu można podróżować bez żadnego limitu od piątkowego wieczoru do poniedziałku rano. Jest to pomysł i realizacja Przewozów Regionalnych we współpracy z PKP Intercity.  

Weekendowy bilet działa identycznie jak czasowe bilety komunikacji miejskiej – wykupujemy możliwość nieograniczonego korzystania z usługi w określonym czasie. Oferta biletu “Razem w Polskę” obowiązuje od godziny 19:00 w piątek do godziny 6:00 rano w poniedziałek. Ważne, że jeżeli piątek lub poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, to oferta trwa po prostu o jeden dzień dłużej. 

Ile kosztuje weekendowy bilet ?

Bilety można nabyć w dwóch wersjach:

"Razem w Polskę Standard" – koszt: 109 zł, obowiązuje w drugiej klasie pociągów TLK i IC, a także w pociągach uruchamianych przez POLREGIO

"Razem w Polskę Komfort" – koszt: 189 zł, obowiązuje w wagonach drugiej klasy wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity (EIP, EIC, IC i TLK) i POLREGIO (R, IR)

Podróżujący, którzy chcą przemieszczać się Pendolino, muszą dopłacić do droższej wersji biletu 10 zł. 

Ważne – bilety są imienne, dlatego też nie ma możliwości wymieniania się nimi ze znajomymi czy odsprzedaży. Kupić je można tylko w stacjonarnych kasach obu przewoźników. Bilety są honorowane przez 30 dni od daty wystawienia. Od ceny biletu "Razem w Polskę" nie stosuje się ulg ustawowych.

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia opiekunka do dziecka?

Według danych statystycznych w 2015 na rynku mogło pracować około 350 tys. niań, natomiast według ZUS-u zarejestrowanych było zaledwie 10% z nich. Z kolei w 2017 ZUS zaprezentował dane o 9 111 legalnie zatrudnionych nianiach. Można stwierdzić, iż zdecydowana większość rodzin nie zatrudnia opiekunek na umowę. Praca niani jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca. Sprawdzamy, ile zarabiają opiekunki do dzieci.

author
Sandra Tessmer
16 grudnia 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Ekspert PKO BP w serwisie Wykop

Z doradcą Banku PKO BP możemy porozmawiać w dowolnym oddziale, na infolinii, a także... na popularnym serwisie z dziedziny social news. Sprawdź, gdzie udziela się Ekspert PKO i czy łatwo się z nim skontaktować. 

author
Dominika Byczek
12 września 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Pod lupą Zadluzenia.com – pożyczka pozabankowa Provident

W dzisiejszym wpisie z cyklu "Pod lupą Zadluzenia.com" przedstawiamy kolejną pożyczkę pozabankową – Provident. Niestety z powodu polityki informacyjnej firmy, nie jesteśmy w stanie wskazać wszystkich istotnych elementów oferty.

author
Patryk Byczek
30 czerwca 2013
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

„Książka za książkę” w Nest Banku

Połączenie kwestii finansowych z czytaniem i bookcrossingiem - tak można w skrócie opisać nową akcję Nest Banku "Książka za książkę". Od 1 lipca w każdym z oddziałów banku stoi specjalna skrzynka służąca do wymiany książek. Jak, po co i dlaczego? Na te pytania odpowiadamy.

author
Dominika Byczek
18 lipca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

mKanon w mBanku – na czym polega?

Coraz częściej banki decydują się na upraszczanie swoich komunikatów, jak i rozmów z klientami. Ma to zniwelować istotną barierę w komunikacji, jak również zapewnić lepsze rozumienie na przykład warunków kredytu przez klienta. Przykładem takiego postępowania jest świętujący w tym roku 5. urodziny mKanon mBanku.

author
Alicja Hirsekorn
04 listopada 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Santander Consumer Bank Tychy

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Profesjonalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Tychach – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
18 lipca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj