Blue Alert od Blue Media za darmo

Blue Alert od Blue Media za darmo

author
Alicja Uzarowicz
26 marca 2020

Firma Blue Media postanowiła przyłożyć swoją rękę do walki z koronawirusem. Efektem pracy ekspertów jest wdrożenie bezpłatnej platformy do zarządzania kryzysowego. Blue Alert ułatwi pracę samorządów, służb medycznych, a także placówek oświatowych.

Coraz więcej wielkich firm decyduje się na wsparcie polskich władz w zwalczaniu i zmniejszaniu ryzyka zakażenia koronawirusem. Kolejną z nich jest firma Blue Media, która rozpoczęła udostępnianie darmowej platformy do zarządzania kryzysowego. Blue Alert to rozwiązanie mogące ułatwić pracę wielu podmiotów i organizacji.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Dzięki tej platformie, służba zdrowia, samorządy, jak i placówki oświatowe mają możliwość natychmiastowego wysyłania powiadomień do wszystkich zainteresowanych podmiotów. W dobie tego rodzaju kryzysu epidemicznego szybki przekaz najświeższych informacji to jedna z kluczowych kwestii.

Do środków kontaktu, jakie obsługuje Blue Alert wliczają się między innymi powiadomienia SMS, wiadomości e-mail, jak i komunikaty na stronie internetowej danego podmiotu. Co więcej, wdrożenie tego rodzaju platformy w systemie danej organizacji trwa zaledwie 24 godziny. Na to rozwiązanie zdecydował się już sopocki urząd miejski.

Blue Alert bezpłatny dla samorządów, służby zdrowia i szkół

W ramach wsparcia dla Urzędu Miejskiego w Sopocie platforma Blue Alert zajmuje się optymalizacją procesu obsługi petentów. Mowa tutaj o organizacji komunikacji z pracownikami pracującymi z domu. Dzięki rozwiązaniu od Blue Media udaje się także organizować wszelkie spotkania i telekonferencje, które usprawniają komunikację w tym trudnym czasie.

Co więcej, Blue Alert obsługuje komunikaty nie tylko „odgórne”. Użytkownicy mogą dokonywać zgłoszeń, które platforma przetworzy i przyjmie, dzięki czemu proces doręczania żywności do osób objętych kwarantanną domową ulegnie usprawnieniu. Na ten moment wszystkie swoje usługi Blue Media proponuje instytucjom za darmo.

Oznacza to, że włączając się w działanie kryzysowe nie ma konieczności zadeklarowania, że w przyszłości dany podmiot również zamierza korzystać z tego rozwiązania. Bowiem komunikacja jak najbardziej jest możliwa w przypadku izolacji, jednak nie zawsze działa ona sprawnie i dociera do wszystkich zainteresowanych na czas.

Blue Alert w przyszłości

Przyszłość swojego rozwiązania trójmiejska spółka Blue Media zamierza zadedykować usprawnieniu komunikacji w poszczególnych instytucjach, które nawiążą z nią współpracę komercyjną. Teraz jednak plany zarabiania na platformie Blue Alert zeszły na dalszy plan.

Pojawił się inny priorytet, a właściwie palącą konieczność poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami zamkniętymi w domach. Pozostaje pogratulować iście charytatywnego podejścia i chęci niesienia pomocy w sytuacji, gdy władza zaczyna sobie nie radzić z ogromem problemów, jaki spowodowała pandemia koronawirusa.

Blue Media zdaje się wiedzieć, co robi. Inna platforma spółki, Autopay, zdaje sobie coraz lepiej radzić. Dzięki temu rozwiązaniu rozluźnia się ruch przy bramkach na autostradzie A4 oraz A1. Kierowcy, którzy zarejestrują się w tym systemie mogą przez nie przejeżdżać bez konieczności pobierania biletu.


Źródła:
https://bluemedia.pl/pressroom/informacje-prasowe/blue-alert-bezplatnie-dla-sluzb-medycznych-i-samorzadow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank placówki w Tychach
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

mBank placówki w Tychach

BNP Paribas oddziały w Lębork
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Lębork

ING Bank Śląski zmienia cennik przez koronawirusa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 marca 2020

ING Bank Śląski zmienia cennik przez koronawirusa

Credit Agricole w Pile
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 lipca 2019

Credit Agricole w Pile

Biuro paszportowe w Radomiu
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
27 lipca 2022

Biuro paszportowe w Radomiu

Santander Consumer Bank partnerem Biegu po Nowe Życie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 września 2019

Santander Consumer Bank partnerem Biegu po Nowe Życie

Porównaj