Certyfikat Wellbeing Leader 2019 dla Credit Agricole

Certyfikat Wellbeing Leader 2019 dla Credit Agricole

author
Alicja Uzarowicz
29 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Credit Agricole poinformował o otrzymaniu pewnego wyróżnienia. Certyfikat Wellbeing Leader 2019 oznacza dla spółki, której go przyznano, że stawia ona człowieka po środku swoich działań. Credit Agricole stara się od zawsze pilnować, aby jego pracownicy utrzymywali balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Banku Credit Agricole, Wellbeing Institute zadecydował o przyznaniu w tym roku wyróżnienia spółce. Certyfikat Wellbeing Leader 2019 jest wynagrodzeniem starań o troskę, jakiej każdego dnia udziela Credit Agricole swoim pracownikom.

Wyróżnienie to jest bowiem przyznawane tylko tym organizacjom, które nie tyle nie zapominają o człowieku na różnych etapach rozwoju, ale wręcz stawiają go w samym centrum działalności. Credit Agricole zwraca szczególną uwagę na dobre samopoczucie swoich pracowników.

Podczas procesu decyzyjnego o przyznaniu lub nie certyfikatu, Wellbeing Institute zwraca uwagę na sześć czynników. Są wśród nich relacje, miejsce pracy, systemy, procesy, kultura organizacyjna, jak również świadomość zdrowia. Elementy te, jeśli są odpowiednio zaplanowane, pomagają zachować równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym.

Certyfikat Wellbeing Leader 2019 dla Credit Agricole

Jak poinformował bank w swoim komunikacie, czynnikami, które niewątpliwie pozytywnie wpłynęły na decyzję o przyznaniu spółce certyfikatu były związane z dobrobytem i rzetelną informacją dla pracowników. Zalicza się do nich takie elementy jak regulaminy pracy i wynagrodzeń, czy też bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).

Niemniej jednak ogromne znaczenie miały również działania, których celem było równouprawnienie oraz zwalczanie mobbingu. Credit Agricole poprzez najróżniejsze inicjatywy wspiera dostęp swoich pracowników do poszerzania kwalifikacji oferując różne formy kształcenia.

Osoby podejmujące decyzję o wyróżnieniu  Credit Agricole certyfikatem doceniły ponadto liczne wewnętrzne programy spółki. Mowa tu o takich inicjatywach, jak Dzielmy się wiedzą, czy też powerON. Jednak największą podstawę do udzielenia wyróżnienia miały wyniki badania satysfakcji samych pracowników, których odpowiedzi są porównywane każdego roku.

Statuetka dla Credit Agricole

"

Od lat tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, w którym ludzie czują się dobrze i spełniają zawodowo. Nie byłoby to możliwe, gdyby organizacja widziała w pracownikach tylko narzędzia do osiągania swoich celów biznesowych. Cieszę się, że to podejście docenił Wellbeing Institute

– powiedziała Beata Janczur, wiceprezes Credit Agricole, cytowana w komunikacie.

Certyfikat Wellbeing Leader 2019 uzupełnia specjalna statuetka, której odbiór odbył się w niezwykle uroczystych okolicznościach. Przedstawiciele Wellbeing Institute wzięli bowiem udział w podsumowaniu Power Wyzwanie Sportowe Credit Agricole. Swój udział poszerzyli oni o wykład na temat organizacji wellbeingowych i ich znaczenia dla dzisiejszego biznesu.

"

Wellbeing Institute powstał, aby wspierać organizacje w działaniach związanych z dobrostanem pracowników, a co za tym idzie, podnosić jakość życia ludzi. Oferując innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ekspercką wiedzę, pokazuje firmom, jak stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się spełnieni i zadowoleni, a organizacja bez problemu osiąga swoje cele biznesowe

– czytamy w komunikacie Credit Agricole.


Źródła:
https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2019/credit-agricole-z-certyfikatem-wellbeing-leader-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Starachowicach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Starachowicach

Reklamy w Google: „Moje wielkie wesele”
Blog
autor wpisu
Maciej_Stanko
25 lutego 2016

Reklamy w Google: „Moje wielkie wesele”

Promocja Kantoru Internetowego Alior Banku
Promocje bankowe
author
Dominika Sobieraj
13 sierpnia 2018

Promocja Kantoru Internetowego Alior Banku

Credit Agricole oddział w Białej Podlaskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole oddział w Białej Podlaskiej

Inspektorat ZUS w Tarnobrzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Tarnobrzegu

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
11 marca 2017

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?

Porównaj