zadluzenia.com
zamknij

Większa pożyczka w Vivus.pl

Vivus.pl zwiększa kwotę maksymalnej pożyczki aż do 7500 zł. Nowi Klienci cały czas mogą liczyć na darmową pożyczkę do 3000 zł.

 

Vivus to najpopularniejsza pożyczka online w Polsce. Firma jako pierwsza w naszym kraju zaoferowała darmową pierwszą pożyczkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wiele osób do dziś nie może uwierzyć, że pożyczanie nic nie kosztuje i nie są pobierane żadne odsetki, opłaty czy prowizje.

 

Na czym zarabia Vivus ? Przede wszystkim darmowa jest tylko pierwsza pożyczka, za każdą następna musimy już zapłacić. Poza tym firma od początku daje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki, co oczywiście kosztuje. Przykładowo w przypadku pożyczki 3000 zł na 30 dni, koszt wydłużenia terminu spłaty o 7 dni to wydatek 354 zł, o 14 dni 375 zł, a o 30 dni – 429 zł.

 

Trzecia rzecz to pozyskanie Klienta i jego danych. Pieniądze od Vivus.pl dostępne są naprawdę bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Jest zatem spora szansa, że zadowolony Klient powróci – tym razem po płatną pożyczkę. Zwłaszcza, że wzięcie kolejnej pożyczki zajmuje raczej sekundy, a nie minuty (przetestowałem na sobie).

 

Zobaczmy jak dzisiaj wygląda oferta Vivus.pl

 

Vivus.pl - szczegóły

  • Kwota pożyczki: od 100 do 7500 zł
  • Pierwsza pożyczka: do 3000 zł
  • Darmowa pożyczka dla nowych Klientów
  • W całości bez wychodzenia z domu
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Możliwość przedłużenia spłaty
Złóż wniosek

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00. W soboty i niedzielę 8:00 – 20:00. Wnioski można składać oczywiście całą dobę.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY