Biuro Rzecznika MŚP na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Biuro Rzecznika MŚP na Forum Ekonomicznym w Krynicy

author
Alicja Uzarowicz
30 sierpnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców poinformowało o tym, iż będzie jednym z partnerów Forum Ekonomicznego w Krynicy. W trakcie trwającego od 3 – 5 września bieżącego roku wydarzenia Biuro Rzecznika MŚP przygotuje dwa panele dyskusyjne dla uczestników.

Zgodnie z informacjami przekazanymi w najnowszym komunikacie, Biuro Rzecznika MŚP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw) zapowiedziało swój udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy. W ramach partnerstwa instytucja zorganizuje podczas trzydniowego wydarzenia dwa panele dyskusyjne.

Samo Forum Ekonomiczne odbędzie się w dniach 3 – 5 września 2019 roku w Krynicy. Biuro Rzecznika MŚP swoje panele zaplanowało na drugi i trzeci dzień Forum. 4 września o godzinie 17:10 odbędzie się pierwszy z nich pod tytułem „Reprezentacja przedsiębiorców w instytucjach i przedstawicielstwach Unii Europejskiej”.

W dyskusji udział wezmą takie osobistości jak Jacek Cieplak, który pełni funkcję Zastępcy Rzecznika MŚP, Poseł do Europarlamentu Zdzisław Krasnodębski, czy Armen Konrad Artwich – Członek Zarządu PKN Orlen i inni przedstawiciele świata przedsiębiorczości i polityki.

SumUp i Mastercard ułatwią przyjmowanie płatności kartą przez MŚP

Biuro Rzecznika MŚP na Forum Ekonomicznym

Drugi panel dyskusyjny organizowany przez Biuro Rzecznika MŚP odbędzie się trzeciego dnia Forum Ekonomicznego w Krynicy, czyli 5 września. O godzinie 12:05 rozpocznie się debata pod nazwą „Regulacje gospodarcze ułatwiające prowadzenie biznesu w kontrze do nawyków urzędniczych”.

Tym razem w dyskusji weźmie udział sam Rzecznik MŚP, Adam Abramowicz. Towarzyszyć mu będą między innymi Maciej Witucki – Prezydent Konfederacji Lewiatan oraz Robert Rusak, który pełni funkcję Prezesa Zarządu w OIGWM POLMED.

Swoje zdanie w temacie dyskusji będzie miał okazję zaprezentować również Prezes rosyjskiej Fundacji Wiedzy i Technologii dla Małego i Średniego Biznesu „Victoria” – Oleg Matukevich. W panelu weźmie udział także Piotr Hofman czyli Prezes Rady Gospodarczej Strefy Wolnego Słowa.

Interwencja Rzecznika MŚP ochroniła prawo przedsiębiorców

Forum Ekonomiczne w Krynicy

Czym jest właściwie opisywane wydarzenie, w które zaangażowało się Biuro Rzecznika MŚP? Jak napisano w komunikacie jest „to coroczne międzynarodowe spotkanie przedstawicieli kręgów gospodarczych i politycznych regionu Europy Środkowo-Wschodniej”.

Wydarzenie to jest jednocześnie uznawane za największą tego rodzaju konferencję we wspomnianej części świata. Niewątpliwie prestiż Forum Ekonomicznego powoduje fakt, iż odbywa się ono nieprzerwanie od 1992 roku. Co więcej, zawsze jest to początek września w Krynicy-Zdroju.

"

Jego (Forum – przyp. red.) pomysłodawcą jest Zygmunt Berdychowski, a organizatorem Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Misja Forum Ekonomicznego to tworzenie korzystnego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej w Europie. W Krynicy od lat padają ważne deklaracje dotyczące polityki gospodarczej, a opinie uczestników cytowane są przez światowe media i omawiane przez środowiska eksperckie

– podsumowano w komunikacie.

Wniosek Rzecznika MŚP przyjęty przez Sejm

Źródła:
https://rzecznikmsp.gov.pl/biuro-rzecznika-malych-i-srednich-przedsiebiorcow-zostalo-partnerem-forum-ekonomicznego-w-krynicy/?fbclid=IwAR23Z49EGR0qErlufuMcBsHllSodwvGub_Ck0yfjT-Vnh6anWWGjjgjKB3Q

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Jarosławiu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
24 maja 2019

Alior Bank w Jarosławiu

Automaty paczkowe staną na terenach parafii
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 października 2020

Automaty paczkowe staną na terenach parafii

Ile zarabia ratownik medyczny?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
15 grudnia 2019

Ile zarabia ratownik medyczny?

Grecja i Turcja najpopularniejsze w tym sezonie
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 lipca 2018

Grecja i Turcja najpopularniejsze w tym sezonie

Polacy chętniej sięgają po pożyczki – Newsletter BIK
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 września 2019

Polacy chętniej sięgają po pożyczki – Newsletter BIK

Jak wygląda aplikacja komornicza?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
26 września 2018

Jak wygląda aplikacja komornicza?

Porównaj