Bank BNP Paribas podczas Forum Ekonomicznego

Bank BNP Paribas podczas Forum Ekonomicznego

author
Alicja Uzarowicz
05 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank BNP Paribas poinformował o swoim udziale w XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy. Jest to największe tego rodzaju wydarzenie jakie corocznie odbywa się w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkania ekspertów są świetną okazją do dyskusji i stworzenia nowych koncepcji rozwoju.

Swój najnowszy komunikat Bank BNP Paribas poświęcił informacjom przeznaczonym XIXX Forum Ekonomicznemu w Krynicy. Spółka już nie pierwszy raz bierze udział w tym wydarzeniu, a spotkania traktuje jako okazję do dyskusji w takich obszarach tematycznych jak gospodarka, polityka i społeczeństwo.

Poza ogólnymi tematami rozmów i wymiany doświadczeń konferencja tego rodzaju świetnie nadaje się do podkreślenia przez reprezentację banku kluczowych wartości organizacji, które stanowią podwaliny do czynności rozwojowych i zmian. A są to nie byle jacy przedstawiciele.

"

W panelach dyskusyjnych i debatach BNP Paribas reprezentować będą Prezes Zarządu Banku – Przemek Gdański, Wiceprezes Zarządu – Jerzy Śledziewski oraz Jarosław Rot, Dyrektor Zarządzający Pionu Zarządzania Aktywami i Pasywami

– czytamy w komunikacie.

BNP Paribas na XIXX Forum Ekonomicznym

Prezes Zarządu Bankku, Przemysław Gdański będzie czynnie udzielał się podczas dwóch debat w ramach konferencji. Organizacją pierwszej z nich zajął się TVN Discovery Polska i będzie ona miała temat: „Jak być słuchanym? Klient 4,0 jako wyzwanie dla biznesu”.

Będzie to panel poświęcony wyzwaniom, jakie stawia przed instytucjami finansowymi nowe pokolenie klientów, które nie zna świata bez Internetu i udogodnień, które on oferuje. Motto Banku BNP Paribas, jakim jest „Bank zmieniającego się świata” doskonale wpisuje się w tematykę tego panelu.

Druga debata, w której udział weźmie Prezes Gdański nosi tytuł: „Kobiecie przywództwo. Jak inspirować kobiety, aby w przyszłości powstawały zarządy składające się w całości z kobiet?”. W tym przypadku rozmowy dotyczyć będą w znacznej mierze niwelowania barier rozwoju pracowników.

Temat panelu sugeruje, że rozmowy oprą się o bariery biznesowe występujące w przypadku kobiet. Organizatorom tej debaty zależy jednak głównie na wyrównaniu szans na rozwój i wykorzystanie potencjału tak kobiet, jak i mężczyzn. Prezes BNP Paribas znany jest bowiem ze swojej działalności na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet.

Nie tylko Prezes Banku

Poza Prezesem Zarządu Banku BNP Paribas udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy weźmie również wiceprezes Banku, Jerzy Śledziewski. Podczas debaty organizowanej przez dziennik Rzeczpospolita postara się on rozjaśnić pewną kwestię związaną z polskim eksportem.

Mówiąc bardziej precyzyjnie debata będzie miała na celu ustalenie, czy uda się podtrzymać obecną względnie korzystną sytuację polskiego eksportu. Powodem jej zaburzenia w przyszłości  może być zbieg kilku niesprzyjających rozwojowi zdarzeń w Europie i na świecie. Stanowić będzie to niemałe wyzwanie dla przedsiębiorstw zajmujących się właśnie wymianą handlową.

"

Bank BNP Paribas ze względu na doświadczenia oraz ugruntowaną pozycję Grupy BNP Paribas od lat wspiera polskie firmy planujące ekspansję zagraniczną. Jedną z inicjatyw Banku w tym obszarze są spotkania w ramach Programu Handlu Zagranicznego, podczas których eksperci i praktycy dzielą się doświadczeniami o realiach inwestowania na konkretnych rynkach Europy i świata

– czytamy w komunikacie BNP Paribas.


Źródła:
http://media.bnpparibas.pl/pr/460114/bank-bnp-paribas-z-silna-reprezentacja-podczas-forum-ekonomicznego-w-k

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Żory
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 listopada 2017

Kredyt samochodowy Żory

Kredyt samochodowy Dęblin
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
18 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Dęblin

ING Bank Śląski w Bieruniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Bieruniu

Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w 2018 roku?
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
28 listopada 2017

Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w 2018 roku?

Polacy wakacje organizują samodzielnie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
14 czerwca 2019

Polacy wakacje organizują samodzielnie

Porównaj