Citi Handlowy współpracuje z TIDAL i Live Nation

Citi Handlowy współpracuje z TIDAL i Live Nation

author
Alicja Uzarowicz
19 lipca 2019

Coraz częściej banki decydują się na współpracę z różnymi firmami w celu popularyzacji swoich produktów. Citi Handlowy przygotował ofertę, której celem jest zachęcenie do korzystania z usług banku miłośników muzyki. Nowi klienci banku mogą liczyć na różne dodatki od TIDAL i Live Nation.

Na każdego nowego klienta Citi Handlowy, który zdecyduje się na ofertę Karty Kredytowej Citi Simplicity czeka wiele muzycznych benefitów. Bank podjął współpracę z platformą do odtwarzania muzyki TIDAL oraz serwisem zajmującym się sprzedażą biletów na wydarzenia Live Nation.

W ramach oferty, każdy klient, który zawnioskuje o kartę i jednocześnie spełni kilka warunków z regulaminu otrzyma bezpłatny dostęp do TIDAL na 2 lata. Ta platforma jest konkurencją dla Spotify, a jej zasoby muzyczne ocenia się na ponad 60 mln utworów najróżniejszych artystów z Polski i ze świata.

Drugi partner oferty, czyli Live Nation zaproponował z kolei dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty największych światowych gwiazd. Mowa tutaj o występach takich gwiazd jak Metallica, Bon Jovi, Sting, Beyonce, Rod Stewart czy Phil Collins. Możliwość zakupienia biletu wcześniej jest niewątpliwie atrakcją dla melomanów.

citi handlowy

Warunki oferty Citi Handlowy

Co dokładnie musi zrobić nowy klient, aby móc korzystać z możliwości, jakie dają opisane wyżej benefity? Wspomniane kilka warunków regulaminowych to konieczność skorzystania z konta, które przypisane będzie do karty Citi Simplicity. W odmiennym przypadku z oferty korzystanoby tylko dla tych benefitów.

To zaś przyniosłoby bankowi skutek odwrotny do zamierzonego. Na szczęście wymogi, jakie stawia regulamin, aby otrzymać bezpłatny dostęp do TIDAL oraz Live Nation, są całkiem łatwe do spełnienia. Wniosek o kartę Citi Simplicity należy złożyć do ostatniego dnia bieżącego roku, czyli 31 grudnia 2019 r.

Następnie, w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy należy wykonać dwie czynności. Pierwsza z nich to przynajmniej jedno logowanie do platformy bankowości internetowej banku Citi Handlowy o nazwie Citibank Online. Kolejny warunek to w ciągu tych 3 miesięcy dokonać transakcji o minimalnej wartości łącznej 1 500 zł.

citi handlowy

Rowery Citi Handlowy pojawią się w Trójmieście

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Poza korzyściami czysto muzycznymi, niewątpliwie ciekawa jest także sama karta. Nie bez przyczyny przecież otrzymała ona aż 4 nagrody „Złoty Bankier” dla najlepszej karty na polskim rynku. Po pierwsze, za wydanie karty oraz powiadomienie o braku spłaty klient nie musi uiszczać żadnych dodatkowych opłat.

Sprawdź, jak zalogować się do Citi Handlowy.

Ta karta kredytowa również uprawnia do bezpłatnego korzystania z usługi Citi Alerts. Spłata pożyczonych w tenże sposób środków nie jest skomplikowana, a RRSO wynosi w jej przypadku 10,47 proc. Benefity muzyczne to nie jedyne korzyści dla klientów korzystających z tej karty.

Uprawnia ona bowiem do 15 proc. zniżki w restauracjach, jak również 50 proc. upustu na wyjazdy w ramach Programu Korzyści Citi Specials. Co więcej, w przypadku transakcji płatniczych przekraczających kwotę 100 zł, płatność można za pośrednictwem bankowości internetowej rozłożyć na niskie raty.

Ruszyła już kampania reklamowa tejże karty kredytowej. Citi Handlowy zaprezentuje swoja ofertę w social media, serwisach internetowych oraz przy wykorzystaniu kanałów własnych banku. Za część kampanii odpowiadać będą również partnerzy oferty, czyli w tym przypadku TIDAL oraz Live Nation.

citi handlowy

Citi Volunteers Day – wsparcie dla startupów

Źródła:
https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/tidal/?prid=ofertyspecjalnegoogle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak firmy finansują swoją działalność ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
27 listopada 2017

Jak firmy finansują swoją działalność ?

Przedsiębiorcy coraz chętniej płacą bezgotówkowo
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
01 maja 2019

Przedsiębiorcy coraz chętniej płacą bezgotówkowo

Promocja: „Konto na plus” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 września 2019

Promocja: „Konto na plus” w BNP Paribas

Alior Bank w Żorach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Żorach

Bank Spółdzielczy w Szczucinie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 września 2019

Bank Spółdzielczy w Szczucinie sesje przychodzące i wychodzące

Ponad 9 mln zwolnień lekarskich od początku 2019
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
31 maja 2019

Ponad 9 mln zwolnień lekarskich od początku 2019

Porównaj