Bezpieczny Plan od PKO Życie TU

Bezpieczny Plan od PKO Życie TU

author
Alicja Uzarowicz
22 lipca 2019

W swoim komunikacie PKO BP poinformował o najnowszym produkcie ubezpieczeniowym. „Bezpieczny Plan” to ubezpieczenie na życie, którego suma ubezpieczenia może sięgnąć nawet 1 mln zł. Polisę można już wykupić w oddziałach banku. Jakie korzyści dla ubezpieczonego przewiduje nowa oferta?

Chociaż podstawową działalnością banków jest ta czysto finansowa, która polega na otwieraniu rachunków czy depozytów, a także oferowaniu lokat i kredytów, coraz częściej decydują się one na prowadzenie także działalności ubezpieczeniowej. Bezpieczny Plan to najnowszy produkt PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeniowe z tejże właśnie dziedziny.

W swoim komunikacie bank poinformował o warunkach zawarcia umowy ubezpieczeniowej oraz aktualnych promocjach związanych z ofertą. I tak suma ubezpieczenia wynosić może od 300 tys. zł do nawet 1 mln zł. Wykup takiej polisy spowoduje wypłatę określonej w umowie sumy na rzecz rodziny osoby ubezpieczonej po jej śmierci.

Zgodnie z polskim prawem, nie powinno być tak, aby jeden podmiot świadczył zarówno usługi finansowe jak i ubezpieczeniowe. Z tego też powodu za nowy produkt opisany w komunikacie PKO BP odpowiedzialne jest PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń, które pełni funkcję zakładu ubezpieczeń. Jakie inne benefity proponuje nowym klientom PKO?

Bezpieczny Plan

Bezpieczny Plan pomoże zadbać o rodzinę

"

Ubezpieczenie na życie Bezpieczny Plan z wysoką sumą ubezpieczenia to atrakcyjne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby naszych klientów, co potwierdziły wyniki przeprowadzonych badań. Wskazały one, że kluczową wartością dla ankietowanych jest zabezpieczenie rodziny. Chcemy także zachęcać klientów do stałego poszerzania ochrony ubezpieczeniowej

– powiedział Sławomir Łopalewski, prezes PKO Życie TU, cytowany w komunikacie.

 

W dalszej części swojej wypowiedzi Prezes PKO Życie TU wyjaśnił, iż pakiet OnkoPlan ma na celu zadbanie nie tylko o przyszłość najbliższych. Produkt ten ma także umożliwić szerokie wsparcie z zakresu diagnozy nowotworów. Im szybciej uda się postawić diagnozę, tym większa szansa na wyleczenie choroby.

Jak zawrzeć umowę o ubezpieczenie tego rodzaju? Zgodnie z komunikatem wystarczy w oddziale PKO BP wypełnić stosowny wniosek, do którego załączona jest ankieta medyczna. Po udzieleniu odpowiedzi odnośnie obecnego stanu zdrowia na osoby powyżej 55. roku życia jak i te starające się o sumę ubezpieczenia powyżej 500 tys. zł czekają dodatkowe badania lekarskie.

W momencie oczekiwania na wyniki badań medycznych, klient starający się o polisę otrzymuje ochronę do jednego miesiąca, ale nie dłużej niż do momentu uzyskania weryfikacji stanu zdrowia. Składka, jaką przyjdzie płacić klientowi za ubezpieczenie jest w każdym przypadku indywidualnie wyliczana i zależy od kilku rożnych czynników.

Bezpieczny Plan

Sukces infolinii PKO Banku Polskiego.

Bezpieczny Plan w pakiecie z OnkoPlan

Poza podstawową wersją ubezpieczenia Bezpieczny Plan PKO Życie TU przygotowało również ofertę o nazwie OnkoPlan. Klienci, którzy zdecydują się na wykupienie pakietu mogą poza procentową zniżką na składkę oczekiwać wsparcia medycznego i finansowego w diagnozie nowotworu.

Co ciekawe, z promocji mogą skorzystać również ci klienci, którzy zdecydowali się na zakup OnkoPlanu  przed 15 lipca bieżącego roku. Jest to zatem czas zanim Bezpieczny Plan pojawił się w ofercie spółki. Wtedy wystarczy umowę uzupełnić o polisę na życie i można cieszyć się składką niższą o jedną piątą.

Bezpieczny Plan


Źródła:
https://media.pkobp.pl/komunikaty-prasowe/produktowe/bezpieczny-plan-nowe-ubezpieczenie-na-zycie-z-suma-do-1-mln-zl-dostepne-w-oddzialach-pko-banku-polskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
25 grudnia 2019

Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

BNP Paribas o sprzedaży detalicznej makaronu
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
27 października 2019

BNP Paribas o sprzedaży detalicznej makaronu

Expander w Mińsku Mazowieckim
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
28 stycznia 2015

Expander w Mińsku Mazowieckim

Zobacz, co zmieni się w programie 500+
Wpisy
author
Aneta Jankowska
01 sierpnia 2017

Zobacz, co zmieni się w programie 500+

Credit Agricole w Wieluniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 lipca 2019

Credit Agricole w Wieluniu

Porównaj