BOŚ Bank z nową stroną internetową

BOŚ Bank z nową stroną internetową

author
Alicja Uzarowicz
09 stycznia 2020

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Banku Ochrony Środowiska, niemałej transformacji doczekała się strona internetowa spółki. BOŚ Bank przed dokonaniem zmian dokonał analizy badań rynkowych oraz zebrał opinię klientów na temat zmian, jakich oczekują. Wśród nowości znalazł się między innymi widok mobilny.

W komunikacie prasowym na swojej odświeżonej stronie internetowej Bank Ochrony Środowiska poinformował o nowościach, jakich spodziewać się można po unowocześnionej platformie. BOŚ Bank podkreślił, że zmiany wyprzedziły między innymi analiza badań rynkowych, jak również zapoznanie się z napływającymi do spółki opiniami.

Wśród celów, jakie przyświecały ekspertom bankowym podczas unowocześniania portalu, znalazła się chęć odpowiadania na najnowsze trendy, jakie można zaobserwować na współczesnym rynku bankowym. Dokonane zmiany miały ponadto spełnić potrzeby klientów, jak i umożliwić korzystanie ze strony wygodnie na urządzeniach mobilnych.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zmiany strony internetowej w żadnym wypadku nie oznaczają jakichkolwiek nowych czynności względem logowania do bankowości internetowej. Klienci zalogują się zatem do BOŚBank24, iBOSS24, TeleBOŚ oraz BOŚ Faktor w taki sam sposób, jak to dotychczas przebiegało.

Fot. BOŚ Bank

 

BOŚ Bank z nową stroną internetową

Wraz z pojawiającymi się stopniowo nowościami, użytkownicy muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Strona w dalszym ciągu bowiem znajduje się w okresie przejściowym. Oznacza to, że eksperci banku nadal dopracowują niektóre sfery działania rozwiązania. W jakich momentach można napotkać jeszcze problem?

Wielką nowością dla BOŚ Banku było umożliwienie przeglądania strony internetowej banku za pomocą urządzeń mobilnych. Na wprowadzony widok narzekają niestety obecnie posiadacze smartfonów firmy Samsung. Albowiem strona zdaje się nie współpracować z domyślną przeglądarką urządzenia.

Po wejściu na stronę internetową BOŚ Banku pojawia się bowiem komunikat, iż serwis spółki nie może wyświetlać się pod wybraną wersją przeglądarki internetowej. Oznacza to, że pomóc może aktualizacja samej przeglądarki (o ile oczywiście jest już dostępna). Mimo to, eksperci BOŚ Banku najpewniej już wkrótce zajmą się rozwiązaniem problemu.

Fot. BOŚ Bank

 

Kontynuacja wrześniowych zmian

Swoistym wstępem do wdrożenia nowych rozwiązań w ramach strony internetowej Banku Ochrony Środowiska było wejście w życie przepisów unijnej dyrektywy PSD2. Doszło do tego w połowie września zeszłego roku i był to czas ogromnych zmian w bankowości, jaką znali klienci.

Albowiem właśnie wtedy rozpoczęły się aktualizacje serwisów transakcyjnych oraz dostosowywanie ich do wymogów stawianych przez Unię Europejską. BOŚ Bank postanowił postąpić jak wiele innych banków i wyłączyć poprzednio działającą aplikację mobilną zastępując ja nową, udoskonaloną i  bezpieczniejszą.

Głównym powodem, dla którego banki zdecydowały się na zmiany, był wymóg zagwarantowania klientom tak zwanego silnego uwierzytelniania. Teraz nadszedł czas na zmiany na stronie internetowej. Czy bankowi udało się osiągnąć cel w postaci czytelnego i przejrzystego narzędzia kontaktu z klientami?

Fot. BOŚ Bank

 


Źródła:
https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/aktualnosci/aktualnosc-ze-stycznia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Racibórz
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
18 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Racibórz

SKOK Chmielewskiego Chodzież
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 maja 2021

SKOK Chmielewskiego Chodzież

Najlepsze banki – Złoty Bankier 2017
Wpisy
author
Aneta Jankowska
02 maja 2017

Najlepsze banki – Złoty Bankier 2017

Kasa Stefczyka Strzelce Opolskie
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 października 2020

Kasa Stefczyka Strzelce Opolskie

Narzędzie faktoringowe w bankowości elektronicznej iPKO
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
14 września 2020

Narzędzie faktoringowe w bankowości elektronicznej iPKO

Nest Bank – oferta nowego banku
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
31 października 2016

Nest Bank – oferta nowego banku

Porównaj